Вижте как ни лъжат жените

  • 7 091
  • 136
  •   1
Отговори
# 75
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
KpoTka DuBa KoTka и mystic моля въздържайте се от обиди и лични нападки.Има опция лични съобщения.  Peace

# 76
  • Мнения: 122
Факта е, че твоя колега харесва един виртуален образ, който никога няма да има. Не защото той не може да си позволи да го притежава, а защото той не съществува. Няма начин тази жена да стане такава, каквато я направи компютъра.
А Свил не го мисли. Хубави жени по неговия вкус има много. Без да се "усъвършенстват" изкуствено.

Леле ,Свил,на фона на целия този чат дето спретваш тук-какви мъдри мисли Simple Smile
Въздържам се от мнение,че....

Последна редакция: пт, 20 окт 2006, 21:42 от valari

# 77
  • Мнения: 15 619
Кат` съ хващате, шъ ви лъжат, я.
 Mr. Green

# 78
  • Мнения: 127
За всички лъгани и тормозени  Grinning

http://forum.alteragate.net/viewtopic.php?t=815

# 79
  • Мнения: 2 495
Хм, вече незнам кой кого лъже, обаче smile3515

# 80
  • Мнения: 1 294
Фотошопа е страшна мощ Mr. Green

# 81
  • Мнения: 2 978
Грима и след това фотошопа правят чудеса от всяка жена (въх, чак в рима стана)

Щом могат и някой плаща за това, лошо няма. Всеки иска да бъде забелязан, пък макар и с мааалко промени Wink

# 82
  • Мнения: 2 716
Сега пък фотошопа им виновен на мъжете. А лафа, че разликата между хубавата и грозната жена е 2 ракии? Просто ви спестяваме алкохолизма  Mr. Green

# 83
  • Мнения: 3 394
и аз искам да съм лице на доув, пък ако щете като лъжа го разбирайте, пичове Simple Smile

# 84
това въобще не е лъжа, Свил, и ако не знаеш, жените се подлагат на всичко това заради вас- мъжете...да си плакнете очите Laughing Laughing
Аз пък си мисля, че жените се точат не толкова за мъжете, а заради жените.

Цомбиииии, това е И моето мнение напълно те подкрепям Laughing





P.S.(модератор ):Моля те,пиши на кирилица!

Последна редакция: пн, 23 окт 2006, 08:07 от iskrica_nadejda

# 85
  • Мнения: 2 978
това въобще не е лъжа, Свил, и ако не знаеш, жените се подлагат на всичко това заради вас- мъжете...да си плакнете очите Laughing Laughing
Аз пък си мисля, че жените се точат не толкова за мъжете, а заради жените.

Хихи...конкуренция майкааа..тя прави чудеса! Laughing

# 86
  • Мнения: 677
Харесвам всичко изкуствено!Нямам нищо против да бъда "лъган"..Оставил съм се в ръцете на индустрията..

# 87
  • Мнения: 4 473
Харесвам всичко изкуствено!Нямам нищо против да бъда "лъган"..Оставил съм се в ръцете на индустрията..

За визията говориш, нали?! Sunglasses Щото изкуствено не винаги значи хубаво Grinning

# 88
  • Мнения: 677
Мдааа..За визията говоря..Приятно ми е-лъжете ме! bowuu

# 89
  • Мнения: 8 917
Могат - лъжат Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт