До мамите в Чикаго и по-то4но Northbrook!

  • 976
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 162

Момичета,помагайте!Спешно се нуйдая от инфо за ясли в района на Нортброок или Гленвиу.Интересува ме какви са цените и дали има вазможност да се аплайва за безплатна или поне за намаляне от цената.Дьщеря ми е на 2 г и 2 месеца,предполагам,4е се водя ясли newsm78

# 1
  • Мнения: 597
В този район не знам,но за цените знам,4е са по 30$ на ден,има и по скъпи.Познати оба4е не са доволни,а за намаления...не мисля,защото,4аст от договора гласи,4е трябва да си плащаш минимум за 3 дни седми4но,дори и да си я завела само 1 ден/ по някакви си при4ини.../.Не ти помогнах много,но ако не си звъняла,обади се и до царквата,или у4илището  в Арлингтън Хейтс,/Бг у4илището/,и от там може и да ти дадът пове4е инфо.Успех ти желая,знам,4е е много трудно,като си с детенце,а се налага и да работиш.

# 2
  • Мнения: 162
Благодаря ти!От това ,което ми казваш разбирам,4е може и 3 дни само в седмицата да я водя,така ли?Това пак ме устройва-само в дните в които не можем да я гледаме.Нямам представа каде е българското у4илище в Арлингтън Хайтс,но ще разбера.Всяко инфо ми е от полза  bouquet

# 3
  • Мнения: 597
Вземи си вестник България,там има адреса и телефона,на реклама,аз нямам под ръка,но утре ще проверя ако искаш.Да ,можеш и 3 дни да водиш детенцето само,но трябва да си провериш точно нещата,защото моята пикла беше за 1 ви клас,като дойдохме тук и не ми се е налагало да ползвм ли4но тези услуги.Но има и други варианти,ако не ти се дава детенцето на ясли...ти на работа през деня,половинката -през нощта..Не искам да навлизам в ли4ната ти територия,само го споменавам,защото има доста недоволни от тези детски градини..и ако мъни4ката не се адаптира и не и е добре,трябва да се реагира,а ние родителите трябва да работиме..ако искаш ми пиши на лични,ще ти помогна с каквото мога.

Общи условия

Активация на акаунт