За силата и слабостта,или чувствате ли се глезени жени

  • 3 215
  • 58
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 534
Глезена съм,но на моменти-все пак да не прекаляваме  newsm03

# 46
  • Мнения: 4 546
Както казва моята свеки"Мъжът е гостенин в една къща".

да ти кажа, ако мъжът ми се чувства като гостенин в къщи по-добре наистина да е такъв...
e с това съм много съгласна. аз също ходя на работа  и също съм уморена. а и в къщи ад си седя, не виждам защо трябва да се чувства като гостенин - празната чиния смятам, че ще може да си остави в мивката. давам го като пример, защото ми е направило впечатление в конкретна ситуация.
и още нещо в тази връзка. разговор в асансьора между майка на студент и някаква друга жена: да си хване поне някое момиченце да му готви, да му шета, да го пере....  #Crazy #Crazy #Crazy аз такъв гостенин в къщата си не ща! не искам да гледат на мен като на обслужващ персонал!

# 47
  • Мнения: 6 164
Не. Същото като при теб, както си го описала. И не издържам, защото съм свикнала да бъда глезена. Rolling Eyes

# 48
  • София
  • Мнения: 4 966

Аз съм от глезените жени - във всякакъв смисъл...  Rolling Eyes

И аз.

# 49
  • София
  • Мнения: 726
При нас може да се каже, че има разпределение на задълженията - и двамата работим и се грижим за детето си. Той има ангажимента да плаща сметките за ток, парно, телефон и т.н. - аз дори не знам къде се плащат  newsm78.
Заедно пазаруваме, като често се съобразявам с това какво му се яде или му предлагам да си избере от няколко манджи.
Много ми помага в къщи - той чисти, аз готвя и гладя.
Решенията за къщата ги взимаме заедно - ако сме на различни мнения обсъждаме въпроса, ако все още сме на различни мнения аз най-често скръцвам със зъби и се оказваме на едно мнение  Laughing.

Като гледам май се глезим взаимно и по равно  Laughing.

# 50
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Не, не съм глезена жена Simple Smile...но от време на време и това ми се случва Wink.

# 51
  • София
  • Мнения: 978
Аз в момента не работя, защото очакваме да ни се случи най-прекрасното нещо на света - да родя нашето дете. Мъжа ми е поел изцяло домакинските задължения и работи, така че определено ме глези.
Всъщност и преди да забременея той чистеше апартамента основно всяка събота или неделя. Мисля си, че нещата няма да се променят

# 52
  • Мнения: 3 268
Аз не съм глезена,но съм гледана жена.Знам си задълженията и отговорностите,които не са малко,но и той си знае неговите,а те са повече.За чистенето ми е осигурил чистачка,с това не се занимавам.Децата са моя грижа,домакинските задължения също,всичко друго е негова.Ние сме като Инг и ЯН-двете половинки на  едно цяло. Flutter

# 53
  • Мнения: 154
Аз не съм глезена,но съм гледана жена.Знам си задълженията и отговорностите,които не са малко,но и той си знае неговите,а те са повече.За чистенето ми е осигурил чистачка,с това не се занимавам.Децата са моя грижа,домакинските задължения също,всичко друго е негова.Ние сме като Инг и ЯН-двете половинки на  едно цяло. Flutter
Peace Същото положение.Само дето има и доста спорове,ама вечер ни минава.

# 54
  • Мнения: 8 917
мъжа ми е 'глава на семейство', грижи се за всичко.
аз се грижа за него. Laughing


Peace Така е Mr. Green

# 55
  • София
  • Мнения: 7 097
Мъжът ми е страшно отговорен и загрижен за благополучието на семейството си и се е нагърбил с доста задължения, но глезена определено не се чувствам.

# 56
  • Мнения: 151
НЕ съм глезена. Цялото домакинстване е на моята глава.
Грижата за децата е изцяло моя. Решенията за всичко ги
вземаме заедно, но изпълнението е от мене. Единствената
грижа на съпругът ми е да носи пари.Аз също вземам добра
заплата. Иска ми се понякога да сме равнопоставени за
всичко, но...какво да се прави. Човек се приспособява.

# 57
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Както го свикнеш от началото...
За мен ако мъжът ми мие чинии или чисти наравно с мен, това не значи, че ме глези. По-скоро "глезенето" го разбирам като изненадки отвреме навреме, които да показват неговото отношение. (В този смисъл, би трябвало да се "глезим" взаимно)

# 58
  • Мнения: 1 680
Никога не съм била глезена жена. И това ми липсва.
Но пък е страшно ако си много глезена жена.
Чувствам се силна, вземам сама решения за повечето неща и после ги споделям.
Мъжа ми не стои безучаствен и се намесва ако нещо не му харесва.
Общо взето всеки си знае отговорностите и задълженията и си ги прави.
А така искам да ме поглезят...

Общи условия

Активация на акаунт