Коледен базар 2006

  • 51 439
  • 1 159
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 79
Момичета, благодаря за положителните отзиви - стягам се и ще плета яко до базара ! Може и картички с плетени снежинки да направя  newsm78
Malena, картичките ти са страхотни  smile3501. Дано идеята а печат се осъществи !

Тук пускам линк към моето албумче с коледни мотиви - ако някой реши да бродира:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=71298

# 31
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Здравейте, софиянки!Видински поздрав!Мила госпожо професорке, това , което ни показваш е много хубаво. Аз съм ги избродирала вече и съм раздала на антуража да прави точно тези неща- бродират и пушек се вдига. Уредихме и рамките, за да са като картинки. Имаме една идея с едни ключодържатели http://www.goblenite.com/forum/showthread.php?t=751  кажете какво ви е мнението-

# 32
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 516
lavender, днес говорихме с момичетата (и момчетата) и решихме, че евентуално можем да се справим. Обаче има един проблем - 17.12 е неделя, а това за Стара Загора е мъртъв ден. Никакъв успех няма да имаме, ако го направим в неделя. А и идеята беше, че може да говорим да го направим във фоайето на общината, защото там минават много хора. Тя обаче в неделя не работи.
Другата седмица ще се съберем да поговорим сериозно отново и тогава окончателно ще го измислим. 

# 33
  • sofia
  • Мнения: 7 477
lavender, днес говорихме с момичетата (и момчетата) и решихме, че евентуално можем да се справим. Обаче има един проблем - 17.12 е неделя, а това за Стара Загора е мъртъв ден. Никакъв успех няма да имаме, ако го направим в неделя. А и идеята беше, че може да говорим да го направим във фоайето на общината, защото там минават много хора. Тя обаче в неделя не работи.
Другата седмица ще се съберем да поговорим сериозно отново и тогава окончателно ще го измислим. 


ok,saberete se i reshere,no znaite,che delnichen den ne se praviar takiva neshta :(Horata sa na rabota i obiknovenno pochivnite dni pazaruvat za KOleda.

Ne ni prechi ot tuk da go obiavim po mediite za St.Zagora da e drug den,no vie si poznavate grada i horata,vie shte si reshite.Printzipno niama problem Wink
Sory,no kredora mi e skapan Close

Ako niakoi doide v srida shte govorim,ako ne shte darjim vrazka po telefona.

Спешно ми трябва прежда-червена,зелена,бяла

# 34
  • Мнения: 4 195
а аз къде съм разпределена - Дружинната намери ли ми място - нищо не мога да правя, ама съм добръ общ работник, продавач, касиер и ПР Flutter

# 35
  • Мнения: 3 248
а аз къде съм разпределена - Дружинната намери ли ми място - нищо не мога да правя, ама съм добръ общ работник, продавач, касиер и ПР Flutter


Еее, много станахме продавачо-касиеро-ПРи-те ...  hahaha hahaha hahaha
Щом си добър общ работник те каня вкъщи, на гости ... да проявиш труд и творчество в направата на таз' годишните картички. Party

# 36
  • sofia
  • Мнения: 7 477
а аз къде съм разпределена - Дружинната намери ли ми място - нищо не мога да правя, ама съм добръ общ работник, продавач, касиер и ПР Flutter

pileeeeeeeeeee,shte te namestim niakade v sumatohata.Ti shte si glaven otgovornik po snimkite newsm78,mediite i gostite hahaha

# 37
  • Мнения: 4 195
мен повече по телевизията абсолютно забранявам да ме дават - в никаквъ случай, оставам зад кулисите, точка - всичко друго ще правя - с кола ще съм до тогава, а и преди това - имай го в предвид, ако от някъде нещо някак трябва да се взема, кара, прекарва и тн....

# 38
  • София
  • Мнения: 2 623
Искам и тук да помоля - ако видите някъде опаковъчна хартия за подаръци - блестяща /като покритието на дисковете/ моля свиркайте веднага. Също така украса за елха - много ситнонарязани ленти, дълги, сребърни, които се слагат на върха на елхата и се разпиляват надолу. Ако на някой са му изостанали, моля да ми ги даде - много са ми нужни  Hug

# 39
  • София
  • Мнения: 418
Хм, и аз съм с две леви ръце, но мога да се пробвам с един шал примерно (че повече едва ли ще сколасам да изплета) и някакви играчки и рисувани стъкла - бутилки и чаши разни...

# 40
  • Мнения: 3 161
Идеята за печатни картички е много добра, особено ако на гърба пише с големи букви, че печалбите са за благотворителност и каква точно (Червеният кръст има доста хубави картички обаче, та ще сте си конкуренция). И трябва да имате яка разпространителска мрежа, ако направите голям тираж.

Момичета, а мислили ли сте за продажба на книги, списания и детски книжки втора употреба? На базара на чуждестранните жени доста вървят тези неща. Също и детски играчки?

Ако събирате такива неща, може ли да пуснете отделни теми за всяка категория, примерно утре, понеделник, събираме книги за коледния базар? Следващия ден - играчки за базара? Иначе хора като мен не влизат специално в подобни теми, но ако им се навре по-настоятелно в очите, може пък да дойдат?

# 41
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Идеята за печатни картички е много добра, особено ако на гърба пише с големи букви, че печалбите са за благотворителност и каква точно (Червеният кръст има доста хубави картички обаче, та ще сте си конкуренция). И трябва да имате яка разпространителска мрежа, ако направите голям тираж.

Момичета, а мислили ли сте за продажба на книги, списания и детски книжки втора употреба? На базара на чуждестранните жени доста вървят тези неща. Също и детски играчки?

Ако събирате такива неща, може ли да пуснете отделни теми за всяка категория, примерно утре, понеделник, събираме книги за коледния базар? Следващия ден - играчки за базара? Иначе хора като мен не влизат специално в подобни теми, но ако им се навре по-настоятелно в очите, може пък да дойдат?

ми,ще го обсъдим предложението ти ,но като знам ,че сме в намален състав и с малко коли Sadпросто не виждам как ще стане

# 42
  • София
  • Мнения: 6 743
Тази година ще участвам в базара с нещо направено и присъствие в самия ден, освен ако вече няма места де Laughing

# 43
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Тази година ще участвам в базара с нещо направено и присъствие в самия ден, освен ако вече няма места де Laughing

abe hste te uredim niakade Wink
oh,aide tia ot NDK da kazvat za datata,che veche se izchakah Twisted Evil

# 44
  • Мнения: 1 878
И аз творих малко в областта на печатните картички, но след тия на Маленна ............. Embarassed  Всъщност мойте ги мисля в подобен вариант и за разпечатване на домашен принтер, че картинките са ми от тук и там из гугъла
Иначе и за коледни шапки си мисля, но те ще са по-времеемки и не знам колко ще успея да ушия. Следя темата с гооолямо нетърпение и ми се ще и аз да ви помогна с каквото мога  Hug.

Общи условия

Активация на акаунт