Chicco-Cortina Duo:къде в София?

  • 779
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 654
Харесала съм тази количка, най-вече заради хубавата й цена- някой зане ли къде мога да отида да я разгледам в София?

# 1
  • София
  • Мнения: 558
Тук например http://www.comsed.net/site/index.php?s=index&pu=1
В  "контакт"  е адресът на магазина.

# 2
Cortina нa Chicco можеш да намериш в новия магазин на Вапцаров 9+, до нас е и днес минавах и имаше.

# 3
  • Мнения: 4 998
вчера ходих до Мечо пух в Горубляне, имаше една изложена и бяха докарали още две, бяха в кашони. Магазина е на околовръсното точно срещу карулката

# 4
  • Мнения: 1 187
В магазина на Креми (от А до Я) в Люлин я видях (и нашата е от там) http://www.bebebg.hit.bg/legla.html
Има ги и в магазина на Чико до автогарата. Peace

# 5
  • Мнения: 654
sianna, на мен ми казаха, че 9+ е на Пейо Яворов-можеш ли да провериш колко пари е и  какво има по нея- има ли зимен кош или е със зимен чувал и ако имат някакъв телефон за връзка, по- добре, да не те тормозя теб с глупости.Мерси Hug
А този магазин на Чико до автогарата, къде се намира?

# 6
  • Мнения: 1 187
Магазина се намира на булеварда(в локалното платно) преди завоя- с/у гарата. Там обаче видях от новата Кортина,т.е без коша за кола и ауто фикс системата,а вместо това има зимно покривало.Цената беше 550лв.Като цветове-син и червен.Но ако трябваше да избирам,пак бих си взела модела от 2005-та с кошницата-страхотна работа ми върши а и е с 50лв.по-ефтин Peace

# 7
  • Мнения: 654
БОДЛИВКА ,благодаря ти много за информацията Grinning. А моделът от 2005-та година може ли да се ползва за новородено зимно бебче (термин 12.12, оле, оле Grinning) и как става тая работа?- защото знам, че няма зимно покривало към него и така и така мислех да си го купя допълнително, а и ми хареса тая цена на модела 2005, че включва и стол за кола.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 044
БОДЛИВКА ,благодаря ти много за информацията Grinning. А моделът от 2005-та година може ли да се ползва за новородено зимно бебче (термин 12.12, оле, оле Grinning) и как става тая работа?- защото знам, че няма зимно покривало към него и така и така мислех да си го купя допълнително, а и ми хареса тая цена на модела 2005, че включва и стол за кола.
Аз си взех новия модел-със столче за кола,дъждобран и покривало за 530лв. от Пакостник.Става за зимно бебе WinkАз отидох за триото,ама в магазина като я видях тази и ми хареса,а триколката можела да не се събере в асансьора ни,но не съжалявам че взех тази

# 9
  • Мнения: 1 187
БОДЛИВКА ,благодаря ти много за информацията Grinning. А моделът от 2005-та година може ли да се ползва за новородено зимно бебче (термин 12.12, оле, оле Grinning) и как става тая работа?- защото знам, че няма зимно покривало към него и така и така мислех да си го купя допълнително, а и ми хареса тая цена на модела 2005, че включва и стол за кола.

Moже.Дарина се роди на 24.12 и от 20-ия ден е навън завита с одеало и не е боледувала.Пък и в началото ще излизате за половин-един час само.Едва сега и купих чувалче за количката,защото рита неперекъснато и одеяло не търпи.

# 10
  • Мнения: 3 457
аз доколкото знам и новата е с кошница-разликата е ,че кошницата е без ауто фикс  системата,за сметка на нея има дъждобран и покривало

# 11
Ima ia i v Hippolenda v sky city i e v promozia sega.

# 12
  • Мнения: 654
Leonesa, коя беше на промоция- тази 2005 или 2006, включваше ли "зимните добавки" и колко пари й искаха?

Общи условия

Активация на акаунт