Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте! Нормално ли ви се струва за лечението на 1 зъб да ходя 5 пъти на зъболекар и да дам общо 73 лева  #Crazy като съм ЗДРАВНООСИГУРЕНА, от които 1 път-10 лв. за Арсен, 2 път - пак Арсен - бонус, 3 път вадене на нерви - 30 лв. и бонус упойка, защото арсена не си е свършил работата, 4 път - запълване на каналите - 27 лв и 5 път -  САМО 5,40лв за пломба, защото останалите ПОЕМА   newsm78 зравната каса!!!!!  #2gunfire
Ако е нормално, кажете ми, на кого да се сърдим! Забравих да спомена, че съм  preggo в 24 седмица, не работя и парите НЕ ги бера от дърветата. Била съм в доскоро в чужбина, исках да родя детето си "с печат": made in BG. Уверявам ви, че такова нещо там НЯМА нито за зъболекар, нито за гинеколог. Всичко ми беше безплатно (прегледи, изследвания, лечение и лекарства) само защото мъжът ми се осигурява, а аз съм негова съпруга. Тук плащам дори изследвания, които УЖ поема ЗК -  свършил лимита за месеца  #Cussing out )
Знам, че не съм единствена , знам че има много писано по въпроса. Можем ли нещо да направим, имате ли идея, искам да помогна за оправията на България. Иначе - знаете.   travel  smile3518
Цитирай

бургас

Да за съжаление си права за нашите балгарски неуредици, и все пак те поздравявам че искаш бебчето да се роди тук. Hug
За зъбките влизат определени процедури в здравната каса,от твойте посочени би трябвало да имаш намаление на пломбата само,т.е. плащаш нещо за материала и тъй като зъболекарката ти и тя трябва да си изкара нещо нормално е да те разходи няколко пъти за арсена Thinking
А за за тва че те разкарват непрекаснато аз вече го взех за нормално
освен ако не отите човек на часно др начин няма ,да мине без да хаби нерви :
Цитирай

гр.Варна

Ох, определено нищо не можеш да направиш,тъй като ние сме на светлинни години,от цивилизацията.Преди известно време аз също правих зъб,но не в България.Ами всичко приключи с едно посещение.На момента ми направоха упойка,извадиха ми нерва,запълниха каналите и пломбираха.САмо че аз ходих в кастна клиника и съответно си платих,не ходих 10пъти.Но в България действителноста е такава............ Sad
Цитирай

София

Цените при зъболекарите са много различни.За едно и също нещо съм давала суми с разлика от 25лв,а ефектът беше еднакъв.Зависи и на какъв си попаднала.
Цитирай

в края на града

ЗК поема само 2 пломби или 1 вадене и то нещо се доплаща даже, това е за една година. Тарифите при всеки зъболекар са различни, за жалост високите тарифи въобще не са гаранция за добро качество... Явно си попаднала на некадърник с надути цени...
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.