Женски тормоз?

  • 6 024
  • 103
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 446
Пък аз не го тормоза с липса на секс, защото тогава самата аз съм повече изтормозена.

Тормозът е: МЛЪКВАМ И НЕ ГО ЗАБЕЛЯЗВАМ - пълно игнориране на дразнителя, наистина много страда милия.

# 31
  • Мнения: 81
MegatroniC

Жена ми ме тормози психо-физиологично-физически с нередовния секс. Хайде разкажете нещо, поне да се успокоя, че не съм само аз така тормозен.

Не си само ти така тормозен, и мене жена ми ме тормози с нередовен секс  smile3511

# 32
  • Мнения: 1 418
Като правя непрекъснато забележки-ама една след друга.Накрая той откача и излиза.И аз съм доволна от себе си.Абе,да не съм енергиен вампир? Mr. Green

# 33
  • София
  • Мнения: 819
Со кротце, со благо и малко кютек Mr. Green Не че фаща дикиш, де, ама... Joy

# 34
  • Мнения: 910
Не го тормозя много   Wink,само ако ме ядоса млъквам докато ми мине,ако това се смята за тормоз

# 35
  • Мнения: 97
Ми то не е ли доволно, като жена ти бръмчи като развалено захранване цял ден? То ти е ясно!

# 36
  • Popovo
  • Мнения: 571
Ако питам мъжа ми, ще каже с липса на секс.

# 37
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Ако питам мъжа ми, ще каже с липса на секс.

При нас е обратното по скоро той ми налага ембарго.
Иначе аз използвам спокоен ,леко подигравателен тон за да не може да каже че вдигам скандал .

Определено му бъркам в здравето Laughing

# 38
  • Мнения: 4 473
Пък аз не го тормоза с липса на секс, защото тогава самата аз съм повече изтормозена.

Тормозът е: МЛЪКВАМ И НЕ ГО ЗАБЕЛЯЗВАМ - пълно игнориране на дразнителя, наистина много страда милия.

Същото Twisted Evil

# 39
  • Мнения: 2 495
Най-много се дразни, когато ме пита нещо и аз мълча нарочно Mr. Green, когато не си вдигам телефона също...ами то това е...аз не си падам по тормоза Hug

# 40
  • Мнения: 1 001
До тук, слава Богу, нищо ново  Wink

# 41
  • Мнения: 5 370
Не си тормоzя мъжа по никакъв наЧин. Тук може много дами да ми скоЧâт, но гледам да му спестявам колкото се може повеЧе, zаШото гони веЧе 40 и не бих искала да му се слуЧи неЩо zдравословно, Че беz него съм zагубена. Достатънно ми е да ми е морална и финансова опора, с другото се справям и сама. Ако не успея=той никога не ми трие сол на главата.
Скандал не помня да съм вдигала, а най=сериоzното ми раzсърдване беШе преди 10=тина дена, но наистина имаШе zа какво.
Искам само Господ да ми го паzи.....другото е боШлаф. Praynig

# 42
  • Мнения: 1 001
... гледам да му спестявам колкото се може повече, защото гони вече 40 и не бих искала да му се случи нещо здравословно ...
Що ли не вземат всички дами да мислят като теб  Thinking Аз съм на 41 навършени и пак не ми се "спестява' ...  Cry

# 43
  • Мнения: 1 451
Клисуров, тежка е твойта братче, не знам как издържаш...

# 44
  • Мнения: 1 001
Клисуров, тежка е твойта братче, не знам как издържаш...
Що бе svil си с такова мнение  newsm78 Като чета темата има мъже с къде-къде по-люти жени  Wink, че тя мойта си е направо слънце бе  Sunglasses затуй явно сме си заедно почти 19 години  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт