дЖелезен ефект???

  • 810
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 306
Наскоро,докато чаках в аптеката,едно момиче си купуваше Калорекс.Аптекарката и обясняваше,че били 2/или повече/вида,та ме заинтригува този,който беше за талията-топи мазнините по талията,корема и ханша.Някой пробвал ли го е това нещо?Ще ви бъда много благодарна за малко повече инфо!Мерси! Grinning

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Не, не съм го чувала даже, но ми стана интересно и на мен Mr. Green

# 2
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Като имам преки наблюдения около мен, резултатът е 0.  Twisted Evil

# 3
  • Мнения: 5 299
Ееех, ако ставаше толкова лесно.... Tired

# 4
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Една близка (тя е на 60-тина години) много го хвали. Тя по принцип е слаба, но винаги е имала по-закръглено дупе и най-вече натрупвания около кръста. Сега вече ги няма, каза, че го пила три месеца и то онзи, с водораслите (Кла).
Не знам. Едни хвалят едно, на други пък съвсем не им действа.  Rolling Eyes Една съседка надебеля много от "Златно чудо".
Както разбирате, аз съм душеприказчик на всички дами, които искат да отслабнат.  Joy

# 5
  • Мнения: 306
Аз по принцип нямам намерение да отслабвам,а да си оформя силуета от гърдите надолу.56кг.съм,но ми се струва,че дупарата, ми е по-голяма,отколкото ми се иска да бъде. Grinning

# 6
  • Мнения: 132
Бях си взела 1 опаковка преди 2-3месеца калорекс за корема ,но при мен нямаше промяна,а и може би трябва да се пие продължително време Simple Smile

# 7
  • Мнения: 81
И аз го взимах около 2 месеца-определено нямаше ефект.

# 8
  • Мнения: 181
 LaughingБрат ми го пи, никакъв ефект.

Общи условия

Активация на акаунт