Когато кърмите в каква поза сте?

  • 2 359
  • 63
  •   1
Отговори
# 30
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 221
легнали, когато изобщо благоволи да суче Sad

# 31
  • София
  • Мнения: 3 823
Седнала,от самото начало.

# 32
  • Мнения: 1 033
Докато беше по-малък и не шаваше много - кърмех пред компютъра  Embarassed той си сучеше, а аз четях, а сега предимно легнали - и на двамата ни е удобно.

# 33
  • Мнения: 3 089
на люлеещ стол. през нощта легнали.

# 34
  • София
  • Мнения: 1 252
Тъй като се роди едричък и след кърмене по 50-60мин в началото ми окапваха ръцете и кръста, бързо "открих" легналата поза. След какви ли не експерименти с/без възглавници на всевъзможни места и до ден днешен се кърмим само легнали, когато сме в къщи. За навън - седнала, щото няма как да легна  smile3521

# 35
  • Мнения: 2 039
В началото кърмех седнала,ама че будала съм била  Joy!После се изхитрих и вече кърмя само легнала,пък и ми е лесно,щото гърдите ми са големи  Peace

# 36
  • Мнения: 4 242
Май няма такава в която да не сме били  Joy Най-често напоследък тя е права пред мен, аз седнала и така, или легнали и гушнати. Обичам вечер да я приспивам сгушена във фотьойла и подпряна с възглавници на гърба, понеже Ива е вече голяма а и тежи така използвам страничните облегалки за крачетата и.

# 37
  • Мнения: 188
Ако съм седнала задължително трябва да се облягам на нещо, че иначе много бързо ме заболява гърбът. Като се кърмим легнали си подлагам една малка възглавничка, за да е по-удобно на бебето да суче.

# 38
  • Мнения: 3 092
Да се разпиша и аз.Понеже се кърмим по има няма сто пъти на ден  #Crazy си полягвам по някое време , то не се издържа иначе  ShockedКогато обаче има хубав филм  smile3505се подпирам на колкото докопам възглавници thumbsup

# 39
  • Мнения: 942
И аз да се разпиша Simple Smile И ние май сме пробвали всички пози,но май много ни харесва мама полулегнала по гръб и Ники отгоре Laughing

# 40
  • Мнения: 2 829
ами, аз имам една такава извита възглавница "Boppy" , много са разпространени в САЩ (аз там раждах), та сядам на стол или канапе с облегалки, слагам възглавницата на коленете, така че от едната страна да е върху облегалката на столс/канапето и бебо да легне на възглавницата (но моето бебе е малко още, само на 2 1/2 месеца, с по-голямо бебе не знам дали ще става), и ако главата не е достатъчно високо подпъхвам сгънато отеалце. Така бебо си суче, а на мене са ми свободни ръцете да ви напиша това  Grinning. През нощта, легнала настрани и бебо успоредно на мене, или ако искам седнала- облягам се на взглавница и пак "Boppy"

# 41
  • Мнения: 3 550
Лежаща. ............., която от месец в месец все по-сигурно се превръща в лежащо-катереща. Мама лежи, а жабчето се катери отгоре.

# 42
  • Мнения: X
о,забравих и позата за пред комп-а...аз седанала на стола,в/у коленете ми една декоративна възглавница,Ивчо легнал на нея...и мама щрака по клавиатурата....В началоот имахме проблем с нагласянето,но вече спокойно се справяме...

# 43
  • Мнения: 9
Кърмя само седнала, със специална възглавница за кърмене, много са удобни тук. Легнала ме е страх да не се задуши бебо4ето...

# 44
  • Мнения: 2 282
.......та сядам на стол или канапе с облегалки, слагам възглавницата на коленете, така че от едната страна да е върху облегалката на столс/канапето и бебо да легне на възглавницата (но моето бебе е малко още, само на 2 1/2 месеца, с по-голямо бебе не знам дали ще става), и ако главата не е достатъчно високо подпъхвам сгънато отеалце. Така бебо си суче, а на мене са ми свободни ръцете да ви напиша това  Grinning
Тази поза - на кресло с възглавница под бебето, мноооого си я уважавам, най-вече заради удобството и свободните ръце за четене или друго. В началото само така ми беше удобно, макар че опитах всичко друго. А сега, година по-късно - ако мога да легна, не бих го правила седнала  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт