Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 29 отговора

София

Здравейте Hug
Сигурно е изписано много по темата, но аз нещо не мога да се справя с търсачката резултатно Embarassed, та реших да ви питам Very Happy Моите сладури нещо отказват да ми ядат попарата и сутрин е една борба с това ядене #Crazy Страшна работа! Та въпросчето ми е мога ли да я заменя с нещо друго, при условие, че на обяд си хапват пюрета, а след обяд обикновено давам каша или грис? Ако давам и сутрин каша дали няма да им дойде много? newsm78
Цитирай

РусЙе

И Викториа трудно свикна с попарата. Отначало хапваше само по 2-3 лъж., но сега това е любимата й закуска. Сутрин и правя с 3 филии хляб попарата Mr. Green Не насилвай децата, колкото хапнат - толкова. На 7 м. не се сещам с какво можеш да я замениш. След 8 м, можеш да пробваш кус-кус Very Happy
Цитирай

Аз умишлено не съм давала попара, редувам фини овесени и пшенични ядки, просо или грис. Кус-кус също може.
Приготвям ги с масло и сирене или с плодове, като към сместа добавям и по 1-2 мерителни лъжички АМ.
Захар не слагам.
Цитирай

Моето Вале не иска нито грис, нито попара... и накрая пробвах натрошени бисквити Закуска залети с 60 мл. АМ, много му хареса и това му давам вместо попара. Smile
Цитирай

Аз умишлено не съм давала попара, редувам фини овесени и пшенични ядки, просо или грис. Кус-кус също може.
Приготвям ги с масло и сирене или с плодове, като към сместа добавям и по 1-2 мерителни лъжички АМ.
Захар не слагам.
Peace
Цитирай

Варна/София

И на моята пикла и омръзна попарата и я замених с кус-кус или грис. Правя ги със сирене , масло и много малко захар. Мисля че и ти можеш да даваш thumbsup
Цитирай

UK, Harlow/София

Аз умишлено не съм давала попара, редувам фини овесени и пшенични ядки, просо или грис.
SickКолко се радвам, че съдбата не е отредила да съм ти дъщеря-има да хрупам талаш Wink
 Може и попара от АМ с бисквити Плазмон, но имай вредвид, че става адски сладка.Един път я опитах преди да му я дам и отиде в кофата.Но аз съм против сладкото при деца.
Цитирай

Varna

Мнението ми е като на Никол, само да добавя, че сухарите могат да се заменят и с елда  Peace
Цитирай

София

Захар не слагам.

Аз,благодарение на Никол процедирам по същия начин,защото синът ми изобщо не дава и да му доближа лъжичката с попара до устата.Така приготвена закуската,обаче много му харесва и си хапва с апетит Smile
Благодаря ти,Никол Hug
Цитирай

Аз умишлено не съм давала попара, редувам фини овесени и пшенични ядки, просо или грис.
SickКолко се радвам, че съдбата не е отредила да съм ти дъщеря-има да хрупам талаш Wink
 Може и попара от АМ с бисквити Плазмон, но имай вредвид, че става адски сладка.Един път я опитах преди да му я дам и отиде в кофата.Но аз съм против сладкото при деца.

Така вкусно ги правя, че ще си оближеш пръстите  Very Happy питай Ню колко доволна остана, когато Гери омете цялата порция  Mr. Green

Zorie  Hug
Цитирай

Варна

Никол ме заинтригува с тези закуски ,които приготвя на София.Ще може ли да ми кажете малко подробности-какви точно ядки купувате,по какъв начин ги правите и може ли да се пасират после.  bouquet
« Последна редакция: ср, 18 окт 2006, 23:51 от rosiza »
Цитирай

така, така. дай сега точна рецепта  Flutter
Цитирай

Овесените ядки, вземам от Била, "Clever", фини се водят, слагам вода около 180 мл. в микровълновата, като заври, слагам 4-5 супени лъжици от ядките, слагам ги пак в микровълновата, колкото да се "обърнат". Добавям масло и сирене на око и като се поохлади, 1-2 мерителни лъжички АМ. Другия вариант е да сложиш настъргани плодове Smile

По същия начин и останалите, но мярката ми за грис е 3 супени лъжици на 180 мл. вода, марката е "Софимел", обикновен, пшеничен.

Пшеничните ядки и просото варя малко по-дълго, тях ги купувам от Европа, но съм пресипала в кутии и не помня марката  Blush

Няма нужда от пасиране, стават на каша  Very Happy
Цитирай

Пробвай и с домашна юфка, тя става много мека, като каша.
Цитирай

Белгия/София

Никога не съм давала попара. На тяхната възраст му давах грис с АМ, натрошени бисвкити с АМ, готови млечни кремове на Нестле и различни видове каши, плодово пюре с АМ  Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 29 отговора