Nail art 5

  • 22 929
  • 387
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
.....
Ето го и моето произведение за тази седмичка,не е нищо ново.Изках да е по синьо ама нещо не стана.Все не ми харесва комбинацията на цветове...............

Аз не разбирам какво не си ги харесваш, много ми е нежничко на мен и цветенцта са добре!! Вярно, че се задобрява само когато искаш максимума де..., но са ти хубави. Поздравления от мен!!!

......
Кате- трети ден съм вече -и нали си нямам бази- около 4-5 са не помня коя съм сложила Banghead  animal085 Ти с какво си момента?
Вчера писах отлефона и голям зар беше- затова оттам-по-накратичко ще е.
...

Четох, четох отговора ти поне 5 пъти и не схващам, кой телефон, какви бази..... newsm78 Аз те питах за оная декорация, която накрая е графитено с брокат и лилаво цветче!!

# 31
  • Мнения: 5 299
Нищо не издърпвам Mr. Green Четката трябва да е тънка, и лака да не е много течен, малко по-гъстичък. Като се топне само връхчето, и наклониш четката се образува точно капка. Мацвам на нокъта и така. Grinning
Добре са ти се получили цветенцата, с повече тренировки ще м,у хванеш цаката Grinning

# 32
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Вече майче...., и според мен се е получило много добре Heart Eyes, аз и толкова не ги мога тези цветя Rolling Eyes.

# 33
  • Мнения: 590
Благодаря ви !  Hug
БейбИту значи правилно го правя ама не се получава.Лака ми е малко редичък,нов.Ще трябва да потренирам както казваш  Crazy
Хайде давайте снимки да се нагледам на красоти  Mr. Green

# 34
  • Мнения: 455
Здравейте!Снощи се лакирах и докато ги оправя и кача... Simple SmileЕто го произведението:

Имам още две идейки,които направих ей така(на мен лично не ми харесват много)ето я първата
http://i112.photobucket.com/albums/n165/rodito/lep.jpg
За втората идейка съм използвала сребърно фолио,жълти и сини звездички-http://i112.photobucket.com/albums/n165/rodito/sin.jpg

# 35
  • Мнения: 1 698
страхотно е роди

Момичета, благодаря ви за поздравите и пожеланията. Да ви се връщат Hug

# 36
  • Мнения: 5 299
Благодаря ви !  Hug
БейбИту значи правилно го правя ама не се получава.Лака ми е малко редичък,нов.Ще трябва да потренирам както казваш  Crazy
Хайде давайте снимки да се нагледам на красоти  Mr. Green
Ако лака ти е рядък, няма да станат, колкото и да се мъчиш. Grinning Остави го малко отворен.. Wink

роди, много са хубави GrinningПоздравления

# 37
  • Мнения: 355
katyadjin, благодаря зя обяснението. Довечера ще се опитам да направя нещо подобно. Проблемът ми е, че нямам вашите материали, но смятам като за начало да пробвам с четка за рисуване. Дано да стане. Имам само един черен лак за рисуване, но черното не е много подходящо. Веднъж само се рисувах с него върху червен лак, но не беше особено сполучливо.

# 38
  • Мнения: 5 299
katyadjin, благодаря зя обяснението. Довечера ще се опитам да направя нещо подобно. Проблемът ми е, че нямам вашите материали, но смятам като за начало да пробвам с четка за рисуване. Дано да стане. Имам само един черен лак за рисуване, но черното не е много подходящо. Веднъж само се рисувах с него върху червен лак, но не беше особено сполучливо.


Az ползвам основно бяло и черно(за рисуване). Черното подхожда много на млечно бляо и бледо розово Wink

# 39
  • Мнения: 4 371
http://snimka.bg/album.php?album_id=71135
Това ми направи една приятелка, която пише тук Wink
Но снимка.бг е развалила качеството на снимката и много не си личи картинката.

# 40
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
http://snimka.bg/album.php?album_id=71135
Това ми направи една приятелка, която пише тук Wink
Но снимка.бг е развалила качеството на снимката и много не си личи картинката.
Много е нежно Heart Eyes! Бързо авторката да си признае коя е!

# 41
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
http://snimka.bg/album.php?album_id=71135
Това ми направи една приятелка, която пише тук Wink
Но снимка.бг е развалила качеството на снимката и много не си личи картинката.
Много е нежно Heart Eyes! Бързо авторката да си признае коя е!

Съгласна съм с две ръце!!!! newsm10 newsm03 Коя ли е авторката??!! да почваме ли да гадаем smile3506

# 42
  • Мнения: 4 371
Почвайте Mr. Green

# 43
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022

Ами.... newsm78 творящите ни Софиянки са: Майка Зайка, Чета, bibenceto...и разбира се моята приятелка Валерия... продължавам да чета старите теми и да я намеря коя е !!! Сещам се за още Софиянки, но ще почета хистори малко, та да видим 
Ама най-ми прилича на стила на Майка Зайка!!!! newsm78

Последна редакция: чт, 19 окт 2006, 19:58 от katyadjin

# 44
  • София
  • Мнения: 1 544
Ама най-ми прилича на стила на Майка Зайка!!!! newsm78[/i]

Тц. не съм аз за жалост. Много ми хареса, но таз красота не е моя.

Четох, четох отговора ти поне 5 пъти и не схващам, кой телефон, какви бази..... newsm78 Аз те питах за оная декорация, която накрая е графитено с брокат и лилаво цветче!![/i]
Та почвам Кате с поясненията - Нали ме питаш колко време съм с графитенияс цветята - и ти пиша че ми е 3ти ден, но не помня коя база съм сложила та е издържал толкова дълго.
 Отдолу съм пояснила че предишния ми пост е писан през интернета на телефона и затова е толкова кратичък(и не съм ти отговорила) Капиш??  bouquet  bouquet  bouquet
Между другото днес се разходих до СтарНейлз - лелеееееее с какви цени ме уплашиха #Cussing out Харесах си една база - заздравител на OPI и се оказа че е 35.00 лв. Та си взех по - обикновен за 15.00 лв. и една четка с много дълъг и тънък косъм.

Общи условия

Активация на акаунт