Стройко

  • 1 919
  • 22
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 934
Здравейте, мами:))
Посети ли вече някой тазгодишното изложение Стрйко, което се е открило днес? Аз се каня тези дни да го направя... Ако има възможност, ако харесам нещо (кухня имам предвид) направо ще поръчам. Има ли отстъпки някакви? Изобщо заслужава ли си да си губя времето там или да обикалям мебелните къщи?

# 1
  • Мнения: 438
Заслужава си и то много, защото почти всички фирми правят отстъпки ако поръчаш по време на изложението  Peace

# 2
  • Мнения: 1 418
Повечето правят отстъпки.Има интересни неща,зависи какво те интересува.Само кухни ли?Ние бяхме сутринта и още не беше всичко подредено,но определено си заслужава разходката.Аз лично си свърших доста добра работа,отивайки там.Всичко,което ме интересуваше намерих.

# 3
  • София
  • Мнения: 11 692
Аз тепърва мисля да ходя с половинката,но когато той може.Аз пък разбрах,че било по-малко тазгодишното Стройко и почти никъде не било уоменато за отстъпки.Но поне всичко е на едно място!

# 4
  • Мнения: 4 978
Има интересни неща,зависи какво те интересува....

И аз се каня да отида, но вероятно ще е в събота или неделя.
Само български производители ли участват или има и вносители?
Има ли и дизайнерски мебели от Италия, които са във високия клас (ценови имам предвид). Интересни са за идеи.

# 5
  • София
  • Мнения: 971
Да, има дизайнерски, има и по-скромни. Аз лично хвърлих око на маса и столове за трапезария на доста добри цени.

# 6
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
А докога продължава?

# 7
  • София
  • Мнения: 2 845
до 24ти е калабълъка

# 8
  • Мнения: 13 752
Заслужава си да отидеш! Дори и да не поръчаш нещо сега, поне ще добиеш представа за повечето фирми - производители, вносители, за цените. Иначе си е голямо обикаляне по целия град.

# 9
  • Мнения: 4 978
Да, има дизайнерски, има и по-скромни. Аз лично хвърлих око на маса и столове за трапезария на доста добри цени.

На коя фирма са?

# 10
  • София
  • Мнения: 2 019
А знаете ли в събота в колко часа отварят?

# 11
  • Мнения: 4 202
А знаете ли в събота в колко часа отварят?

Мисля, че в 10.00, както всеки друг ден от изложението.

# 12
  • Мнения: 934
А знаете ли в събота в колко часа отварят?


A в неделя ще работят ли?

# 13
  • София
  • Мнения: 4 966
А знаете ли в събота в колко часа отварят?


A в неделя ще работят ли?
Със сигурност

Аз не съм очарована от Стрйкото.Търсихме си холна гарнитура/модулни секции де/-и може би само на две три места имаше изложена...
Бъкаше обаче от спални с гардероби,кухни ,столове и бани.

# 14
  • Мнения: 7 640
и яко дограми и паркети Confused

# 15
  • София
  • Мнения: 1 817
А ние сме много доволни. Бяхме се спряли на уреди за вграждане НАРДИ и днес като отидохме да разгледаме, разбрахме, че са с 10% отстъпка по време на изложението. А това си е доста сериозна сума при положение, че купуваме от тях всички уреди - плот, фурна, абсорбер, миялна и хладилник. Бинго!
А един душ, който бяхме харесали в Сигно, където струваше майка си и баща си, тук го намерихме на половин цена! Ново бинго!!!

# 16
  • Мнения: 2 641
има ли фирми предлагащи холни маси от масивно дърво, но не чам ? някой видял ли е такова нещо ?

# 17
  • Мнения: 7 640
има ли фирми предлагащи холни маси от масивно дърво, но не чам ? някой видял ли е такова нещо ?

не съм видяла.
Такива има в АЙКО.

# 18
  • Мнения: 1 655
И ние утрепахме 3 часа на изложението. Поръчахме едно такова кресло-легло за детската.
Понеже и ние ще имаме нужда от уреди за вграждане в кухнята, ако тази нощ сънувам, утре отиваме да поръчаме от Faber и Nardi. При окомплектовка дават 10% отстъпка.

Последна редакция: сб, 21 окт 2006, 22:57 от Svetla1

# 19
  • София
  • Мнения: 10 825
има ли фирми предлагащи холни маси от масивно дърво, но не чам ? някой видял ли е такова нещо ?

За холни маси не знам, но имаше чудесни трапезарни маси.
Аз съм много доволна от Стройкото. Избрахме си плочки за баните, вана, спалня и може би и холна гарнитура. Sunglasses
За жалост няма да можем да ползваме отстъпките, тъй като ще поръчваме след месец-два, но поне няма да се лутаме напразно по много магазини

# 20
  • София
  • Мнения: 2 845
И ние утрепахме 3 часа на изложението. Поръчахме едно такова кресло-легло за детската
колко парички ако не е тайна, защото това на брошурата изглежда добре, за разлика от тези, които съм виждала на живо  Confused

# 21
  • Мнения: 1 655
колко парички ако не е тайна, защото това на брошурата изглежда добре, за разлика от тези, които съм виждала на живо  Confused
Цената е според дамаската и ширината. Нашето излезе 170лв със стредната по цена дамаска и 80 см широчина. С най-ефтината дамаска за тази ширина беше 150 лв. Хубавото е, че калъфа е с ципове и може да се сваля за пране.

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 358
И аз не съм много очарована тази година. Друг път винаги като отида има по няколко неща които като ги видя си казвам- тва е мойто. А тази цъ. Някакси не беше подредено и аранжирано. Пълно с дограми

Общи условия

Активация на акаунт