Стройко

  • 1 915
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 934
Здравейте, мами:))
Посети ли вече някой тазгодишното изложение Стрйко, което се е открило днес? Аз се каня тези дни да го направя... Ако има възможност, ако харесам нещо (кухня имам предвид) направо ще поръчам. Има ли отстъпки някакви? Изобщо заслужава ли си да си губя времето там или да обикалям мебелните къщи?

# 1
  • Мнения: 438
Заслужава си и то много, защото почти всички фирми правят отстъпки ако поръчаш по време на изложението  Peace

# 2
  • Мнения: 1 418
Повечето правят отстъпки.Има интересни неща,зависи какво те интересува.Само кухни ли?Ние бяхме сутринта и още не беше всичко подредено,но определено си заслужава разходката.Аз лично си свърших доста добра работа,отивайки там.Всичко,което ме интересуваше намерих.

# 3
  • София
  • Мнения: 11 685
Аз тепърва мисля да ходя с половинката,но когато той може.Аз пък разбрах,че било по-малко тазгодишното Стройко и почти никъде не било уоменато за отстъпки.Но поне всичко е на едно място!

# 4
  • Мнения: 4 978
Има интересни неща,зависи какво те интересува....

И аз се каня да отида, но вероятно ще е в събота или неделя.
Само български производители ли участват или има и вносители?
Има ли и дизайнерски мебели от Италия, които са във високия клас (ценови имам предвид). Интересни са за идеи.

# 5
  • София
  • Мнения: 971
Да, има дизайнерски, има и по-скромни. Аз лично хвърлих око на маса и столове за трапезария на доста добри цени.

# 6
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
А докога продължава?

# 7
  • София
  • Мнения: 2 842
до 24ти е калабълъка

# 8
  • Мнения: 13 731
Заслужава си да отидеш! Дори и да не поръчаш нещо сега, поне ще добиеш представа за повечето фирми - производители, вносители, за цените. Иначе си е голямо обикаляне по целия град.

# 9
  • Мнения: 4 978
Да, има дизайнерски, има и по-скромни. Аз лично хвърлих око на маса и столове за трапезария на доста добри цени.

На коя фирма са?

# 10
  • София
  • Мнения: 2 019
А знаете ли в събота в колко часа отварят?

# 11
  • Мнения: 4 202
А знаете ли в събота в колко часа отварят?

Мисля, че в 10.00, както всеки друг ден от изложението.

# 12
  • Мнения: 934
А знаете ли в събота в колко часа отварят?


A в неделя ще работят ли?

# 13
  • София
  • Мнения: 4 966
А знаете ли в събота в колко часа отварят?


A в неделя ще работят ли?
Със сигурност

Аз не съм очарована от Стрйкото.Търсихме си холна гарнитура/модулни секции де/-и може би само на две три места имаше изложена...
Бъкаше обаче от спални с гардероби,кухни ,столове и бани.

# 14
  • Мнения: 7 640
и яко дограми и паркети Confused

Общи условия

Активация на акаунт