Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кулинария
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Как го правите?Много го обичам,но незнам как се прави. newsm78
Цитирай

Бургас

Аз го правя както дойде - задължителното е кисело мляко, сол и чесън; иначе добавям заквасена сметана или майонеза; подправката е в зависимост от ястието, към което го предлагам - може само черен пипер, може копър или магданоз
Цитирай

Varna

Аз го правя по следния начин - майонеза, кисело мляко, чесън/чесън на прах, черен пипер, червен пипер, чубрица и изобщо каквито подправки ми попаднат   chef
Цитирай

BG

орехи, чесън, сол и малко олио - счуквам в хаванчето. добавям това към киселото мляко /за сос взимам 4,5% / ако има време - покривам купата с фолио и оставям за час-два в хладилникът.
по заведенията мисля, че слагат и майонеза и пропускат орехите
Цитирай
гъсто кисело мляко , пресован чесън или на прах , ситно накълцан копър , много малко чер пипер и майонеза с малко сол   / ако нямам майонеза слагам малко олио + 1-2 с. л. прясно изцеден лимонов сок  и  сол / , а наистина ако има и орехи ...мммм става супер  Peace
Цитирай

Някъде на път....

гъсто кисело мляко , пресован чесън или на прах , ситно накълцан копър , много малко чер пипер и майонеза с малко сол   / ако нямам майонеза слагам малко олио + 1-2 с. л. прясно изцеден лимонов сок  и  сол / , а наистина ако има и орехи ...мммм става супер  Peace
Много е вкусен наистина, аз го правя без орехи обаче!
Цитирай

Кисело мляко, майонеза, чесън, солSmile Може и кисели краставички да се сложатSmile
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.