За любителите на футбола.........Снимах се с Хенрих Ларсон!

  • 541
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 464
Изпуснах играта Люксембург- България в Люксембург миналата седмица, защото заминавах на гости на приятелка в Швеция, но за моя най- голяма радост пък в едно кафе там видях Херих Ларсон и се снимах с него! Пича играе за местния отбор в Хелсинборг и се нави да се снимаме! Приличам на пълен идиот на снимката, но пък той е готин! Joy                     http://pg.photos.yahoo.com/ph/lucky_bdd/detail?.dir=/65fdre2& … 2.jpg&.src=ph

# 1
  • Мнения: 239
Изпуснах играта Люксембург- България в Люксембург миналата седмица, защото заминавах на гости на приятелка в Швеция, но за моя най- голяма радост пък в едно кафе там видях Херих Ларсон и се снимах с него! Пича играе за местния отбор в Хелсинборг и се нави да се снимаме! Приличам на пълен идиот на снимката, но пък той е готин! Joy                     http://pg.photos.yahoo.com/ph/lucky_bdd/detail?.dir=/65fdre2& … 2.jpg&.src=ph

Браво. Този има няколко гола срещу националния отбор на България. Ти си му направила евала.

500 години са ни мачкали, 500 години се е ляла кръв на герои и накрая за благодарност ето какво става.

# 2
  • Мнения: 1 448
Искам и ааааааазззззззз  Sad

# 3
  • Мнения: 27 524
Браво  Peace
Ама много грозен тоя, бе  Sick

Аз си мечтая така да пусна тук снимка с Мъди  Crazy

# 4
  • Мнения: 464
Цитат
Браво. Този има няколко гола срещу националния отбор на България. Ти си му направила евала.

500 години са ни мачкали, 500 години се е ляла кръв на герои и накрая за благодарност ето какво става.
Надявам се, че се майташиш........  newsm78

# 5
  • Мнения: 27 524
Надявам се, че се майташиш........  newsm78

О, я не се връзвай на глупостите му, има си душевни и умствени проблеми момчето  Sunglasses

# 6
  • Мнения: 1 002
Цитат
Браво. Този има няколко гола срещу националния отбор на България. Ти си му направила евала.

500 години са ни мачкали, 500 години се е ляла кръв на герои и накрая за благодарност ето какво става.
Надявам се, че се майташиш........  newsm78
Жорката се майтапи , не се връзвай

Страхотно харесвам този футболист , още от Селтик ,
 сега се върна в родния си клуб , за да му помогне ,
абсолютно ме изпълни с това си решение , което не се среща често в днешно време ..

# 7
  • Мнения: 239
Цитат
Браво. Този има няколко гола срещу националния отбор на България. Ти си му направила евала.

500 години са ни мачкали, 500 години се е ляла кръв на герои и накрая за благодарност ето какво става.
Надявам се, че се майташиш........  newsm78
Жорката се майтапи , не се връзвай

Страхотно харесвам този футболист , още от Селтик ,
 сега се върна в родния си клуб , за да му помогне ,
абсолютно ме изпълни с това си решение , което не се среща често в днешно време ..

Яд ме е защото отбора на народа загуби при положения, че бяхме два пъти по-силни и реалния резултат е 2-4 за нас. Сега се получава, че чорбарите ще ми повтарят как са били европейския шампион Ливърпул миналата година в Англия, а ние сме паднали с 0:5, 1:3 и 0:2. Тъпо ми е.

# 8
  • Мнения: 1 002
Яд ме е защото отбора на народа загуби при положения, че бяхме два пъти по-силни и реалния резултат е 2-4 за нас. Сега се получава, че чорбарите ще ми повтарят как са били европейския шампион Ливърпул миналата година в Англия, а ние сме паднали с 0:5, 1:3 и 0:2. Тъпо ми е.
Laughing
казвала ли съм ти , че си най- големия свежар  , който съм срещала в нета  .

# 9
  • Мнения: 239
Яд ме е защото отбора на народа загуби при положения, че бяхме два пъти по-силни и реалния резултат е 2-4 за нас. Сега се получава, че чорбарите ще ми повтарят как са били европейския шампион Ливърпул миналата година в Англия, а ние сме паднали с 0:5, 1:3 и 0:2. Тъпо ми е.
Laughing
казвала ли съм ти , че си най- големия свежар  , който съм срещала в нета  .

Жена ми навремето по подобен начин ме свали. Бяхме останали сами в класната стая след като ни преебаха на домашно по Химия и тя се обърна към мен, направи огромен балон с дъвката, спука го и ми каза намигвайки: ' Ти си много точен пич и искам да ме изпратиш до нас'. Отговорих и: 'Ъъъ, аре.' Любов от пръв поглед все пак.

# 10
  • Мнения: 799
"... В началото имаше надежда, но после дойдоха Хенхрих Ларсон и неговите приятели-изнасилвачи..." - из лафовете след Евро 2004

# 11
  • Мнения: 4 629
Супер! Мен той много ме кефи. Завиждам ти да знаеш. Я кажи къде го видя в Швеция, ако имам път натам някой ден дано да го срещна и аз

# 12
  • Мнения: 805
Браво.
Много харесвам Ларсон. Чаровник е. Не е надут и винаги намира общ език с почитателите.
Радвам се, че ти се е случило и си щастлива.

# 13
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Честито, много е хубава снимката. Ларсон ми харесва като външност и като играч!  Peace

# 14
  • Мнения: 4 473
Благородно  Outta Joint ти завидях Grinning. Добър футболист и чаровен мъж Wink

Общи условия

Активация на акаунт