Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • София
Обръщам се към родителите от Гео Милев. Ходите ли още в Пинокио? (Откакто го взеха новите собственици.)

Днес бяхме там и новата собственичка (предполагам) каза, че много хора са се отказали да ходят там, защото вече е платено. А от следващото лято и външната част ще я направят платена с батути и не знам какво си.

На мен продължава да ми е на първо място сред клубовете в квартала.

А на вас? Не можа да ми се избие този въпрос от главата и ето на, питам  Grinning

# 1
  • София
Ние само веднъж сме ходили там още при предишните собственици и нещо не ми хареса особено. всички играчки бяха изпочупени. Сега направиха едно ново заведение в Гео Милев- Слон Балон и там ходим, ама е на закрито. На децата много им харесва.

# 2
  • София
Да, а има и още един нов център Тинки-Уинки. Абсолютно аналогичен е на Слон-Балон, близо до главния вход на парка. В момента не ги предпочитам, защото Кирчо постоянно иска да ме вижда, а там децата са отделно.

В Пинокио играчките бяха изпочупени, защото са били донасяни от клиентите. Това във времето, когато не се заплащаше нищо, за да играят децата. Сега са купили нови играчки (само за вътре) и е платено, но не е скъпо.

Отидете, сигурно ще ви хареса Simple Smile

# 3
  • Алпите
Слонбалон вече не е толкова ново. Новите в Гео Милев за Тинки-Уинки и Приказка.

# 4
  • София
а къде е това Приказка?

# 5
# 6
Заповйдайте и на сайта на Детски Център "Пинокио", който за тези, които не знаят е напълно възобновен във вътрешната си част, разполага с обезопасен сектор с чисто нови и разнообразни играчки. Скоро ще има и отделен салон за пушачи с телевизор, който ще предава какво се случва в детския кът.

www.pinokiocenter.com

# 7
zdraveite! Hodih v obnovenia detski centar pinokio i sam priatno iznenadana ot dobroto obslugvane i 4udesno napravenia kat za decta.Zaslugava da se poseti..

# 8
  • В светлината на слънцето
Сега чувам, че са го направили платен. Пинокио е сред любимите детски клубове на дъщеря ми (2 години и почти 8 месеца). Няма лошо да се плаща, стига условията да са се подобрили. Центърът е на добро място - чисто е, тихо, няма улично движение, и през топлото време предлага приятна градинска обстановка.  Peace
Напоследък съм много доволна от новия детски център в Скай сити. Просторно е, има няколко момичета, които умеят добре да занимават децата. При това работят добре както с по-големи, така и с по-малки. Единственият им недостатък е, че час престой е 4 лв, тоест с 1 лев повече от "Слонбалон". Но си заслужава определено.
А от "Слонбалон" се разочаровах. Не за друго, а защото момичетата, които наемат да пазят децата общо-взето си чоплят в носовете и нищо не правят. На няколко пъти имахме инциденти, които за щастие не бяха с фатален край.  Praynig Пускам детето си там само, когато видя че на смяна е една по-възрастна жена, която се справя наистина перфектно.

# 9
  • София
Скоро ще има и отделен салон за пушачи с телевизор, който ще предава какво се случва в детския кът.

www.pinokiocenter.com
Като знам колко е голямо цялото място направо се чудя къде точно ще е този салон #Crazy #Crazy Иначе мерси за любезната покана, ще проверим, ще видим.

# 10
  • Бристол
Аз и моите приятелки почти всяка вечер сме там, и почти винаги заради нас е лудница.  ooooh!Доволна съм от обслужването, и особено от вниманието на госпожата с русата коса. Има много по- голям асортимент от неща за консумация и тн. А до колкото ни казаха ( че ние все сме на вън да пушим) стаята за родители ще е от страни където има един офис. По отношение на плащането, ми да си призная особено когато малкия ми поиска бонбони и чипс и още сто неща и накрая се озъбвам но определено си заслужава особено с моя вандал дето най се кефи да ми седи по стъпалата и да не се отделя от мен, там определено мога да си почина.

# 11
Otnosno pinokio i zalata za roditeli tj 6e e otdelno ot zalata za deca kjto e v momenta, do kolkoto razbrah zatova 6e ima vide nabliodenie,ako trjbva da sme otkroveni cenite sa dosta ponosimi sa razlika ot drugite klubove.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт