О, Господи, помогни ми да стана добродетелен, но не веднага!

  • 1 675
  • 22
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 5 877
Свети Августин.
Коментирайте  Laughing

# 1
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Роби Уилямс:)

Обичам тази песен.
МНОГО.

Моето обяснение обаче е трърде лично и няма да го напиша:)
  bouquet

# 2
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Защото не целта е важна , а пътя който човек извървява.........

# 3
  • Мнения: 1 680
Така е най-приятно - цял живот правиш каквото искаш и се покайваш в последния момент, така че всичко да ти се опрости.

# 4
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
...Моето обяснение обаче е трърде лично и няма да го напиша:)

ах, благодаря ти  Heart Eyes

Прагматизъм над всичко  Twisted Evil

# 5
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Да постигнеш това  не става от днес за утре. Става с осмисляне, с промяна в начина ти на мислене. Ако можеше на минутата, някой да ти помогне да станеш добродетелен, то няма да е толкова истинско. Осъзнаването е най-важно, а за него се иска време. 

# 6
  • Мнения: 14 471
Така е най-приятно - цял живот правиш каквото искаш и се покайваш в последния момент, така че всичко да ти се опрости.

ако не ти дойде изненадващо последния момент и ако все пак имаш време да се покаеш, покаянието ти да е искрено щото иначе няма да има полза от него /доколкото съм запозната с изискванията де  Wink/

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Понеже да си добродетелен е скучно, нека го оставим за по-късен етап, примерно към пенсия. То и без това тогава да сме добродетелни ще е единствената ни алтернатива.  Grinning

# 8
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Пусни целия текст за невежите като мен, pls...  Simple Smile

# 9
  • Мнения: 5 877
ааа, що тъй, доня Дафодилия?

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Ми туй е моята интерпретация на фразата  Grinning

# 11
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Прозаичното обяснение е, че преди да стане свят и богобоязлив човек, Св. Августин си е падал по купона.  Mr. Green Нещастната му майчица се опитвала да го вкара в правия (християнски) път, очевидно е била доста досадна, ината особа. "Кралсон, смени си чорапите! Карлсон, миличък, смени си чорапите!" Е, в крайна сметка Августин събул чорапите и хукнал бос да проповядва божието слово и да кара и останалите да си сменят чорапите.

# 12
  • София
  • Мнения: 938
Прозаичното обяснение е, че преди да стане свят и богобоязлив човек, Св. Августин си е падал по купона.  Mr. Green Нещастната му майчица се опитвала да го вкара в правия (християнски) път, очевидно е била доста досадна, ината особа. "Кралсон, смени си чорапите! Карлсон, миличък, смени си чорапите!" Е, в крайна сметка Августин събул чорапите и хукнал бос да проповядва божието слово и да кара и останалите да си сменят чорапите.


 Joy Joy Joy

По-точно и аз не бих го казала. Давам 5 лв. да се запознаем  Mr. Green

# 13
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Дай ги тез пет лева.   bouquet Някой друг желаещ?  Flutter
И аз искам самочувствие.  bowuu

# 14
  • Мнения: 25 441
Аз пък няма да ти дам! Щото ще имаш самочувствие, ама няма да си добродетелна!
Временна количка такава! smile3534

# 15
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
И к`во като няма да е добродетелна, нали ще си има подплатено самочувствие. Кой ти гледа, че е с пари Mr. Green

# 16
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Тцъ, тцъ, скръндзи със скръндзи такива.  Crossing Arms
Какво би казал Св. Августин за вас?  Naughty

# 17
  • Мнения: 5 877
Яяааа, аз съм минала метър.

# 18
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Яяааа, аз съм минала метър.
Ами да.  Laughing Аз затова сега ти спамя, за да си върна барем някое петаче (нали всичко е пари, приятелю).  Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 5 877
оо, ще ти дам много, Ането е накълцала за цял магазин.

# 20
  • Мнения: 25 441
Тцъ, тцъ, скръндзи със скръндзи такива.  Crossing Arms
Какво би казал Св. Августин за вас?  Naughty
Би ни похвалил, че помагаме на другарчето си да стане добродетелно, като му вземем и последното петаче.  Sunglasses
Парите развалят човека!  Naughty
Забравих това последното кой го твърди, ама в случая е вярно.  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 899
Ми тъй де, като диетите, все започвам от понеделник сутрин и трае до понеделник следобяд или пък излиза нещо належащо и изобщо не започвам  Mr. Green

# 22
  • София
  • Мнения: 2 623
Аз и затова толкова години не разбирам Християнския празник "Прошка". Прощаваме си и още следобяд вършим някоя магария или се изпокараме с този дето ни е простил - така всичко се обезмисля. Поправете ме ако греша  Hug

Общи условия

Активация на акаунт