Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 19 окт. 2006, 10:53 ч.

Искам да помогна

• 406
  • 1
  •   1
Отговори
Здравеите.Много отдавна чета форума.Заинтересувах се след като гледах по телевизията едно предаване за вашата фондация.Имам дете  на 3 години и както повечето от вас сигурно знаят дрешките му стават малки за отрицателно време.Вече сум събрала страшно много и с удоволствие бих ги дарила за някои дом,стига разбира се да смятате че е удачно.Дрешките са запазени.Ако смятате че могат да бъдат полезни, моля пишете ми къде мога да ги донеса.Мерси

# 1
  • sofia
Здравеите.Много отдавна чета форума.Заинтересувах се след като гледах по телевизията едно предаване за вашата фондация.Имам дете  на 3 години и както повечето от вас сигурно знаят дрешките му стават малки за отрицателно време.Вече сум събрала страшно много и с удоволствие бих ги дарила за някои дом,стига разбира се да смятате че е удачно.Дрешките са запазени.Ако смятате че могат да бъдат полезни, моля пишете ми къде мога да ги донеса.Мерси

Добре дошла  bouquet
от София ли сте Thinking

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт