Отговори
  • Мнения: 75
КАЖЕТЕ МИ НЕЩО ЗА Д-Р СВЕТЛА ХРИСТОВА-Русе-смятам да я ангажирам за раждането

# 1
  • Мнения: 2 019
точно тази не ми е много известна Thinking

# 2
  • Мнения: 75
точно тази не ми е много известна Thinking
Ако имаш мнение за друг лекар, който мога да ангажирам с удоволствие ще те изслушам :D100% не съм се спряла на нея.Проучвам и другите лекари.

# 3
  • Мнения: 2 019
мен ме изражда д-р Минчева(началник патология)и съм доволна,по принцип всеки човек има различно мнение за всеки така че не ми се иска да ти дам грешна насока.Нямаш ли представа за лекарите по принцип в родилното?Добри отзиви съм чувала за Велков,Рудницки

# 4
  • Мнения: 14 133
КАЖЕТЕ МИ НЕЩО ЗА Д-Р СВЕТЛА ХРИСТОВА-Русе-смятам да я ангажирам за раждането
Виж русенските теми за акушер-гинеколози. Може да излезе нещо и за нея.

# 5
  • Русе
  • Мнения: 299
това име за пръв път го чувач

# 6
  • Мнения: 442
само хубави неща мога да кажа за д-р светла христова - добър и внимателен лекар, много фин човек.
родих първото си дете при д-р янков (вечна му памет Praynig), и има намерение и второто си дете да родя при него. но за зла участ, когато забременях за втори път, той вече беше покойник. тогава в разговор с приятел (анестезиолог в аг), ми бяха препоръчани двама лекари - д-р рудницки и д-р христова. за рудницки бях чувала много и противоречиви мнения, а за д-р христова не бях чувала нищо. поразпитах тук-там - повечето хора наистина не бяха чували за нея, но тези които я знаеха, ми я препоръчаха.
така че, аз също ти я препоръчвам горещо!

# 7
  • Мнения: 70
Отдавна издирвам къде приема д-р Светла Христова. Ако някой знае, моля да ми даде координати. Благодаря

# 8
  • Мнения: 75
Отдавна издирвам къде приема д-р Светла Христова. Ако някой знае, моля да ми даде координати. Благодаря
И аз незнам координатите й.Следващата седмица ще ми кажат къде приема и тел.номер.Ще ти ги изпратя. Grinning

# 9
  • Мнения: 442
приема една седмица от месеца в І ДКЦ (окръжна болница)

# 10
  • Мнения: 70
Как мога да разбера къде точно приема и кога ще бъде тази "една седмица"? Евентуално - работното й време?

# 11
  • Мнения: 442
ами, мисля всеки месец е различно. обикновено графика й го слагат при портиерите на страничния вход (този откъм двора). мисля, че ако се обадиш на информация в болницата, ще ти кажат.

Общи условия

Активация на акаунт