Нещо НАИСТИНА ефективно срещу черни точки...?

  • 19 425
  • 43
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 079
Мили КРАСИВИ мами Mr. Green,
Моля ви препоръчайте ми някой наистина ефикасен продукт за борба с тези гадове  Mr. Green - черните точки... Вече нямам надежда, че някога ще мога да ги изчистя - скраб-ът не ги премахва изцяло, парната баня хич (в смисъл, че много бързо след това се появяват отново  #2gunfire, а и е голям стрес за кожата...), на Ейвън лосиона срещу черни точки е пълно МЕНТЕ!  #Cussing out
Има ли сред вас такива, ползващи рекламирания продукт на Garnier срещу комедони и има ли наистина ефект?  newsm78 А други ефикасни продукти? Моля да споделите! Praynig
 Hug

# 1
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Преди време имаше едни лепенки на Nivea, от които бях много доволна-пробвай с  тях-дано още да ги продават. Залепяш на носа, изчакваш и отлепяш-всичко излиза

# 2
  • Мнения: 1 564
Аз съм доволна от Гарние и Лореал.Редувам ги. Peace

# 3
  • Мнения: 8 505
Наскоро имаше тема за Pure на Гарние-не бяха очаровани мацките.Аз не съм го ползвала.На мен ми помага ексфолиращият тоник на Биотрейд,но е доста агресивен.

# 4
  • Мнения: 1 986
  Аз ходя на козметичка всеки месец-единствено тя успява да ги премахне WinkПолзвала съм какви ли не продукти,но безуспешно Confused

# 5
  • София
  • Мнения: 290
Единственото решение е редовно посещение при козметик. А козметиката е за поддържане на вече изчистената кожа. Казвам ти от опит. Минах през всякаква козметика от Гарние до Лиерак и Колин.

# 6
  • Мнения: 1 243
Clean & Clear на Джонсън! Поне на мен много добре ми измива кожата. Пише ,че е за дълбоко почистване на проблемна кожа. Е той не може да ти махне черните точки,както и никой друг подобен продукт м/у другото/ ,но поне кожата ти ще е добре почистена.
Използвай лентичките на Нивеа и измиващ гел за лице! Това е достатъчно
  bouquet

# 7
  • Мнения: 132
clean i clear na johnson  има измиващ гел и лосион против 4ерни точки

# 8
  • Мнения: 812
 редовно посещение при козметик Grinning!

# 9
  • Мнения: 766
редовно посещение при козметик Grinning!
  202uu

# 10
  • Мнения: 9 045
Сама си ги махам, на парна баня, вкъщи.
Всичко съм пробвала, нищо не помага да излезне каквото има в порите, а само повърхностно се почиства...

# 11
  • Мнения: 1 165
Моят опит показва,че и с редовно посещение при козметичката проблема черни точки си остава.Ползвала съм почти всичко на пазара и това от което съм що годе доволно е дълбоко почистващата маска на Clinique.Успокоението в случая е,че при по-мазните кожи бръчките се появяват по-късно. Wink

# 12
  • Мнения: 811
На мен ми помага ексфолиращият тоник на Биотрейд

Маха настоящите или предпазва от появяването на нови? Thinking

# 13
  • Мнения: 10 975
Почистващата пяна на Johnson, в лилаво-зелена туба  Peace Peace

# 14
  • Мнения: 372
Ядене на по-леки, нискомаслени храни и увеличаване приема на вода  Peace

Общи условия

Активация на акаунт