Има ли мами мъжкарани

  • 5 724
  • 51
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 495
Искам да ви попитам има ли във вашето обкръжение от познати такива жени с т.нар.мъжко поведение-в тази част:мъжка прическа, стойка на тялото, по-силно изразени черти на лицето, типичен мъжки тембър на гласа, леко вулгарен и циничен език и т.н. SunglassesА мъжете харесват ли такъв тип жени?Не се ли притеснявате да разговаряте с тях-може да ви налетят на бой, примерно LaughingЛично аз такива тип жени бих ги разграничила в две категории-едните са най-обикновенни момичета, гримирват се, прически си правят, но пък стойката на тялото е както при мъжете, дикцията и произношението на думите-също.Другата категория е в категория"по-скоро съм мъж, отколкото жена"-типична мъжка прическа, дрехи, без мейкъп, мъжка походка и т.н.Точно такъв тип жена ми беше клиентка, даже отначало я мислих за мъж, ама се оказа че е лесбийка Crazy
Всъщност...какво е да си мъжкарана newsm78

# 1
  • Мнения: 3 268
Визията на такава жена никога не е случайна.Тя по този начин иска да ни покаже нещо.Имах такава приятелка в юношеските си години.Оказа се ,че се е чувствала мъж.Сега живее на съпружески начала с една моя съученичка,която се разведе с мъжа си заради нея,а имаше и дете.Та свят шарен,хора всякакви. Hug

# 2
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Мисля че всеки има такива познати.За мен понятието мъжкарана включва по-скоро мъжко поведение,стойка,облекло,склонност към мъжки хобита,пиене на бира от шише,пушене на цигари на ход по улицата,мъжки маниер на изразяване включително чести псувни.
Държа да отбележа че не е едно към едно да си мъжкарана и лезбийка.
Лично аз нямам познати които да са открити лезбийки.

# 3
  • Мнения: 1 451
Тука бицепси ли ще мерим, що ли? Wink
Какъв е сега въпроса? За това тия с мъжко поведение и външност дали са лезбийки или? Преди време видях една шофьорка на ТИР. Пиеше наравно с мъжете в кръчмата в Арбанаси. Ама какви ръце имаше.  Shocked Повечето от тия мъже можеше и да мете пода с тях  hahaha

# 4
  • Мнения: 2 495
Тука бицепси ли ще мерим, що ли? Wink
Какъв е сега въпроса? За това тия с мъжко поведение и външност дали са лезбийки или?
Обсъждаме тези, дето са с мъжко поведение PeaceПросто дадох пример, че първоначално тази жена, клиентката я мислих за мъж, после се оказа че е жена, а това че е лесбийка, направо ме хвърли в тъча Crazy

# 5
  • Мнения: 1 451
То обаче няма зависимост между външноя вид и мъжкарското поведение. Справка някои участнички в ББ3  Sick

# 6
  • Мнения: 245
О-оо и аз имах подобен случай само че ми беше колежка и като разбрах на третия  ден че е жена и то ми ми е хвърлила око, си събрах парцалките и напуснах Joy

# 7
  • Мнения: 2 495
Ако визираш Мариола, е па тая изби рибата откъм мъжко поведение JoyТя самата нали каза, че е мъж в тялото на жена #CrazyЛуди хора , ей

# 8
  • Мнения: 1 451
Не я знам коя е, аз гледах само влизането и се потресох и отказах това нещо да го наблюдавам повече. Ама ако имам такава в къщи, няма да я издържа повече от 2 дена  #Cussing out

# 9
  • Мнения: 6 461
Имам позната която е така да се каже мъжкарана ,кара линейка и дори съм я виждала да кара катафалка .

# 10
# 11
  • Мнения: 8 505
Явно всеки разбира мъжкарана по свой си начин.Аз не асоциирам мъжкараната с мъжка походка и мъжка прическа,мъжки дрехи,псувни и т.н.На това аз казвам жена-мъж.Мога да нарека себе си мъжкарана-падам си по мъжки спортове,винаги съм общувала много по-лесно с мъже (но това май е просто зашото са по-разбрани) и повечето ми приятели са мъже,чужди са ми гримове,лакове,токчета и по-фръц парцалки;псувам,но съвсем нормално (дори по-скоро малко).

# 12
  • Мнения: 1 451
Това не е мъжкарана, това е изрод  Sick

# 13
  • Мнения: 245
 newsm12  е баш изруд не е ама и мъж да е пак е зле

# 14
  • Мнения: 3 164
Ами не се сещам дали познавам някоя мъжкарана Thinking...май не.Не ме кефят също такъв тип жени Stop аз съм на мнение, че жената е наистина нежната половинка Peace
А какво всъщност е мъжкарана??
Външност?? или тип поведение??

# 15
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 219
аз пък като стане дума за мъжкарани,по-скоро гледам характера, а не точно външния вид. нямам нищо общо с мъжете като визия /слава богу/, но мога да кажа, че съм мъжкарана, защото съм свикнала да се справям със всичко сама и без проблем върша типично мъжки неща. не, че ми е приятно, де.
определено съм доста по-оправна от много мъже, включително и от съпруга ми. и ремонти съм правила сама и колата сама си купих... май все по-често почвам да си мисля, че в тия условия, в които живеем, жените са по-гъвкави от мъжете...

# 16
# 17
  • София
  • Мнения: 7 097
Аз имам една такава колежка от следването, която ми стана и приятелка - страшно точен човек и това, че беше мъжкарана даже ме забавляваше. Със сигурност не беше лесбийка  Naughty

# 18
  • София
  • Мнения: 35 931
Това не е мъжкарана, а цоцолана hahaha

# 19
  • Popovo
  • Мнения: 571
Имам братовчедка мъжкарана. Играе футбол с мъжете, с мъжка прическа, с мъжка походка, с мъжки маниери, абе родила се е погрешно жена, а как само налиташе на бой,  с нея винаги се чувствах  в безопасност.

# 20
  • Мнения: 191
Имах такава приятелка и беше много готина.Сега има чудесно семейство и малко е променила визията.Най-големия зор беше да се научи да ходи с обувки ,а не с маратонки. smile3521

# 21
  • Мнения: 809
Аз съм мама мъжкарана.
Като малка играех футбол с момчетата, катерех се по дърветата и какво ли още не. Куклите никога не са били моя страст. Виж, камиончетата са друго нещо.
Не обичам да нося поли, рокли... за което, разбира се, търпя порицание от мъжа ми, но...
Визията ми изобщо не е мъжка, както може да се убедите и от подписите ми.
Правя много неща по-добре от доста мъже - макар моят съпруг засега да е по-сръчен от мен.
Харесвам екстремните спортове и преживявания.

А, и не съм лесбийка!  Hug

# 22
  • Мнения: 2 495
...с мустаци CrazyА бе, аз на мъж го правя, за вас незнам Joy

# 23
  • София
  • Мнения: 4 966
И аз познавам такова момиче.Държи се като момче.Никога не се е гримирала,не си е правила прически,даже си увиваше циците в бинт-да не личат.Оказа се ,че я привличат жените.В момента си има гадже,но странно защо  е също мъжко момиче./даже на пръв поглед изглежда момче/.
Шантави работи. Rolling Eyes

# 24
# 25
  • Мнения: 2 495
"Странцата не е намерена" Искрице Wink

# 26
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
"Странцата не е намерена" Искрице Wink

Оправих ги. Peace

# 27
  • Мнения: 6 164
Не понасям такива жени! Sick Имам една позната с походка като на Робокоп и мъжкарски манталитет, не знам какво иска да внуши, изглежда много недодялана и груба. Но май се дължи по-скоро на гени, защото и гласът й е такъв един мъжки... Sad

# 28
  • Мнения: 4 473
Аз съм мама мъжкарана.
Като малка играех футбол с момчетата, катерех се по дърветата и какво ли още не. Куклите никога не са били моя страст. Виж, камиончетата са друго нещо.
Не обичам да нося поли, рокли... за което, разбира се, търпя порицание от мъжа ми, но...
Визията ми изобщо не е мъжка, както може да се убедите и от подписите ми.
Правя много неща по-добре от доста мъже - макар моят съпруг засега да е по-сръчен от мен.
Харесвам екстремните спортове и преживявания.

А, и не съм лесбийка!  Hug


На следващата форумска среща искам да ти стисна ръката Grinning. От една порода сме определено, но мисля, че си мъжко момиче по-скоро Peace
Мъжкарана и мъжко момиче са две различни неща. Аз съм от вторият вид. Нека тези, които ме познават кажат - тяхното мнение ще е обективно и безпристрастно.

# 29
  • Мнения: 1 517
"Мъжкараната" за мене жена, която дори да не е с обратни сексуални наклонности, може би и подсъзнателно , но предпочита да е мъж. Но и аз ги разделям на две групи: по-женствени мъжкарани и по-мъжкарски мъжкарани (ама се изразих  Joy ). А "мъжкото момиче" е съвсем друго нещо. За мен то е обратното на лигава, безпомощна женска, която сама за нищо не става.
  Дано да не съм обидила някой  Hug

# 30
  • Мнения: 809
На следващата форумска среща искам да ти стисна ръката Grinning. От една порода сме определено, но мисля, че си мъжко момиче по-скоро Peace
Мъжкарана и мъжко момиче са две различни неща. Аз съм от вторият вид. Нека тези, които ме познават кажат - тяхното мнение ще е обективно и безпристрастно.
strelche@, Ние и на тази среща си стиснахме ръцете, ама по-скоро представително. Другия път ще е като "мъжки" момичета! Sunglasses

# 31
  • Мнения: 4 473
На следващата форумска среща искам да ти стисна ръката Grinning. От една порода сме определено, но мисля, че си мъжко момиче по-скоро Peace
Мъжкарана и мъжко момиче са две различни неща. Аз съм от вторият вид. Нека тези, които ме познават кажат - тяхното мнение ще е обективно и безпристрастно.
strelche@, Ние и на тази среща си стиснахме ръцете, ама по-скоро представително. Другия път ще е като "мъжки" момичета! Sunglasses

Стига бе, вЕрно ли Embarassed?! Ти си втората, която ми казва, че сме се запознали и аз не знам Crazy Blush Ей т`ва е, нямам 28 още, а паметта ми кръшка яко Sick
Ще се реванширам Hug

# 32
  • София
  • Мнения: 38 475
Според един тест "Колко сте гей", аз съм си 70% гърли-гърл и много си се кефя.

Братовчедката на мъжа ми е лезбийка, има и "гадже". Всеки ден ги гледам тия "мъжкарани". Мъжка походка, дрехи, напиванки, псувни и пр.

Ако намеря теста, ще пусна линк. Ама е на английски.

# 33
  • София
  • Мнения: 38 475
http://www.channel4.com/life/microsites/G/gayometer/

Ето ви го теста. Който иска да се тества. Grinning Laughing Sunglasses

# 34
  • София
  • Мнения: 3 064
46% Simple Smile Златната среда! 

Това казва теста. Аз не се гримирам, нося панталони, рядко поли и рокли и то само през лятото, не се лигавя излишно, гледам да бъда независима доколкото ми е възможно, имам мъже приятели, с които си пия питието и се разбирам чудесно, не се изчервявам от мръсни думи, сама ги употребявам с мярка и на място. Не мисля, че всичко това ме прави по-малко жена от която и да било друга. Просто такъв тип съм си.

А, да уточня - твърдо хетеросексуална съм Peace
Но, човек не знае кога и какво може да го изкуши... затова не се заричам!

# 35
  • Мнения: 2 495
Хихихи, 30% съм гей Joy Joy

# 36
  • София
  • Мнения: 7 097

Това е и моят резултат, каквото и да означава  newsm78

# 37
  • Мнения: 2 495

Това е и моят резултат, каквото и да означава  newsm78
Кво ти пука..и аз незнам, ама се кефя Party

# 38
  • Мнения: 8 917
Имах преди в студентските години такава позната.От тогава не съм я виждала.

# 39
  • София
  • Мнения: 38 475

Това е и моят резултат, каквото и да означава  newsm78
Кво ти пука..и аз незнам, ама се кефя Party

То си пише - означава, че си съвсем нормална жена.

# 40
  • Мнения: 620
Ако "мъжкарана" значи "мъжко момиче" донякъде съм такава Laughing Sunglasses
Но ако "мъжкарана" значи да си местя сама секциите и да влача цимент и тухли да зидам,да псувам като хамалин....
ТОВА НЕ СЪМ АЗ Laughing Sunglasses Wink

# 41
# 42
  • Мнения: 750
По повод снимките, които Искрица предостави на вниманието ни: анабола прави вола! Доказано е как действа на жени приемът му в порядъчни количества. Даже и косми на необичайни места могат да ти поникнат. Затова- не, благодаря, ко ще и най стегнатото тяло да имам, нивгаш няма да взема от тея химии!
По темата- не познавам мъжкарани, но странното е, че по- рано доста приятелки ми казваха, че съм такава. Не разбрах защо, но аз не се приемам за мъжкарана.
За мен една жена е мъжкарана, когато сама се мисли за такава или пък се определя като мъж и се стреми да съчетае повече мъжки маниери. Доволна е, когато и другите я възприемат като мъж.

# 43
  • Мнения: 2 327
И мен ме бройте към мъжкараните или мъжките момичета...
Като дете много исках да съм момче... Все ме влечаха мъжките игри и играчки и до днес си е така Simple Smile
Даже и с мъж ме бъркат, което обаче е странно, щото не приличам особено...

# 44
  • Мнения: 220

....да влача цимент и тухли да зидам,да псувам като хамалин.... Laughing Sunglasses Wink

Е ако отвориш по бира и палнем по една "Арда" качак ,то тогава  всичко ще си дойде на мястото  Sunglasses

# 45
  • Мнения: 620

....да влача цимент и тухли да зидам,да псувам като хамалин.... Laughing Sunglasses Wink

Е ако отвориш по бира и палнем по една "Арда" качак ,то тогава  всичко ще си дойде на мястото  Sunglasses

ОК Sign ExclamationАма аз ще си пуша,а ти ще редиш тухлите Sunglasses Wink

# 46
  • Мнения: 10 758

....да влача цимент и тухли да зидам,да псувам като хамалин.... Laughing Sunglasses Wink

Е ако отвориш по бира и палнем по една "Арда" качак ,то тогава  всичко ще си дойде на мястото  Sunglasses

ОК Sign ExclamationАма аз ще си пуша,а ти ще редиш тухлите Sunglasses Wink
Мъжо строи къща, ако искате може да ви цани за работници Mr. Green

# 47
  • Мнения: 220

....да влача цимент и тухли да зидам,да псувам като хамалин.... Laughing Sunglasses Wink

Е ако отвориш по бира и палнем по една "Арда" качак ,то тогава  всичко ще си дойде на мястото  Sunglasses

ОК Sign ExclamationАма аз ще си пуша,а ти ще редиш тухлите Sunglasses Wink
Мъжо строи къща, ако искате може да ви цани за работници Mr. Green

Става,става - аз съм навит.А освен биричка,и нещо за мезенце ще има ли  Thinking

# 48
  • Мнения: 10 758
Естествено PeaceЗа вас ако няма, за кой друг Laughing
Вие само я постройте къщата Mr. Green

# 49
  • Мнения: 620
Ей,а белята на чия глава ще е после bambam

# 50
  • Мнения: 2 677
Аз съм мама мъжкарана.
Като малка играех футбол с момчетата, катерех се по дърветата и какво ли още не. Куклите никога не са били моя страст. Виж, камиончетата са друго нещо.
Не обичам да нося поли, рокли... за което, разбира се, търпя порицание от мъжа ми, но...
Визията ми изобщо не е мъжка, както може да се убедите и от подписите ми.
Правя много неща по-добре от доста мъже - макар моят съпруг засега да е по-сръчен от мен.
Харесвам екстремните спортове и преживявания.

А, и не съм лесбийка!  Hug


Това за мен ли си го писала?  Joy
Още по-темата, само не разбрах защо някои окачествяват липсата на определени навици у жените като признаци на "мъжкаранство"? Аз не се гримирам - не ме влече, не мога, а и смятам, че изглеждам добре и без допълнителна помощ.  Mr. Green С рокли и поли - само по специални поводи и то с изключения. Нежна, мила и много секси съм в леглото с мъжа ми. В ежедневния живот мразя префърцунени жени, тип кукла "Барби". Не съм от тях! Naughty Може в очите на околните да не съм идеала за нежна и непорочна женственост, но поне им е ясно с кого си имат работа и не ми се качват на главата. Twisted Evil

П.П. Направих си теста, дето сте го постнали - пише, че съм нормална!  Hug  bouquet

# 51
  • Мнения: 620

 С рокли и поли - само по специални поводи и то с изключения.
И аз така Peace
И на абитюрентския си бал бях с панталон,ама не се имам за мъжкарана Wink Laughing,просто ми е по-комфортно
с панталони и дънки Laughing Laughing Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт