За колко дни минава кашлица при правилно лечение?

  • 7 460
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 577
Здравейте момичета.

Това ми е въпроса.






# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
do 2-3 седмици отшумява кашлицата...
Но зависи от какъв характер е?!

# 2
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Най-оптимистичен срок - 2 седмици. Но, ако е суха или лаеща...бая чакане пада да отшуми.

# 3
  • Мнения: 5 577
Иван кашляше преди 10 дни, определено кашлицата отшумя. Но и до днес си накашля по малко, така по 2 кашлянки на 2 часа да кажем.
Притесних се да не е нещо лечението  да не е правилно, спрях го от ясла за два дни. Искам до понеделник да е здрав. За пръв път така кашля и нямам опит, аз мислех, че за 3 дни от вземане на сиропа трябва да е спрял напълно.  Blush

А за този период на отшумяване дава ли се още сироп? Макар и по-малко.

# 4
  • Мнения: 5 577
Следобед сме на лекар, ние за трети път ще ходим вече - аз отивам да видят гърдите. Няма му нищо, казва педиатърката. И мисля и на втори лекар да го заведа, да съм спокойна. За пръв път ми е и се шашкам.  Embarassed

# 5
  • Мнения: 3 506
2-3 седмици, често и повече. Аз не давам сироп в този период (а понякога и по принцип). Ако детето се чувства добре, няма други проблеми (темп и пр) и педито е казала един път, че е ОК, спирам да я мисля за известно време.

# 6
  • Мнения: 6 461
Ако имаш седем дена лечение на кашлицата след около седмица ще отшуми,при правилно лечение разбира се.Така мисля.Също зависи  и каква е кашлицата.

# 7
  • Мнения: 5 577
Значи малко се втелявам излишно. Добре е детето, но за всеки случай ще се замъкнем до поликлиниката следобед.
Ако каже ще спра сиропа.

И мисля, макар че нямаше причина, добре, че го спрях от ясла за два дни. Да го натъпча в плодове и зеленчуци, и чайове.

# 8
  • Мнения: 6 461
Бързо оздравяване Peace  bouquet
Не се притеснявай .

# 9
  • Мнения: 2 082
спри сиропа-той го кара да кашля.може да кашли и от хремата.ние в момента сме с хрема и от време на време прикашля с къртеща се кашлица,но зная че като мине хремата ,минава и кашлицата

# 10
  • Мнения: 8 769
Зависи какво разбираш под правилно лечение.
Давам пример, който и друг път съм писала (и е пресен пресен, от преди само три -4 месеца).
На двамата диагнозата беше вирусна пневмония. РАзбирай кашляци здрави.
Дъщеря ми-всичко спря за 5 дни (до 7). Пи хомеопатични.
Синът ми - 3 седмици кашля. Пи антибиотик 10 дни, след ковто доктора искаше да му дава втори антибиотик. Заради продължаващата кашлица и еднократно вдигане на Т. Отказах. Ами това е.

Общи условия

Активация на акаунт