Фитнес във Варна

  • 12 282
  • 56
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 264
Цитат на: DiVA
Ами знаете ли някъде да има индивидуална сауна? В смисъл, да мога да си вляза сама. Че хич не ми е гут да се потя с бански брррр  Crossing Arms

Запазваш си я само за себе си и нямаш грижи. В Астера е хубава, но може да пуснат някои за парната баня и няма да ти е конфортно (052/359777), но защо не провериш в explosion (052/600374)??? Там абсурд някои да те притесни. При тях ми харесва че винаги получаваш качествено обслужване. btw там и парната баня е много готина. Другото за което се сещам е сауната на тенис кортовете Елит - почти винаги е празна и няма от какво да се притесняваш (052/612799).Но според мен най-добрият избор е Explosion, има и две паркинг места отпред така че да не се чудиш къде да спреш  Imp

# 31
Има фитнес зала само за жени, казва се "Ева". Намира се на пазара зад спирката на 14 номер, по улицата за съда. В един е вътре.

# 32
Моля ви, дайте ми повече информация за тази фитнес зала в Бизнес хотела, някакви телефони, къде точно е в хотела.  Thinking

# 33
  • Мнения: 493
фитнеса  в Бизнес хотела се намира на вторият етаж като се качиш в асансьора се натиска етаж "b"
тел. 683000

# 34
Много благодаря за информацията и телефона!  Grinning

# 35
  • Мнения: 493
аз тъкмо се вращам от таам, днес бях на сауна екстра е Simple Smile и чистичнко малко ми остана и на джакузито да се отчета ама реших да се въздържа за сега  Rolling Eyes

# 36
А можеш ли да ми кажеш как са цените там, или по-скоро картите (месечните), за фитнес, за сауна.

# 37
  • Мнения: 493
не са скъпи но най-добре отиди лично да ги разгледаш
има много вариянти, а не ги знам всичките

# 38
А ти на вариант ходиш. Еднократното посещение колко е? Аз ходя на един фитнес за 2.50 еднократно. Иначе за 15 дни е 31 лв. Ако в хотела е по-евтино ще сменя

# 39
Извинявай, а ти какъв вариант посещаваш. Искам горе-долу да преценя.

# 40
  • Мнения: 493
20lv.  20 посещения + 1 безплатна сауна

# 41
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 464
Цитат на: BuNNy
20lv.  20 посещения + 1 безплатна сауна

BuNNy, сигурна ли си за 20-те посещения, защото ми се вижда нереална тази цена, или пък съвсем ниска.
Мисля и аз да се възползвам от услугите на тази фитнес зала, звучи страхотно, но да видим как ще съчетая работа, семейство и спорт. Дали може да се ходи и през почивните дни?

# 42
BuNNy, много ти блгодаря за цялата информация. Смятам да започна и аз да ходя там. Цените наистина звучат невероятно, но е така. Обадих се по телефона да проуча вариантите и ми казаха, че карта за 20 дни е 20 лева. Еднократно посещение е 3 лв.

# 43
  • Мнения: 493
аз там ходя по някога със сина ми голям маитап става

# 44
А как е там, събират ли се много хора, или е по-спокойно. Защото в залата, в която ходя аз е лудница и не мога да се вредя на уредите.

Общи условия

Активация на акаунт