Christian Of Roma Group Italiano Festival !

  • 1 765
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 25
На 26ти октомври се провежда фестивал на прическите в Пловдив ( Панаира )  Каня всички момичета , които искат да участват в изложението на прическите , което е 4 дни ! Който проявява интерес да ми пише ЛС или тук....
Аз съм организатор на конкурса и вече съм била на такива изложения 5 пъти....Мога да ви покажа със снимки какво се прави  Италианци са коафьорите ( най-добрите в Италия да отбележа ! ) и правят невероятни неща....Аз съм била много доволна винаги ! Е , имаше някои изключения тази година , но тези , които бяха април месец няма да са тук , а миналогодишните през октомври....
И така...  Ако някое момиче иска да участва , може да ми пише  Първо се боядисва косата , след това кичури и накрая прическа на подиума....Държа да отбележа , че никой не знае колко ще се подстригва , защото това те го решават според модните тенденции , но със сигурност ще сте много различни....  Аз лично също ще участвам , макар че аз съм боядисана и имам кичури , пък и не съм за подстригване и не се знае , но ще видим

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Здравей!!!
Ами първо искам да те попитам какви са условията?
А иначе и аз си мисля, че нямам голяма нужда от постригване, имам и кичури, но леко са израстнали вече.  Laughing

# 2
  • Мнения: 25
Какво имаш предвид условия ?
Всичко е безплатно естествено , както и гримът....
Те предварително казват каква прическа ще ти направят и ако на теб ти харесва - окей , ако не - отказваш се и така Simple Smile

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
На мен ми харесва идеята, а казваш, че е 4 дни от 26-ти, така ли?

# 4
  • Мнения: 4 202
Мога ли да използвам случая да попитам от къде в София могат да се купят продукти на Christian Of Roma?
Спомням си, преди време, фризьорката ми беше сложила много хубава маска от тази козметика, но знам че не се продават по магазините.

# 5
  • Мнения: 25
Мимита Simple Smile 4дни е фестивала , но само един ден те правят Simple Smile И то ако се идва трябва да е четвъртък или петък Simple Smile

Иначе във София трябва да има фризьорски салон на "Christian of roma" и там продават всички продукти Simple Smile

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Моята съквартирантка има едно въпросче - а има ли възможност за поставяне на коса (естесвен косъм) или пък плитки? А иначе и двете сме силно заинтересовани, но допълнително ще ти пиша.   bouquet

# 7
  • Мнения: 4 202
Иначе във София трябва да има фризьорски салон на "Christian of roma" и там продават всички продукти Simple Smile

А къде се намира този фризьорски салон?

# 8
  • Мнения: 25
Моята съквартирантка има едно въпросче - а има ли възможност за поставяне на коса (естесвен косъм) или пък плитки? А иначе и двете сме силно заинтересовани, но допълнително ще ти пиша.   bouquet

Има такива услуги , но те се заплащат.... А прическите не Simple Smile

Иначе във София трябва да има фризьорски салон на "Christian of roma" и там продават всички продукти Simple Smile

А къде се намира този фризьорски салон?

Нямам представа къде е в София.... Sad

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
А можеш ли да кажеш някаква ориентировъчна цена? Благодаря ти предварително!!!   bouquet

# 10
  • Мнения: 25
За съжаление не....  Sad Чак като започне фестивала тогава ще разбера...

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
ОК! А все пак можеш ли да пуснеш тук някакви снимчици, мисля че ще е по-добре така.  Wink

# 12
  • Мнения: 25
Разбира се Simple Smile Пускам преди и след , за да се види все пак какво са направили Simple Smile Моделите са боядисани и с кичури , само остава подстригването Simple Smile Иначе косите им бяха в окаян вид , но резултатаааааа..... Simple Smile Sunglasses Както виждате на по-дългите коси са им взели съвсем малко...







А ето ме и мен миналата година по същото време.... Косата ми беше много гаден жълт цвят , а те ми го направиха уникален....







# 13
# 14
  • Мнения: 112
Братовчедка ми също ще бъде една от моделките, аз обаче нещо не се навих, макар че ще отида задължително. Доколкото разбрах ще има и доста фирми, които предлагат нови козметични марки на българския пазар, така че смятам да се възползвам  да събера малко повече информация и да тествам някои нещица Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт