Тортите Дайски

  • 3 046
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 930
Скоро предстои първи рожден ден на моето мъжле.
Наблизо има цех за производство на тортите Дайски.
Разгледах им каталога- не са лоши на външен вид, не са и скъпи, но незнам как са на вкус.
Някой има ли мнение по въпроса или да не рискувам?

# 1
  • Мнения: 414
При нас има тяхна сладкарница и няколко пъти рекох да опитам техните торти и не ми харесаха. Все си казвах, че не съм уцелила вкусна, ама на, на следващите пъти пак не ми харесваха. Но пък има хора там, кафе пият, ядат торти... може да им харесват на тях, пък аз да съм опака.
На мен ми харесват тортите на Неделя. Преди не бяха хубави, защото слагаха и нещо, дето миришеше на кисело мляко, но смениха рецептурника от 2-3 години явно, защото вече са си с млечен крем и сметана и са разкошни по мой вкус, за всеки рожден ден поръчваме от там. Техните също не са скъпи и са ужасно големи и тежки.

# 2
  • София
  • Мнения: 481
Същият вкус като едно време  Mr. Green
Тежък маслен крем, изобилно оцветен и докаран на еднакъв вкус във всички торти. Мисля, че дори парфетата са от същия крем, но желиран.

# 3
  • Мнения: 1 930
Май 2 мнения са достатъчни да ме откажат  Thinking

# 4
  • Мнения: 175
Искаш ли още едно?Аз пък съм работила там 2г. и всичко съм опитала.Така,че по-добре недей.

# 5
  • София
  • Мнения: 6 549
Голяма гад са.  Sick Само петифурите им (белите) стават чат пат.

# 6
Голяма отврат, и крема им не е маслен а нещо брашняно ..... гадно с една дума

# 7
  • Мнения: 18
na men sushto ne mi haresvat! do nas ima sladkarnica na "Daiski"  mujut mi si e hapval torticki ot tam, toi sushto ne goi haresva! spodelqm mnenieto za bvelite petifuri, samo te stavat gore-dolu!  preporucvam tortite na "Nedelq" ili na "Rosita"  Simple Smile

# 8
  • София
  • Мнения: 3 688
напоследък и тортите в Лучано не са лоши:)

# 9
  • София
  • Мнения: 1 152
Тежък маслен крем, изобилно оцветен и докаран на еднакъв вкус във всички торти.
Точно така! smile3521 За нищо не стават.
Фен съм на Романс (можеш да си поръчаш от бгменю на същата цена), Неделя, 100 г. сладки.

# 10
  • Мнения: 1 930
Благодаря ви за отговорите  bouquet.
Празника мина на 2 пъти( и бабите трябваше да уважим Wink). Поръчах от 100 гр сладки. Ами нямам думи:
Вижте:
http://www.bgphoto.net/photos/2259/o632973322940625000.JPG
http://www.bgphoto.net/photos/2259/o632978130839375000.JPG

# 11
  • Мнения: 7 640
ууу- страхотно. А цена удобно ли е да кажеш?

# 12
  • Мнения: 8 917
Не се и съмнявам,че са били вкусни Grinning За 1-я РД на Гери поръчахме от Дайски, но ние си избрахме тортата с какъв блат да бъде и отгоре бяхме направили колаж от снимки и балони на Гери - не беше лоша Peace Сега - за 2-я Рд поръчахме една голяма от Неделя с пчеличката Мая -  Sick беше, добре че поне Гери се радва на фигурките - заради това само си заслужаваше, но втори път оттам - не Naughty

# 13
  • Мнения: 1 930
Цената варира от 2.80 до 3.50 парчето. Едната ми торта е с 12 парчета, другата с 15......Но такова ядене на торти не съм правила от сума ти време...страшно вкусни и невероятни. Всичкото нещо ми излезе към 70 лева.

Общи условия

Активация на акаунт