Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 30 отговора
Моля споделете до кога да му давам подсладена вода. Отказва да пие само преварена, ако не е подсладена. newsm78
Цитирай

Като отказва, не давай  Peace дъщеря ми пропи на 1 година и 3-4 месеца, до тогава не е пила никаква вода Cool
Цитирай

ми доста време е пил подсладена, как искаш сега да я пие чиста  newsm78
Цитирай

София - Овча купел 1

Никога не съм му давала подсладена вода на малкия. Според мен това не е правилно.
Цитирай

пред компютъра

ми доста време е пил подсладена, как искаш сега да я пие чиста  newsm78

Моят син до годинка пи подсладена /той чак към 8м пропи вода/. Подслъждах по препоръка на педито. Що ли ми трябваше. ooooh! Една нощ ме е вдигал само заради тази захар. Водата му беше свършила и налях от тази за млякото, но без захар не я искаше. Рев и чудо...........
Като стана на годинка просто реших, че вече захар няма да слагам и край. Отначало се мръщеше на водата, но като ожаднееше пиеше.
Цитирай

София

Започни да намаляваш количеството захар. Аз започнах веднага щом изтече времето за силно подсладена вода срещу остатъчна жълтеница и на около 1 месец вече давах чиста. На около 6 м. смених с минерална, което съм го чувала от доста хора като нормална възраст за преминаване от преварена на минерална. Мисля, че питах и лекаркатаи тя рече "да" Wink
Цитирай

Никога не съм му давала подсладена вода на малкия. Според мен това не е правилно.

Аз също.
Цитирай

София

Не давам подсладена вода Peace не виждам смисъл да тъпча детето ми със захар.
Цитирай

Белгия/София

Аз също.

И аз  Peace Остави го да ожаднее и ще се научи да пие чиста вода, както и трябва.
Цитирай

Sf

Никога не съм давала подсладена вода.Три месеца я кърмих и вода не съм давала.Откакто е на АМ съм предлагала 3-4 пъти, но чиста неподсладена вода.
Цитирай

Varna

Слагах му захар няколко дни след изписването, после спрях  Peace Само в най-големите жеги пиеше по малко вода, иначе изобщо не помирисва шишето даже  newsm78
Цитирай

На голямото дете давах само първия месец подсладена вода и после прецених че не е нужно,а на малкият никога не съм давала и без това той вода не пиеше защото беше на кърма. След като спрях да го кърмя започна да пие водичка по малко.
Цитирай
Много благодаря на всички, които споделиха мнението си! Laughing Само искам да уточня, че т.к. бебчо се роди недоносен (2.450гр.) и прекара жълтеница, педиатрите ми препоръчаха да му давам глюкоза през първия месец, а след това да подслаждам водичката. Когато сложа по-малко захар веднага усеща и спира да пие. Thinking
Цитирай

Никога не съм предлагала вода със захар!
Моля споделете до кога да му давам подсладена вода. Отказва да пие само преварена, ако не е подсладена. newsm78
колкото по рано - толкова по добре
Като ожаднее ще пропие - не се безпокой  Wink
Цитирай

Много благодаря на всички, които споделиха мнението си! Laughing Само искам да уточня, че т.к. бебчо се роди недоносен (2.450гр.) и прекара жълтеница, педиатрите ми препоръчаха да му давам глюкоза през първия месец, а след това да подслаждам водичката. Когато сложа по-малко захар веднага усеща и спира да пие. Thinking
Не се дава вода със захар! Peace
Намалявай постепенно количеството захар, като междувременно поне можеш да я замениш с кафява.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 30 отговора