ХАЙДЕ ОТНОВО НА ДИЕТАТА НА Д-Р ОРИ ХОФМЕКЛЕР

  • 19 611
  • 293
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 254
еее, ама не се отказвайте!  Hug
аз съм за втора сесия на този режим и съм задържала първите 10 смъкнати, а за миналата седмица съм махнала още 2 кг.  Hug

Пу-пу, да не ме е уроки Simple Smile  Peace

rallysta, можеш спокойно да пиеш кафе през деня, шоколадър веднага ще вдигне инсулина и ще смъкне гликогена и обменният ритъм няма да проработи така.
Като правило през деня се позволяват:
кафе и чай без захар и мед, кафето със сметана е даже препоръчително.
сурови плодове и зеленчуци, зеленчукови салати без подправи, освен малко сол и/или лимонов сок, може да се консумира неголямо количество кисело мляко.

Упех!
Радвам се, че пак сформираме групичка

# 16
Момичета,и аз участвам, да знаете. Тъкмо се чудех какъв режим да си измисля, че от няколко дни го карам по-разтоварващо, та да мога да продължа така. Благодаря ви за тази диета. какво ли не съм пробвала, но таз не я бях чувала. Наистина ли вечер можеш да ядеш каквото искаш?

# 17
  • Мнения: 242

rallysta, можеш спокойно да пиеш кафе през деня, шоколадър веднага ще вдигне инсулина и ще смъкне гликогена и обменният ритъм няма да проработи така.
Като правило през деня се позволяват:
кафе и чай без захар и мед, кафето със сметана е даже препоръчително.
сурови плодове и зеленчуци, зеленчукови салати без подправи, освен малко сол и/или лимонов сок, може да се консумира неголямо количество кисело мляко.

Упех!
Радвам се, че пак сформираме групичка


[/quote]

Благодаря! Като за първи ден - добре. До сега - две кафета, 1 банан, 2 моркова и резен  hahaha зеле.
Към 2 литра вода.
След два часа - вечеря   Grinning

# 18
  • Мнения: 527
моми4ета с вас сам и аз ..стискам палци пове4е на себеси 4е неме бива много по диетите Embarassedно тай... Laughing успеь на вси4ки.

# 19
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Ей момичета чудя се дали и аз да не се присъединя към вас  Mr. Green. Имам да свалям там едни 5-6 килца коитоте много ме дразнят. Аз и 4 да сваля пак е супер. Не изглеждам зле ама като не мога да се побера в дрешките си поне от времето след първата си бременност и ме хваща голям яд. Аз от 3 седмици съм на нещо като НВД ама голям карък излязох за втори път вече. Хващам диета точно около деня на овулацията и да ви кажа за тези 3 седмици не съм свалила и грам. Три пъти диета съм правила и за втори път правя тоя номер. Ама защо да му се не види не се смъкват килца когато диетата се почне през този период  newsm78 направо съм в туш. Айде стига съм бъбрила. Пишете ме и мен в отбора пък дано стане номера. Та за отчитане на резултатите започвам така:  57,5 кг целта ми е поне 53 кг, пък ако станат и 50 ще е супер.

# 20
  • Мнения: 1 254
малейййййййй, днес станах пишман  Mr. Green - падна едно черпене за Рамазан байрям и айййдеееееее -  hahaha 1 парче тиквеник. Отиде ми денят и всичко, ама .... какво да се прави.

Хайде, ще долагам пак в петък за разликите - на мен петъците са ми ден - контрола.

Успех на всички, които все още привикват!
 Hug

korneliia_h, ти вземи се присъедини - няма да съжаляваш!
 

# 21
  • Мнения: 224
Привет момичета!
Вчера се справих успешно  Wink
За деня 3 ябълки, а за вечеря салата зеле+морков, 2 пилешки шишчета със соев сос и резенче кашкавал.
Днес още не съм решила какво ще готвя, но ще гледам да го съобразя с моята диетка  Mr. Green

За съжаление не мога да кажа колко килца съм с точност, защото сина ми счупи кантара  Confused

# 22
  • Мнения: 689
Да взема и аз ли да се присъединя към вас?!
Само да ви попитам, към зеленчуците през деня не може ли да прибавя и малко сиренце или кашкавалче?

# 23
  • Мнения: 242
малейййййййй, днес станах пишман  Mr. Green - падна едно черпене за Рамазан байрям и айййдеееееее -  hahaha 1 парче тиквеник. Отиде ми денят и всичко, ама .... какво да се прави.

Хайде, ще долагам пак в петък за разликите - на мен петъците са ми ден - контрола.

Успех на всички, които все още привикват!
 Hug

korneliia_h, ти вземи се присъедини - няма да съжаляваш!
 


Не се давай Весииииииииии! Това с тиквеника да не го чувам  Naughty
Аз пък съм на втория литър вода за деня и една зелева салатка с маслини.
Снощи ядох салата, после един варен кренвирш, после резен кашкавал и накрая една филиика черен хляб. Не знам дали е 100% правилно, още съм новобранец.
Довечера мисля риба да направя. #Crazy

# 24
  • Варна
  • Мнения: 870
здравейте момичета.Аз се провалих-бях на почивка и едно плюскане падаше че ме е срам да кажа-От днес съм на линия.Вие как се справяте. bowuu

# 25
  • Мнения: 1 254
rallysta , точно според както трябва си хапнала снощи  Flutter

аз се дадох от куртозия, да му се не види!  Mr. Green  hahaha Ама да видиш предишните 4 месеца каква бях неотклонна - много ми се чудеха всички колеги.

Аз ви гарантирам резултати! Това е първата и единствена диета, която някога ми е позволявала да отслабна  Crazy

Да взема и аз ли да се присъединя към вас?!
Само да ви попитам, към зеленчуците през деня не може ли да прибавя и малко сиренце или кашкавалче?
Кашкавал не!  Naughty Може съвсем малко сирене или малко кисело мляко, ако прекалено огладнееш. По 1 яйце е допустимо в дните на привикване - никой няма да те осъди я  Peace Идеята е, ако приемаш нещо друго, то поне да е концентрирани белтъчини, но не и месо. Прясно мляко в кафето не може! Прекалено богато ензимно е.

Мии, това е.
Успех!
А за тези, които се притесняват, че няма да следят точно теглото - спокойно, така ще се стегнете, че разликата е видима за всички околни. Първия месец можете да очаквате най-големите резултати.

до скоро от мен.

# 26
  • Мнения: 1 254
ааа, и забравих да ви кажа, че имам книгата тук някъде на PDF файл, но на английски. Който от вас я иска - да свирка! Пратете ми имейлчета на ЛС и ще я пусна итре.

Приятна вечер на всички ви   bouquet

# 27
  • Мнения: 164
Здравейте!Днес ми е трети ден -засега сам на половин банан и чаша прясно мляко с нескафе.Ама вчера се изложих тотално с едни катми. Embarassed
Засега не знам дали има някакъв резултат от диетата.Корема ми се прибра и сякаш съм по-лека,но не знам дали е от диетата или просто,защото ми дойде цикъла,а преди него последно време се подувам цялата.
Ами, това е.
Успех на всички.  bouquet

# 28
  • Мнения: 242
Аз си я дръпнах книгата от предишната тема. Все се каня да седна да почета.
Здравейте!Днес ми е трети ден -засега сам на половин банан и чаша прясно мляко с нескафе.Ама вчера се изложих тотално с едни катми. Embarassed
Засега не знам дали има някакъв резултат от диетата.Корема ми се прибра и сякаш съм по-лека,но не знам дали е от диетата или просто,защото ми дойде цикъла,а преди него последно време се подувам цялата.
Ами, това е.
Успех на всички.  bouquet
Е, Крони....катми пък чак. Недей така  Naughty

# 29
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Хайде пак съм аз. Бе да питам, че и на мен не ми е много ясна работата. На по-запознатите едно въпросче. Аз с водата мили дами съм почти  тотално скарана особено ако не е лято. Пък вода трябва да се пие. Какво да направя по тоя въпрос. Айде чайчета добре ама по 2 литра на ден  newsm78. Примерно пилешко бульонче през деня за разнообразие не може ли?  И друго, ако през деня не съм яла плодове нито зеленчуци мога ли примерно към 15:00 часа да си изям една лека супичка, щото да си призная днес тъй направих  Sick И защо не разбирам всичко вечер трябва да се яде последователно, то като ще ям салата и месо не може ли да си ги хапвам едновременно вместо едно след друго? Много въпроси ама не ми е ясен много принципа, моля ви разяснете ми.

Общи условия

Активация на акаунт