козметиката на SERI

  • 21 482
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 147
Някой ползвал ли е козметика за коса на тази марка? Днес си купих шампоан и ампули против косопад и се чудя дали въобще ще имат някакъв ефект или просто пръснах 20 лв. на вятъра  Thinking

# 1
  • Мнения: 9 063
Много ми харесват тези продукти, ползвам шампоана и балсама за изтощена коса. Имат и добри маски.
Доволна съм Simple Smile

# 2
  • Мнения: 7 186
Ползвам кристалите и спрея за блясък. Доволна съм.
Имам и гел за изправяне, но той не ми харесва.

# 3
  • Мнения: 1 558
Имах балсама против цъфтежи! Peace     Доволна съм.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 383
Преди години ползвах шампоан и балсам за изтощена коса, но  ефект не видях.  Naughty

# 5
  • Мнения: 3 248
Веднъж или два пъти съм се боядисвала със Сери, доста силна беше боята - доволна бях. Peace

# 6
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Ползвам боя на Сери, кристали, спрей за блясък, шампоани, балсами......От всичко съм доволна Peace!

# 7
  • Мнения: 155
Ползвам кристалите - много съм доволна!

# 8
  • Мнения: 823
много съм доволна от пяната и лака за коса Peace

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 129
Аз имам силикон за коса, не е лош, ама не е и нещо особено.

# 10
  • Мнения: 2 759
    Супер съм доволна от ревитализиращата маска... 4470

# 11
  • Мнения: 105
Имат една маска за коса със силикон  - страхотна!! аз съм с руса коса, и...положението особено лятото никак не е розово, но от тази маска съм наистина изключително доволна Wink. Както и от лосионите им за тяло, попиват бързо, аромата е траен, и са 300мл  Wink

# 12
  • София
  • Мнения: 62
Ягодке, откъде да си купя тази маска със силикон #Crazy

Последна редакция: пт, 20 окт 2006, 11:39 от kalina-sofia

# 13
  • Мнения: 3 453
Не съм ползвала шампоан или балсам сега разбирам че имат и такива продукти.Аз ползвам спрея за блясък и серема за къдрици-НЕВЕРОЯТНИ СА!!!

# 14
  • Мнения: 147
Я кажете каква е тая маска със силикон, че доста се заинтригувах  Wink Каква и е цената? Ако някой може да даде линк да и видя опаковката, както и за други продукти на "Сери" ще съм много благодарна.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт