Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Проблемно забременяване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 34 отговора
Здравейте
Тъкмо се връщам от консултация. Моята докторка / не искам да я споменавам/ не можа да открие пулс и нещо плода не и се видя голям за 10 г.с. Изобщо така ме наплаши.Плаках през целия пат до дома.Каза другата седмица щяло да се види дали има пулс.Аз не се примирих, а и как да другата седмица щяла да каже? Та отидох на един друг доктор с най обикновен видеозон и се видя и плода, намерихме и пулса.Около-плодния сак се видя и този хубав и нормален...Питам ви мили мои!Как така стана и така сам се шашнала...Парва бременност ми е , на 33 години сам, с двурогова матка и така го искаме това бебо...Изобщо що за доктори и що за техники имат?Възмутена сам и просто нямам думи...Нямам...
Цитирай

Съжалявам за ужаса който си изживяла Sad

Пожелавам ти от тук нататък да няма такива случки.

За съжаление се случват и такива неща.
Цитирай

София

Hris73, надявам се това да е последният проблем, който преживаваш. Много правилно си потърсила второ мнение  Peace
Цитирай

София

съжалявам много за ужаса, който си преживяла.  Sad Hug защо не се замислиш да смениш лекарката. може ли така да те притеснява и шашка. или не се е постарала достатъчно, или толкова разбира, или техниката й не е на ниво.
пожелавам ти лека и безпроблемна бременност!!! само спокойствие и ще гушнеш бебчо, когато му дойде времето!   bouquet
Цитирай
Благодаря ви много за милите думи и наистина ще я сменя...Уж такова светило е, само хубави неща слушах за нея...и отдавна се занимава с мен.До сега нямах оплаквания.Дано, това да е  ми кошмар...Още веднаж ви благодаря мили мои...Успех на бъдещите майки и тези които се стремят на там...Труден, но сладък пьт...
Цитирай

София, Лозенец

Здравейте. Отдавна чета форума, но до сега не бях писала. Имам нужда от вашата помощ. Аз съм в 10 г.с. Вчера бях на доктор (голямо светило) и на ехографа, не можа да види пулс. И според него бебето почти не е пораснало за две седмици. А околоплодния сак е идеално развит. И той каза да чакам 1 седмица и да видим пак. В крайна сметка в понеделник съм на 3D. Въпросът ми е друг. Нямам кръв, имам си всичките симптоми за бременност. Онзи ден ми правиха изследвания и всичко е супер. Не би ли трябвало ако има проблем да се види нещо в кръвта и урината, или да съм го изхвърлила или поне да има кръв. или симптомите ми да са изчезнали? Може ли да се е завъртяло и за това да се вижда малко и без пулс?
Цитирай

Варна

Хрис, мисля, че е в интерес на варненки да кажеш кое е било това "светило" дето не може да гледа на ехограф, както и кой ти е помогнал все пак.

Зайка-Байка, не знам дали наличието на симптоми е 100%-ва гаранция, че всичко е наред. На мен ми звучи много логично да е така. Но например при мисед аборт плодът не се развива, но не се и изхвърля  Thinking Не знам какво да ти кажа. При всяко положение е хубаво да потърсиш второ мнение, преди да се шашкаш  Peace
Цитирай
Zaika Baika,
поискай вторео мнение.И не се шашкай! Няма страшно.И на мен не се видя пулс.Не се притеснявай излишно.Аз мног ревах де...вдигнах всички на крака...Не се бой, но Светлито е права.Поискай второ мнение.И аз така направих.
Светле,
след вротник ще ти пиша и името  на докторката.Тя е в  Майчин дом и до сега нямах забележки кам нея.Тя ми даде съвети и много изследвания правих при нея и забременях лесно...Нека да се срещна вьв вторник с нея и да уточня недоразумението...
Но стискам ти палци Zaika Baika и пиши...Ние и двете сме на едни и същи седмици...
Благодаря ви много и стискам палци!!!
Цитирай

Варна, морето и сините вълни!

Хриси, съжалявам за ужаса който си преживяла!
Май в МД е практика да не виждат пулс в 10 седмица! При мен беше същото! Но сега в другата стая спи едно почти едногодишно бебе!
Леко бременеене и безпроблемно раждане!
Цитирай

София, Лозенец

Благодаря ви много за бързите отговори. Аз почти съм го прежалила, но ще видим в понеделник. Стискайте палци.
Цитирай

София

Благодаря ви много за бързите отговори. Аз почти съм го прежалила, но ще видим в понеделник. Стискайте палци.
Недей така,какво значи аз съм го прежалила.Иди първо на лекар или дори при двама ако е нужно пък тогава.Сега просто се успокой и стискам палци всичко да е наред с бебето. Praynig
Цитирай
притеснявам,
Недей така мила.
И аз се притеснйвам много.И аз в понеделник сам на рунда.Няма страшно.Стискам палци! И пиши в понеделник!
Благодаря на всички които ни успокояват и стискайте палци за мен и Zaika Baika в понеделник!
Успех , целувам ви!
Цитирай

София

стискам силно палци! спокойно! и непременно се обади понеделник, че те мислим.   bouquet
Цитирай
За сьжеление  при мен се видя кухо яйце и няма бебе...Жалко...сега ми предстои аборт...Така се радвахме...
Защо стават тези кухи яйца?
Zaika Baika,
как е при теб?Дано поне при теб е наред бебо...
Цитирай

Ти наистина много си се притеснила и съжалявам за това което си преживяла.
Много от докторите имат апаратурата в кабинетите само за украса ,защото те в същност не могат да работят с нея.Добре че веднага си отишла на консултация при друг лекар за да се успокоиш.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 34 отговора