Официални обувки

  • 634
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 737
Разбих се да търся хубави официални обувки за коктейли - класически модел, черни, не много остри, изцяло от естествена кожа. Всички, които продават са с кожа отвън и изкуствении отвътре! Направо нова мода някаква.  #Cussing out Обходих целия Граф, Алабин и половин Витошка и всички модели, които ми харесаха са с изкуствена кожа отвътре и биха спарвали и крака ми се хлъзга отвътре с такива! Готова съм 100 лв да дам и няма и няма качествени в цяла София!!! tantrum

# 1
  • София
  • Мнения: 11 692
Аз преди месец си купух точно такива естествена кожа от вън и вътре.Цената им беше около 65 лева.Само,че не са точно този модел,който ти описваш,а отпред са обли,а отзад са с токче! С тях бях на панаира и като за нови обувки може да се каже,че почти не ми създадоха проблеми. Имаше различни модели,може и някои да са били по-остри,но не съм гледала /нали уж излизат от мода/.Обувките са български,а магазина е 4 сезона.Аз си ги взех от Красно село, но имат магазини на Македония и Графа.Успех в търсенето!

# 2
  • Мнения: 5 370
Опитай да се качиш до Петте кюшета-тук има няколко интересни магазина, а единият е с испански обувки-намира се на Христо Ботев точно преди самите Пет кюшета.
Има и един магазин след цветарския, пак на Петте, по Скобелев.
Има и още един малко след пиците'Валбос" нагоре по Прага.

Общи условия

Активация на акаунт