Термометър за ухо Тефал-моля споделете впечатления

  • 1 444
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 158
Здравейте  Simple Smile
Решила съм да взема за дребосъка такова чудо, че много трудно мерим температура като се наложи. Иска ми се да питам, ако има майки ползващи такъв, доволни ли са и най-вече точно ли отчита температурата?
 Hug

# 1
  • Мнения: 147
Ох и аз не искам на беба да и меря температурата по старите начини и за това взех комбиниран-фронтален,за ухо, температурата в стаята мери и часовник има,но е на BEABA  и за сега само на нас сме го изпробвали!Надявам се да е точен при беба че хич не са евтини тези термометри  ooooh!!

# 2
  • Мнения: 664
Аз имам, само че на Браун, но не мисля, че марката променя нещо. Мери точно (за съжаление често ни се налага да го ползваме Sad ), много съм доволна. Само да допълня, че тук лекарите в спешното на най-добрата педиатрична болница ползват само такива термометри- за ухо, така че явно са надеждни.

# 3
  • Мнения: 158
Аз съм се спряла на тази марка, защото няма кой знае какъв избор -  Тефал или Омрон са вариантите. Но понеже четох отзиви, че на Омрон му е широк накрайникът и не се поставял лесно в ушето, затова реших на Тефал ...
Иначе, да, марката не е от кой знае какво значение... Момичета, много са ми полезни мненията ви, че този тип термометри мерят точно  Hug, защото наистина парите не са никак малко  ooooh!

# 4
  • София
  • Мнения: 6 360
писала съм го и преди - имам термометър за ухо на Браун, термометър с инфрачервени лъчи на Чико и обикновен живачен термометър.
правила съм засечки и с трите - дават разлика от порядъка на 2-3 десети. всеки педиатър ще ви каже, че най-точно се мери температурата на малки бебета с живачен термометър в дупето.
но за ориентировъчни цели става, а и действително е много по-лесно за мерене.

# 5
  • Мнения: 7 640
писала съм го и преди - имам термометър за ухо на Браун, термометър с инфрачервени лъчи на Чико и обикновен живачен термометър.
правила съм засечки и с трите - дават разлика от порядъка на 2-3 десети. всеки педиатър ще ви каже, че най-точно се мери температурата на малки бебета с живачен термометър в дупето.
но за ориентировъчни цели става
, а и действително е много по-лесно за мерене.

съгласна Peace

# 6
  • Мнения: 147
Ами то хубаво че меренето с живачни в дупето е най точно,ама като не съм привърженчка на тази система  Confused!А като разбрах че накрайниците и при всички марки термометри са големи за бебешко ушенце, избрах този с фронтално(в/у челото) и за по-голямо- в ушенце.А в книжката за упътване на термометъра, в таблица са показани разликите при измерваната температура на различните места,защото наистина има такава! Heart Eyes

# 7
  • София
  • Мнения: 6 360
А като разбрах че накрайниците и при всички марки термометри са големи за бебешко ушенце

да, това е така - пропуснах да го отбележа. и на мен накрайника на термометъра за ухо ми се видя прекалено голям за бебешко ухо.

Общи условия

Активация на акаунт