Мами в Италия - част 25

  • 14 235
  • 283
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 379
Добре дошли в част 25 на темичката мами в Италия!
Живеем в Италия и тук споделяме всякакви въпроси, свързани с живота и интеграцията в италианското общество.
Очакваме да включим и още жени, живеещи в Италия!
Радваме се, че ви има и благодарим на всички за помощта, добрите думи и настроение!

МАМИ В ИТАЛИЯ



Или иначе казано:

Trentino Alto Adige:
gogo04 (МАЯ) - vicino a Trento

Friuli Venezia Giulia:
Zai4enze (ГИНКА) - Trieste
piccola (КАЛИНКА) - Trieste               
misty5 (МИРА) - Trieste

Piemonte:
Amymommy (ВЛАДИ) - Torino

Lombardia:
Giorgia (ГЕРИ) - Monza                            sonita (СОНЯ) - Мilano
mcdirock (МИЛЕНА) - Lissone                 feiam(...)- vicino a Milano
piccolina (АНИ) - Valsolda                       antoegabi (АНТОНИЯ) - Imbersago
donna al volante (ВАЛЯ) - Bergamo        Bimba24 (ДЕСИ) - Desenzano del Garda
Ginger! (...) - Lecco                                  Лейди (ЕЛЕНА) - Milano

Emilia Romagna:
Lennie (ЕЛЕНА) - Forlì

Toscana:
Кала(Bella13) (КАЛИНА) - Livorno
Medea & BeaZtiE (ДИНЕВИ) - Arezzo

Marche:
makaui daniela (ДАНИЕЛА) - Ancona

Lazio:
vanesa79 (ВАНЯ) - Santa Marinella
Само Вески (ИРИНА) - vicino a Roma
Italina (АНТОНИНА) - Roma
denise(ДЕСИ)-Roma
Vesna 27(...)-Roma

Campania:
dessita (ДЕСИ) - Napoli

Basilicata:
Rositsa (POСИ) - Palazzo San Gervasio


Архивът Мами в Италия : Grinning

Част 1, Част 2, Част 3, Част 4, Част 5, Част 6, Част 7, Част 8, Част 9, Част 10,
Част 11, Част 12, Част 13, Част 14, Част 15, Част 16, Част 17, Част 18, Част 19, Част 20,
Част 21, Част 22, Част 23, Част 24


Поради големия интерес ето:


ТЕСТОТО ЗА … 45;СИ,
КИСЕЛОТО М … 45;СИ

Последна редакция: пт, 20 окт 2006, 01:43 от piccolina

# 1
  • Мнения: 2 427
първа.

# 2
  • Мнения: 3 425
Втора...абонирам се и аз!!!

Лека нощ от мен Simple Smile

# 3
  • Мнения: 5 462
Пу пу трета !!!

# 4
  • Мнения: 2 804
Аз пък съм четвърта ! Hug
Лека вечер !  bouquet

# 5
  • Мнения: 2 379
Поднових картата.
Който преди го е нямало, вече може да се види, отбелязан с червена точка Wink
Пропуснатите да се обаждат!

# 6
  • Мнения: 2 804
  bouquet bouquet  bouquet Браво Пиколина , златна си за нашият отбор !  bouquet  bouquet  bouquet

# 7
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124

Влади, за да ти задоволя лЮбопитството без да влизам в подробности.... ами казват, 4е гей с хемороиди няма. Та сети се сама Twisted Evil Twisted Evil

# 8
  • Мнения: 3 388
Привет и от мен  Hug Хайде на новата тема  Grinning
Тук е стуууд и облаци, страшно депресиращо време  Tired
Вече си имаме епидурална навсякъде в Италия. Аз живот и здраве като дойде ред, задължително ще я ползвам! Съпружеското тяло вчера се възмущава, че не било редно. Като не е редно му казах баста, нессун бамбино или да ходи да напъва той, щом толкова му стиска  Laughing Често пъти ми се иска да ги видя мъжете в такива ситуации, мнго им е нисък прага на болката, в сравнение с жените  и ще бъде доста забавно  Wink
От италианските мами, на кои ни предстои да правим бебета? Аз, Пиколина, Лени ... кой друг ...  newsm78 ...

# 9
  • Мнения: 2 427

Влади, за да ти задоволя лЮбопитството без да влизам в подробности.... ами казват, 4е гей с хемороиди няма. Та сети се сама Twisted Evil Twisted Evil
Che bastarda! Laughing Laughing Laughing

# 10
Извинявайте за безпокойството, но имам въпрос към всички вас мами в Италия. Аз не съм все още майка но дай боже след някоя друга година и аз да стана.Въпросът ми е за Италия, и по точно имали някой от вас във Виченца, ЗАЩОТО СЛЕД 10-15 ДНИ ЗАМИНАВЕМЕ С ПРИЯТЕЛЯТ МИ ЗА ТАМ ЗА ДА РАБОТИМ, И МНОГО  бих искала да ми споделите за вашите наблюдения за този град,и дали има доста българи там.   newsm78 Ще съм много благодарна на всеки който ми разкаже нещо повече....

# 11
  • Мнения: 1 100
Ей ме пак и мен Hug

Вие хубаво сте се записали: първа, втора и т.н Ма да вземете и да пиШете ей, 4е инак кой Ще ми разнообразява бебеШкото ежедневие Heart Eyes

Сон4е, мани го мъжа ти, няма той да се гър4и, та да си трае Laughing Хубаво си му рекла. Ако зависеШе от моя 3 епидурални би ми сложил...От раждането го е обърнал само на цветя и подаръци, много се е впе4атлил от процеса, не Ще да му се е видяло лесно... Blush

Феиам4ето просто ме разби  Embarassed Ми сега... Mr. Green

Влади ти Ще водиШ ли Фло на събитието, в родилна зала Wink

# 12
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Ей ме пак и мен Hug

Вие хубаво сте се записали: първа, втора и т.н Ма да вземете и да пиШете ей, 4е инак кой Ще ми разнообразява бебеШкото ежедневие Heart Eyes

Сон4е, мани го мъжа ти, няма той да се гър4и, та да си трае Laughing Хубаво си му рекла. Ако зависеШе от моя 3 епидурални би ми сложил...От раждането го е обърнал само на цветя и подаръци, много се е впе4атлил от процеса, не Ще да му се е видяло лесно... Blush

Феиам4ето просто ме разби  Embarassed Ми сега... Mr. Green

Влади ти Ще водиШ ли Фло на събитието, в родилна зала Wink

Ше отваряме вратите на задния двор Mr. Green Mr. Green

(днес ми е ден за простотии, извиняйте зна4и Mr. Green)

# 13
  • Мнения: 2 427
Феям,дано да не те засегнах,знайш че та обичам,ма ей така да те избъзикам,ти май носиш на майтап newsm78.
Виж,ако ми гарантираш,само да ми мине този ,започвам веднага упражнения за закаляване на муссскулатурата luvbed.
Денисче,да той много иска да присъства,дори от днес каза че започва да поддържа батериите на фото и видео камерите заредени #Silly,да са винаги в готовност.Имаше един филм с Роби Уилиам ,който интерпретираше един гинеколог(ветеринар)който израждаше две жени,на които мъжете им бяха въоражено до зъби с такава техника.
От една страна го съжалявам,защото няма хал хабер какво означава едно раждане newsm48,от друга,ми нека да видят пък какво куло си правим да им раждаме децата.Със сигурност ще си променят отношението към слабия пол Crossing Arms.

# 14
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Феям,дано да не те засегнах,знайш че та обичам,ма ей така да те избъзикам,ти май носиш на майтап newsm78.
Виж,ако ми гарантираш,само да ми мине този ,започвам веднага упражнения за закаляване на муссскулатурата luvbed.
Денисче,да той много иска да присъства,дори от днес каза че започва да поддържа батериите на фото и видео камерите заредени #Silly,да са винаги в готовност.Имаше един филм с Роби Уилиам ,който интерпретираше един гинеколог(ветеринар)който израждаше две жени,на които мъжете им бяха въоражено до зъби с такава техника.
От една страна го съжалявам,защото няма хал хабер какво означава едно раждане newsm48,от друга,ми нека да видят пък какво куло си правим да им раждаме децата.Със сигурност ще си променят отношението към слабия пол Crossing Arms.

изобЩо даже въобЩе:twisted:

(гаранции не давам никакви, ама за мускулатурата (другата, не задната), упражненията ти ги препоръ4вам на всяка цена)

Общи условия

Активация на акаунт