Волен Сидеров на балотаж!

  • 3 775
  • 104
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 474
 Shocked Shocked Shocked  Какво става бе хора  Shocked Shocked Shocked
Вчера гледах новините и не мога да повярвам на очите си.  Rolling Eyes
ПризовавАм всички да отидат да гласуват!!!  Confused

ЦИОМ: Първанов - 50,5%, Сидеров - 23%, Беронов - 18,3%

http://www.actualno.com/news_81653.html
http://www.dnes.bg/article.php?id=27640
http://capital.bg/show.php?storyid=285964&show=0

Последна редакция: пт, 20 окт 2006, 09:42 от Lео

# 1
  • out of space
  • Мнения: 8 572
Ама защо се учудваш? Това не е новина...

# 2
  • Мнения: 7 474
Ама защо се учудваш? Това не е новина...

Мислех, че хората са разбрали за какъв човек става въпрос Rolling Eyes

# 3
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Цитат
Засега, смятат социолозите, до евентуален втори тур, освен Първанов, могат да стигнат или издигнатият от инициативен комитет и подкрепен от ДСБ, СДС, Демократическата партия, Земеделския народен съюз и БСДП Неделчо Беронов, или кандидатът на Атака Волен Сидеров.

Е , това и аз можех да го напиша.......... #Crazy

# 4
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Аз също призовавам да се гласува.  Peace

# 5
  • Мнения: 205
Нямах фаворит ,но тази новина и мен ме провокира - ще пусна един глас за Първанов

# 6
  • out of space
  • Мнения: 8 572
Ама защо се учудваш? Това не е новина...

Мислех, че хората са разбрали за какъв човек става въпрос Rolling Eyes

Всеки си разбира по различен начин нещата. Това, което за теб е лошо- за друг може да е добро. От анкетатата "за кого ще гласувате" е видно, че поне 30 човека от форума ще гласуват за Волен. Всеки има право на избор. За теб може да е катастрофа ако Сидеров стане президент, за мене ако стане Първанов. Това е.

# 7
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Беронов също е интелигентен кандидат.......само отбелязвам.....макар, че ще гласувам за "оня пипон", както мъжа ми нарича Първанов

# 8
  • Мнения: 520
Честно ви казвам ,ако не дай си боже тоя луд човек стане президент, си взимам децата и в Канада.Просто не мога да си представя , че българският народ така се е изумил ooooh!

# 9
  • out of space
  • Мнения: 8 572
че българският народ така се е изумил ooooh!

Какво е направил българския народ?  Joy

# 10
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
че българският народ така се е изумил ooooh!

Какво е направил българския народ?  Joy

Това е местен лаф.........

# 11
  • Мнения: 9 899
Честно ви казвам ,ако не дай си боже тоя луд човек стане президент, си взимам децата и в Канада.Просто не мога да си представя , че българският народ така се е изумил ooooh!

такива неща се говорят около всички избори от 1990 досега.
Таа, който не иска Волен Сидеров за президент, да си завлече дирника в неделя до урните, а не, както в другата тема, да се жалва, че то все тая било.

# 12
  • Мнения: 1 080
За мен всички кандидати са слабоумни подизпълнители . Sick

# 13
  • Мнения: 4 324
По  данни от социологическата агенция "бг-мамма.ком" на балотаж ще се явят Първанов и Беронов Simple Smile Simple Smile Simple Smile

И аз призовавам към гласуване. Гласувай народеееееееееееееее!!!!!

Ужким ние решаваме, ама какво пак ще решим?????

# 14
Може и да няма балотаж, а направо нови избори, вижте какво пише в Конституцията:

Чл. 93. (1) Президентът се избира пряко от избирателите за срок от пет години по ред, определен със закон.
(2) За президент може да бъде избиран български гражданин по рождение, навършил 40 години, който отговаря на условията за избиране на народен представител и е живял последните пет години в страната.
(3) Избран е кандидатът, получил повече от половината действителни гласове, ако в гласуването са участвали повече от половината избиратели.
(4) Ако никой от кандидатите не е избран, в седемдневен срок се произвежда нов избор, в който участват двамата кандидати, получили най-много гласове. Избран е кандидатът, получил повече гласове.
(5) Изборът за нов президент се произвежда не по-рано от три месеца и не по-късно от два месеца преди изтичане на срока на пълномощията на действащия президент.
(6) Споровете относно законността на избора за президент се решават от Конституционния съд в едномесечен срок след изборите.

Т.е. - при под 50% + един глас изборна активност няма да има балотаж, а нови избори. И най-оптимистичните изборни прогнози дават максимум 45 % гласували на първия тур...

Общи условия

Активация на акаунт