Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кулинария
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Бургас

Подариха ми една торба с нарове и се чудя какво да ги правя. Исками се някакъв сок да разбъркам.Знам, че наровете действат запичащо за това си мисля в комбинация с какъв друг плод е подходящо да ги смеся?
Цитирай

Нара е страхотен плод, но аз не бих рискувала със сок (страхотно запича). Освен може би с комбинацията на други, но разхлабващи плодове като крушите например...или ако правиш сок да е много разреден и да го пиете по-малко.
При щерката против разхлабване й давам 1 ч.л от сока на нара....води си изводите за действието му Laughing

Но пък можеш доста дълго време да го съхраниш без да се развали плода, също така ти препоръчвам да си запазиш корите (изсушени). Действат по същият начин като сока, но се пият във вид на отвара(чай)

Успех   bouquet
Дано някой ти даде по-добро предложение от моето Hug
Цитирай

фреш -страхотен е,но наистина не трябва да се прекалява.
Цитирай

Димитровград

Може би сироп,който се разрежда с вода?Захарен сироп от нар имам предвид.Става и за заливка на кремчета и сладкиши.
Сетих се за шербет от нар.Чела съм го в "1001 нощ".
Цитирай

София

Олееее видях темата и утре отивам на пазара да си търся нар. Направо ми се загнезди в главата мисълта за нар.  Laughing
Цитирай

Mediterraneo

Каквото и да решиш да ги правиш, на всяка цена запази коричките. Изсушени се съхраняват. При разстройство правиш чай от тях- действа безотказно.
Цитирай

София

Каквото и да решиш да ги правиш, на всяка цена запази коричките. Изсушени се съхраняват. При разстройство правиш чай от тях- действа безотказно.
Това не го знаех, благодаря   bouquet
Цитирай

Mediterraneo

Това не го знаех, благодаря   bouquet

Най-вече това чайче помогна да овладеем диарията на дребното това лято  Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.