Доста наедряват нашите телца,защото в тях изгряват Януарски слънчица!!!

  • 15 042
  • 281
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 405
Аз пък съм с 3 кг напред, Confusedно да призная доста съм височка(174 см)

Това от началото на бременността ли? Има някои качили по 20 кг. от началото...

# 76
  • Мнения: 7 418
Аз пък съм с 3 кг напред, Confusedно да призная доста съм височка(174 см)

Това от началото на бременността ли? Има някои качили по 20 кг. от началото...
   Joy Joy JoyНе,не,не..Имах пред вид с 3 кг съм пред теб!То ес,ти си +8кг ,а аз съм +11кг.

# 77
  • София
  • Мнения: 6 796
Аз съм +12, току що се премерих! Обиколката на корема ми е 95см, вашите колко са?

# 78
  • Мнения: 1 317
Titti честито   bouquet Много да се обичате и разбирате и да сте винаги щастливи   bouquet

Момичета, от няколко дена се чувствам ужасно зле - кръвното ми е 100/50, гади ми се, повръщах един-два пъти, малко и гърлото ме боли  Sick Днес ходих на лекар, според него някакъв вирус се опитва да ме набори и в комбинация с ниския ми хемоглобин и шантавото кръвно става каша  #Crazy И сега и аз почвам с чайчетата и лимоните, поне докато ми излязат кръвните изследвания и дано да са наред.

За килограмите съм +13, а обиколката на корема 90см.

Пазете се, че това слънце навън е хем прекрасно, хем много коварно  Hug

# 79
  • София
  • Мнения: 3 099

Това от началото на бременността ли? Има някои качили по 20 кг. от началото...

Аз съм от тях!!!  newsm26

# 80
  • Варна
  • Мнения: 43
Здравейте, момичета!

Честита сватба на titti, много семейно щастие и здрави дечица пожелавам.

Относно килограмите, през последната седмица съм свалила 1.5кг, което ще рече +6.5кг от началото на бременността.

Вече сме сигурни за пола на бебето, ще си имаме девойка.Моля dobito да го отбележи в списъчето, разбира се, ако и е възможно и намери време.  Simple Smile В петък бяхме на преглед при д-р Давидков, варненските момичета сигурно са го чували. Честно да ви кажа много съм доволна, аз по-подробна информация не съм получавала, след тази среща с беба не можах да спя спокойно, толкова бях афектирана, изживяването си струваше. Мога много да говоря и запис имаме, около 15мин.
Извинете ме за многословието, просто трябваше да го споделя и с вас, вярвам, че разбирате емоцията ми.  Hug
Поздрави и се пазете.

# 81
   Аз съм +10,обиколката на корема ми е 96см.
   Много съм горда със себе си,че от почти три седмици успявам да удържам тези кг.
    Че като се беше почнало по едно време,в средата на шестия някъде Embarassedнаправо
       ужас,всеки ден с по един кг. в повече :mrgreen

  Честито бракуване на Titti,много късмет и ЛЮБОВ  bouquet

# 82
  • Мнения: 7 418
Здравейте, момичета!

Честита сватба на titti, много семейно щастие и здрави дечица пожелавам.

Относно килограмите, през последната седмица съм свалила 1.5кг, което ще рече +6.5кг от началото на бременността.

Извинете ме за многословието, просто трябваше да го споделя и с вас, вярвам, че разбирате емоцията ми.  Hug
   Браво за килцата,ТоНи! Grinning
   Много добре правиш,че споделяш!Никак не си многословна!Честито момиченце,да се роди живо, здраво и много красиво!
    Обиколката ми на корема е 89см.Но имам чувство че привечер става по-голяма. newsm78Трябва да се примеря и вечер,мисля,че тогава мускулите се отпускат до някаква степен и обиколките се променят.

# 83
  • София
  • Мнения: 6 796
Вечер е по-голям, заради погълнатата през деня храна и течности.

# 84
  • Мнения: 84
Здравейте мами!

Отдавна не съм се включвала, първо тичането покрай сватбата, след това задачките, които бяха изостанали заради сватбата. Чета че повечето усилено пазарувате, аз досеа изоставам по този параграф, нищо не съм купила, но  се успокоявам че има още време. Но вече започнахме с проучването на магазините за бебешки неща. Най-големият ни дерт в момента е количката. Дайте акъл за някой магазин с добър избор и прилични цени. Аз съм ходила досега в Premaman, Mothercare, Hippoland, Малечко, и онези магазини към южния парк, има ги в списъка. Май сме се ориентирали към количка 3 в 1, триколка, но тези модели са скъпички. Та затова и гледаме. Тъй че всеки съвет, на нкяой който се е справил с тази задача е добре дошъл. Гледам че има нкакави колички в онлайн магазина, но тези дето ми харесват ги няма в наличност...
Иначе за килограмите, да с евключа в статистиката, аз съм + 8, и като имате предив че 7 кг са от 4ти месец насам. Киселини нямам, може би е още рано, най-много м емъчат ставните проблеми, болки в кръста след повече хдене или чистене, нощем се будя също от болки в костите от това че лежа настрани....Чудя се няма ли някакви специални приспособления за облекчване на тези болки от кофти пози.... newsm78

# 85
  • Мнения: 3 405
Хи-хи, ejkajujka, така по-може, че направо се озъбих Mr. Green помислих си, че само 3 си качила Joy
Моята сестра ми разправя, че е започнала да качва килограми в седмия месец и като и казах, че само 8 съм качила, тя се опули Shocked много и се сториха. Не съм си мерила обиколката на шкембето, утре на консултацията.  Grinning

# 86
  • Мнения: 104
Здравейте и от мен!
Честита сватба на титти!!!
Аз съм+6-7килца и обиколката ми е 95,понякога имам чувство че ще се разпоря,хем се мажа яко и не ми е първо,незнам до край как ще изкарам.Почнала съм да ставам като слон в стъкларски магазин,постоянно сабарям и бутам нещо с корема,а да не ви казвам колко колички на сина ми съм счупила(стъпвайки отгоре им)
Мисля в сряда да отида на у-ще с 9месеца,някои които е ходил да сподели как е,и как протича?

# 87
  • Русе
  • Мнения: 249
Да се отчета и аз до този момент съм +6кг. и 92см. обиколка. Досега наддавах бавно, ама нещо взех да се отприщвам... май ще има ограничения  newsm78

# 88
  • Мнения: 3 405
Мисля в сряда да отида на у-ще с 9месеца,някои които е ходил да сподели как е,и как протича?[/color][/size][/color][/size]

Аз ходих, заедно с Дани Барабани, пак смятам да отида. Беше интересно. Ще се видим там Simple Smile

# 89
  • Мнения: 22
Здравейте, аз за килограмите съм +9! За русенските мами - лекциите са в училище Ма-ма http://www.ma-mabg.com/. Няма конкретни дни за лекции - всеки път си правим различни уговорки. Сега в сряда съм на гимнастика от 11,00 и после ще имаме лекция със още две мацки. Искам да питам всички ли сте "бракувани"?

Общи условия

Активация на акаунт