Има ли мами от Норвегия

  • 39 671
  • 304
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 94
4естита Баба Марта и от мен.Желая ви да сте много, много здрави. От това по важно няма.Целувки Hug

# 301
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
4естита Баба Марта,
здрави, радостни, засмени през цялата година
и бузките 4ервени като руйно вино   bouquet Laughing Laughing

Незнам за вас моми4ета, но за мен като по4не март месец, пролетта е до6ла и  много се радвам  Laughing. А и днес е едно топли4ко, само за разходки и добро настроение.
Красив и усмихнат ден ви пожелавам   bouquet

# 302
  • Мнения: 10
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!Пожелавам ви много здраве и любов.
Как е пролетта в Норвегия? Тук са цъфнали плодните дръвчета и е много красиво?
Изпращам ви  букет от български пролетни цветя  bouquet с пожелания за много усмивки.
 Grinning Grinning


# 303
  • Мнения: 72
Честита Баба Марта
Пожелавам на всички вас и на дечицата ви да сте румени ,засмени и много здрави.
Kvinne радвам се че сте се преместили и всичко варви по план с новата къща.
Имам един вапрос към тези които имат повече опит с признаването на БГ образованието тук -признават ли магистратурите или само бакалаварските степенни? Аз си изпратих скоро дипломата в NOKUT, по скоро от училището в което карам курсовете по норвежки ми изпратиха документите и всичко беше безплатно, което ме учудва но .. Simple Smile
Някой признавал ли е диплома от Техническия Университет, София?
Започвам практика в една фирма  от другата седмица и ми е малко притеснено  Blush
А вие вързахте ли мартенички днес , аз няма от каде да си взема но иначе бих окичила и мъжа ми  Laughing

Поздрави

# 304
  • Мнения: 382
Привет норвежки! Много се радвам да видя,че се появихте пак бебоченка и р327 Hug
Момичета,казаха ми,че като минем 15 страница на темата трябва да отворим нова,защото иначе ще ни я затворят.Май трябва да действаме newsm78

Общи условия

Активация на акаунт