Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

В.Търново

Доскоро ядеше без проблем плодови пюрета и храната, която вземам от детска кухня. От две седмици обаче храненето е направо мъка. На обяд остава направо гладна. Кремчето, което и дават от кухнята също го яде, каша "Лека нощ" яде. Но храната на обяд - супа, зеленчуково пюре ги отказва. Пробвах сирена попара - не иска. Пробвах вкъщи да приготвям зеленчукови пюрета и супички - пак не ще. С какво да я храня вече незнам. Май отказва да яде неща, които не са сладки...Мислех, че е от зъб, който ни избиваше, но той вече се показа, а тя още не иска да яде.
Малко ми стана объркан поста.... newsm78
Цитирай

Варна

това е период който ще отмине всички деца го минават
давай каквото яде , ако пие ад мляко наблягай на него
Цитирай

А защо не пробвате с плодово-зеленчуково пюре на обед, смесено с АМ?  chef Хем е леко сладко, хем е със зеленчуци.  Peace
И ние сме капризни и обичаме каша, но скоро проядохме пюренца, като започнахме с плодово-зеленчуково на Ганчев - картоф, морков и ябълка. Ако и това не иска, не я насилвай - давай и млекце и каквото обича, докато забрави това, което не и харесва сега. Може би скоро пак ще прояви интерес към супичките.
П.П. Да не ви никне второ зъбче?
Цитирай

В.Търново

Първото зъбче изби тая седмица и до него венеца е зачервен и подут. Може и второто да избива.
Цитирай

Белгия/София

Не я насилвай, но й не и предлагай само сладки неща, така ще свикне и после ще ти е трудно. Ако виждаш, че не е гладна, нищо не давай. Ам, вода и това е.  Peace Ако я насилваш, рискуваш да стане злояда  Confused
Цитирай

Varna

Ще си влезе в ритъм детето, всички май имат такива  периоди  Hug
Цитирай

Спри всичко подсладено, ако не иска да яде друго, да остане само на мляко за известно време, повече от седмица не ми се вярва да се дърпа  Peace
Цитирай

В.Търново

Благодаря ви! Hug
Ще я пробвам.
Цитирай

Русе

И при нас се случва периодично.Обикновено когато му избиват зъбки.В началото и аз се шашках и го насилвах как ли не да поеме все някаква храна,но сега не.Когато премине периода яде,че "пушек се вдига".
Не я насилвай-ще прояде!Давай мляко,когато отказва друго.
Цитирай

Моите деца също минаха през такъв период когато отказваха на всичко .В чудо се бях видяла ,но наблягах на АМ  и кашички.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.