Сушилна машина

  • 10 812
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 23 639
Хм, аз защо не успях нищо да изсуша за половин час в туй хамериканско? Толко куортъри на вятъра ще да съм пуснала.
А сега сериозно - не знам точно колко са градусите. Но за памук са най-високи. И понеже освен чаршафено-хавлиената пералня няма друга само от един материал суша всичко на програмата за синтетика, една колбичка ми се появява на мен.

# 31
  • Варна
  • Мнения: 366
Аз от една година имам вече сушилня Fagor и съм доволна.Чаршавите и хавлиите ги суша за около 120минути инакрая има програма за не мачкане на дрехите. Сега като е топло и простирам навън,но вечер винаги са си малко влажнички и хап за 20 мин. в сушилнята и после в гардероба.Голямо удобство е.

# 32
  • Мнения: 19 473
Ще следя темата с интерес. Скоро ми се развали пералната машина която беше комбинирана и си купих такава без сушилня, като реших че сега през лятото няма да ми трябва. Та съм се наканила наесен. Наистина тези с комбинираната сушилня не сушат добре и намачкват. Поне моята беше такава. Ако самостоятелните сушилни са по-добри - ще си купя и аз, но и аз се интересувам от отзиви - все пак цената на такова нещо никак не е ниска.

# 33
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
Някой знае ли има ли сушилни по-тесни от 60 см?

# 34
  • Мнения: 1 311

Въпросът ми беше,дали имате информация за градусите.Моята сушилня няма различни  програми за сушене(деликатни тъкани или памук и т.н.)
Например-вашата програма за памук на какви градуси отговаря,на синтетика-съответно трябва да са по-ниски.


На моята градусите също се задават ръчно - при това има само 2 варианта - 40 и 60 градуса. Основно ползвам 40-те градуса. Другите ги ползвам когато навън е доста студено, под нулата (но моята сушилня стои на балкона), или съм сложила по-дебели дрехи, а искам да съм 100% сигурна, че ще ги извадя абсолютно сухи и готови за обличане.

Общи условия

Активация на акаунт