Смешно ли е ?

  • 2 819
  • 58
  •   1
Отговори
Наскоро си купих много хубав пуловер от еххо в черно.Седи ми страшно добре,въпреки че нямам идеално тяло  Blush Замислям се дали да не си купя от същия модел в още 1-2 цвята  newsm78 Но според майка ми било смешно, вие как мислите? Правите ли така понякога или щурите идеи са само в моята глава?  Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 27 524
Нещо не разбрах? Кое е смешно - да носиш пуловер в друг цвят, освен в черно ли?  newsm78 Или един модел в два-три различни цвята? Разбира се, че не е смешно и ако ти харесва си купи колкото искаш. Аз скоро си харесах модел дънки и как ми стоят и си купих 3 чифта в различни цветове. И хич не ми е смешно  Laughing

# 2
  • Мнения: 1 986
 Не виждам нищо смешно или срамно newsm78-като ти харесва модела,защо пък да нямаш няколко цвята Peace

# 3
  • Мнения: 132
В никакъв случай,щом ти харесва...аз съм си купувала така блуза Simple Smileв 2 цвята

# 4
  • Мнения: 9 063
Аз имам 2 пуловера еднакви като модел, единия е син, другия черен.
Имам и такива потници.
Не ми пука дали му е смешно на някой, на мене си ми е топло и комфортно и изглеждам добре.
Естествено, че не е смешно, разбира се, не си купувай 7 пуловера, по един за всеки ден от седмицата, но в различен цвят Grinning

# 5
  • Мнения: 2 897
Защо да е смешно,щом моделът е хубав,какво пречи да си вземеш такъв пуловер и в друг цвят Peace

# 6
  • Мнения: 1 934
Защо да е смешно,щом моделът е хубав,какво пречи да си вземеш такъв пуловер и в друг цвят Peace

Peace

# 7
  • Мнения: 809
Аз имам 3 блузи от един модел различни цветове. А помня като се запознахме с мъжа ми, че той ходеше дни наред с една и съща блуза. Чудех се защо не я сменя, не я ли пере. Оказа се, че имал 3-4 такива блузи в  един цвят. Laughing

# 8
  • Мнения: 27 524
А помня като се запознахме с мъжа ми, че той ходеше дни наред с една и съща блуза. Чудех се защо не я сменя, не я ли пере. Оказа се, че имал 3-4 такива блузи в  един цвят. Laughing

 Joy

# 9
  • Мнения: 614
На който му е смешно да се смее, ти нали се харесваш как ти стой!

# 10
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Аз имам 3 блузи от един модел различни цветове. А помня като се запознахме с мъжа ми, че той ходеше дни наред с една и съща блуза. Чудех се защо не я сменя, не я ли пере. Оказа се, че имал 3-4 такива блузи в  един цвят. Laughing
Това ми напомни за филма "Мухата" 1, в който главния герой имаше в гардероба си 7 еднакви костюма Simple Smile.
Сори за ОФФ-а.

# 11
  • Мнения: 12 290
Че какво му е смешното - важното е, че пуловерът ти стои добре!
Аз наскоро така направих, с връхна дреха, а ти за пуволер питаш - на една разпродажба си харесах две почти едвакви есенни връхни дрешки (не знам как да определя по-точно какво са - като палтенце, но не са за много студено време) - даже са един и същ цвят, единствената им разлика е, че едното е с яка, а другото е с качулка. Ами като ми харесаха и двете, стоят ми добре, и двете имам с какво да ги нося, че и си бяха напрво без пари... чудих се известно време и накрая се прибрах и с двете. На никой около мен не му се струва смешно, даже много си им се кефят приятелките ми.

# 12
  • Мнения: 2 100
и аз не го намирам за смешно.
ако само това те притеснява - купувай!

# 13
  • Мнения: 2 936
не е смешно,но понякога другите само те обсъждат...
аз поради тази причина не си купувам едни и същи дрехи,даже и в различни цветове
А помня като се запознахме с мъжа ми, че той ходеше дни наред с една и съща блуза. Чудех се защо не я сменя, не я ли пере. Оказа се, че имал 3-4 такива блузи в  един цвят. Laughing
ако не ти е харесвал със сигурност да си си помислила че е нечистоплътен Mr. Green

# 14
  • Мнения: 1 432
Зна4и аз сум мноого сме6на.Моите дрехи да иденти4на кроика,модели,само 4е разли4ни цветове Blush Blush.Давай и ти ,да не се смеят само на мен  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт