Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 56 отговора

България

Здравейте!Любопитно ми е дали ви се е случвало някога да си кажете"Това на мен не може да ми се случи" или "Аз никога няма да направя.........."и не след дълго живота да ви постави в кофти ситуация,в която да ви се случват всички неща, които сте искали да избегнете.Аз се заричах за толкова много неща и сега започнаха да ми се случват,че вече не смея да си мисля за каквото и да било и да правя планове,защото всичко пропада.Как по принцип гледате на подобни ситуации-като на житейски уроци или просто съдба?
Цитирай

с/у ОколоМръсТното

всичко, на което съм се чудила и дивила, ме е спохождало в живота.
За това гледам да карам по-кротко.
Цитирай

София

Колкото и да ми е искало да го кажа, никога не съм се осмелявала, защото знам че в живота се случват както очаквани, така и неочаквани неща. Аз живея така както ми харесва и гледам да изживявам нещата на момента, че знае ли човек какво го чака след завоя?????
Цитирай

София

всичко, на което съм се чудила и дивила, ме е спохождало в живота.
За това гледам да карам по-кротко.
Crazy Crazy Crazy същото.
Цитирай

Опровергава ме, да, но и аз се опровергавам почти всекидневно, тъй че не ме хваща съвсем непотготвена. Имам опит със себе си. Very Happy
Цитирай

София

Плановете ми почти винаги се провалят.Затова и не се заричам и не си мисля ,че еди си кое на мен не може да ми се случи.Няма такова нещо.Всичко човешко може да ми се случи.
Цитирай

Някъде на път....

Колкото и да ми е искало да го кажа, никога не съм се осмелявала, защото знам че в живота се случват както очаквани, така и неочаквани неща. Аз живея така както ми харесва и гледам да изживявам нещата на момента, че знае ли човек какво го чака след завоя?????
Аз съм същата! Никога не знаеш какво може да ти се случи.........
Цитирай

София

Опровергава ме, при това доста сериозно. Също като Шани, гледам да я карам по-разумно, пък дано опровержението намалее. След няколко такива случая, спрях да се заричам в каквото и да било, а думата никога почти изчезна от речника ми, що се касае за бъдещи планове.
Цитирай

Варна

С живота се гледаме строго под вежди.... Flutter
Цитирай

в крайния квартал

Дам.
Живот ли бе да го опишеш!
Имам чувствто че напоследък тъпкано ми го връща за някой мои заричания и изказвания!
Цитирай

Sf

Ох, живот... Де го чукаш, де се пука...
Аурелия, като сме почнали Wink

Опровергава толкова коварно понякога... Но трябва да се справяш, да продължиш Smile Няма да му се даваме Smile
Цитирай

В. Търново

За две неща в живота си съм се заричала че няма да ми се случат никога,но и двете ме сполетяха.Така че сама се уверих колко е вярно това-"Никога не казвай Никога"!!!И вече не се заричам за нищо!Никога не знаеш какво ще ти поднесе живота!
Цитирай

Обичам изненадите - приятните  Smile

Понякога успявам да изненадам и самата себе си...  Cool

П.С. Планове НЕ правя... всеки ДЕН е "отделност" с много възможности...
Цитирай

София

Винаги, когато съм упрекнала някого за нещо, което е направил, после идва момент и попадам в неговото положение и виждам колко е лесно да се говори отстрани и колко е трудно да се действа. Така че гледам да проявявам повече разбиране.
Дори, когато някой е направил нещо, което на мен ми изглежда непростими и съм сигурна, че НИКОГА не бих направила такова нещо.
Цитирай

на 30 мин. път от "голямата локва"

За две неща в живота си съм се заричала че няма да ми се случат никога,но и двете ме сполетяха.Така че сама се уверих колко е вярно това-"Никога не казвай Никога"!!!И вече не се заричам за нищо!Никога не знаеш какво ще ти поднесе живота!
И при мен се получи точно така .Двете неща за които бях убедена , че няма да ме сполетят се случиха с болезнена последователност .
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 56 отговора