Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 25 отговора

Пловдив

Какъв хидратантен крем използвате? Доволни ли сте от него?
Питам за нещо, което е на цени - народни.
Иначе знам за крема на д-р Gauschka от рози, който ползват Мадона и други известни личности, но е скъпичък и не съм го виждала в BG.
Цитирай

Dove - много съм доволна, имат три вида големина на опаковките за каквато цена можеш да си позволиш. аз имам най-малкия /мисля че 30 мл/ защото го купих за инцидентно ползване. не помня колко струваше - 2-3 лева или нещо подобно.
Цитирай

Sofia, downtown

На Garnier флуида.
Цитирай

Пловдив

Забравих да кажа, че търся хидратантен крем за лице. Много ми е суха кожата на лицето. Понякога дори се бели от сухота.
Цитирай

Варна

Забравих да кажа, че търся хидратантен крем за лице. Много ми е суха кожата на лицето. Понякога дори се бели от сухота.

Виши Олиго 25 за суха кожа. На мен предната зима ми помогна да не ми се "люспи кожата"  Peace
Цитирай

Пловдив

Виши Олиго 25 за суха кожа.

За народни цени става въпрос все пак, иначе кремът е перфектен Smile
Нещо по-достъпно...и моята кожа се люспи, доволна съм от Гарние Тотал Фреш (към 9-10 лв беше) зеления, Нивеа за смесена кожа и хидратиращ, дневен (8 лв.). Това засега. На Ейвън има добри попадения за различните типове кожа.
Цитирай

Белгия/София

Много съм пробвала, по-хубав за мен няма от Хидрафреш на Лореал  Peace Около 10-ина лева е  Peace
Цитирай

На Гарние за чувствителна кожа.5-6 лева е.
Цитирай

Варна

Добре де
тогава що не пробваш на Талодерма за суха кожа. Новите им кремове не съм пробвала, но от старите бях доволна. Давам също и още един глас за Гарние за суха кожа. /само че мисля, че това не беше Фреш-зеления  newsm78/
Цитирай

София

Хепидерм на Л`Ореал. Има го във вариант за суха и чувствителна кожа, и в такъв за нормална към комбинирана. Аз ползвам първия вариант и когато го правя, кожата ми е като кадифе.
Идват студове - внимателно с хидратирането Naughty
Цитирай

Пий повече вода.......освен това застудява, вземи си по- мазен крем, хидратантния е противопоказен при студ......
Цитирай

Пий повече вода.......освен това застудява, вземи си по- мазен крем, хидратантния е противопоказен при студ......
защо да е противопоказен?
Цитирай

защото водата замръзва.....и се разширява......
Цитирай

защото водата замръзва.....и се разширява......
Благодаря ти за отговора,това не го знаех!  bouquet
Цитирай

София

Може да се ползва вечер.
Даже скоро пък бях чела в една статия,че е хубаво да се ползва през зимата.Но не си спомням какви бяха доводите.

Иначе и аз съм за флуида на Гарние.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 25 отговора