За БУРГАС едно се знае - с мамите си той сияе!

  • 11 979
  • 304
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 12
          Здравейте момичета!Благодаря за бързите отговори.galiq_82 като гледам мерките на беба,добре растете,пожелавам ти да си спокойна,а бебето здраво, е и малко непослушно за разведряване на обстановката.C-3PO , майка ти ще направи всичко за да се чувства Дени добре,ти и сама го знаеш,ние бабите сме издръжливи,въпреки възрастта,особено като става въпрос за малките съкровища.А ти трупай опит и парички,че ще трябват за семейството и юнака.Пожелавам ви хубав ден с много положителни емоции. 

# 16
  • Мнения: 689
Теди, не бях сигурна, но сега вече съм.
Видях те преди час в детската поликлиника в М.рудник с малката Деби. Аз съм майката на онова дете, което се гушна в теб. Их, че ме е яд, че не се престраших да ти се обадя.  Ти беше нали не греша?

ей,мацеее  #2gunfire ши та трепам.....
кво те беше срам,бе жена....аз не ям хора  love001
как няма да ми се обадиш....аз за кво съм ги накичила тез снимки,да ме познават от километри,че да ми се обаждат.....
щото аз съм голям срам  newsm62

щом си махленска булка...дай координати,4е да се запознаем....щерка ти ме хареса,няма да ти се кара,4е говориш с непознати  newsm53
Ами нали ти казах, че не бях сигурна, че си ти, обаче си знаех, че те познавам от някъде. После като се прибрах вкъщи и ми светна.
Сега, аз доколкото знам, тия дни заминаваш на почивка, почини си хубаво и като се върнеш ще се уговорим да излезем, но аз съм от работещите мами и малко трудно ще стане, но по принцип в събота и неделя почивам. Ей, твоето Деби на живо е още по-сладко, да знаеш.

# 17
  • Мнения: 237
Само да се абонирам,че трябва да хуквам с прахосмукачката Wink

# 18
  • Мнения: 1 035
Ами нали ти казах, че не бях сигурна, че си ти, обаче си знаех, че те познавам от някъде. После като се прибрах вкъщи и ми светна.
Сега, аз доколкото знам, тия дни заминаваш на почивка, почини си хубаво и като се върнеш ще се уговорим да излезем, но аз съм от работещите мами и малко трудно ще стане, но по принцип в събота и неделя почивам. Ей, твоето Деби на живо е още по-сладко, да знаеш.
ок,споко....всяко нещо с времето си.......  Laughing
тя мойта мома е сладуранка,ма да не ти е вкъщата....само да я гледаш,на снимка или от дале4...че иначе тежко ти и горко....
ПОДАРЯВАМ ти я  Crazy


Само да се абонирам,че трябва да хуквам с прахосмукачката Wink
маце.....леко със завоите само  hahaha....
да не литнеш мн надалеч,че ще ни липсваш  Cry



незнам дали усетихте от писанията ми,но яко съм се разлигавила....май нямам търпение да се махна от тук и да ида на спокойствие....вече съвсем изперках  #Crazy
ама няма да се отървете от мен  Twisted Evil или правим срещичка или няма да замина,че да си починете от мен  hahaha  айде решавайте....
аз предлагам да е дневна,че да си оставим лапетата на ясла,а тез дето са с малчовци да дойдат с тях....те са още добрички и наивни дечица,не като големите зверове(дето ще са на ясла  Laughing )
как ви се струва като ден петък,а като час-13ч,а пък за място-ТРИА  Hug
чакам коментари и предложения. Peace

# 19
  • Мнения: 1 035
     uraЧРД на Sinara   ura
                                                                              Tada newsm18 newsm59 newsm67

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 561
Аз съм твърдо за срещата  Simple Smile
 И мястото и времето ме устроиват- и без това в 4.45 съм на лекар в центъра и ще ги съчетая  Hug

  bigdance2  ЧРД Sinara   Gift  ura

Много здраве, късмет и сбъднати мечти

# 21
  • Мнения: 252
Може ли и ние да дойдем и каде е newsm78 това ТРИА

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 891
ДА НИ Е ЧЕСТИТА НОВАТА ТЕМИЧКА   bouquet  bouquet  bouquet


Галя 2 ние ходихме в Св.София на ортопед не си спомням как се казваше, но е много свестен човек, а на ехографа ни гледа д-р Недева Heart Eyes


В Света София ортопедите са Д-р Илиев,Др Желев и Д-р Колев.
Аз бих препоръчала Илиев.

# 23
  • Мнения: 1 035
Може ли и ние да дойдем и каде е newsm78 това ТРИА

TRIA Sity Centre,това е търговския център на Тройката,с видеостената
добре дошли сте и вие,тъкмо ще се запознаем,4е не те познавам,и GJK не познавам  Thinking хайде на срещичка...топла,прясна......  Joy

веднага изготвям списъка  bowuu
tedka*
GJK
tadela

# 24
  • Мнения: 252
да бе TRIA Siti Centre колко сам  doh newsm10 rotfImbo

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 5 632
Ако сме добре и ние ще дойдем. Не се шашкайте бе хора. Какво и е на диагнозата. Нали не е асма. Просто има свръхчувствителни бронхи детето. Като има алерген реагира. В случая беше мъглата. Ще го израсте. Верно ще ми изправя косата от време на време, но ще се справим. Търпение и без паника му е лека. Честно казано и аз не знам как се оправих онзи ден. Нито се шашнах нито нищо. На линейката от там в спешното по изследвания. Сам сама с човечето. Татко му не можах да го събудя, а баба му беше в истерия и я оставих вкъщи да не пречи. Ама вече поне знам как да познавам ако има нещо. Хем съм чела и пак не видях знаците, че идва пристъп, а сега като се замисля само дето не са ми изкарали очите.
Хомеопатията ще задържи за сега. Ще видим до где ще стигнем.
Айде стискайте палци да сме добре и идваме да хапем билките и пичовете на срещата. Ако много ви е страх от хапане ще му сложа наморник  Mr. Green

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 5 632
Абе като си помислиш миналата година от скапана снимка на бял дроб ми казаха, че е с троен сърдечен порок. /което се оказа пълна простотия/ Така, че кажете как да се шашкам от алергични истории #Cussing out

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
Момичета, и на мен ми се идва на тази среща за да се запознаем защото наистина нямам с кого да излизам, но като си помисля, че се носим почти на ръце на разходките и не ми се иска да ви ангажирам с нашето положение.. Joy Вчера особено сме се носили от маг."Валентина" / бившия/ до Била / там живеем/.  Sick
Ако ни поканите, може да се престрашим и да дойдем Joy  bouquet

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
tedka, видях постинга ти в Искам бебе и се радвам, че ни покани /аз нали съм и мама, и искаща  Rolling Eyes/, много бих се радвала да дойда, но съм на работа по цял ден, може би ако има среща през почивните дни ... Flutter

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Честит Рожден Ден на Sinara!  bouquet

Tук може да я поздравите, ако желаете:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=136604.new#new

Общи условия

Активация на акаунт