За БУРГАС едно се знае - с мамите си той сияе!

  • 11 980
  • 304
  •   1
Отговори
# 75
  • вкъщи
  • Мнения: 2 457
тедка,за съжаление съм втора смяна на работа, а теди  е на градина.не се притеснявай за деби,и при нас първото лечение се проточи 1 месец,но вече реагира мигновено на лекарствата и много бързо и минава.и аз като теб в началото се терзаех и се съмнявах  в ефективността на хомеопатията,но бях търпелива и не съжалявам.много ми помогна и солеада от форума,която ми даваше подробни разяснения,за което много и благодаря!
а на всички приятна среща!

# 76
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
Добре, че поне се видяхме! Много съжалявам, че нямахме време да останем с вас, за което се извиняваме. Дано сте си изкарали добре. На другата срещичка сигурно вече ще се храним навън /  с пюренце / и няма да бързаме. feeding newsm22

# 77
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Защо никой не ми отговори какво се е случило с Танина?

# 78
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Искам да се извиня но аз бях на Трията чак в 13:40 а нямаше никой но може би не съм разбрала добре  Sad

# 79
  • у нас
  • Мнения: 5 714
Искам да се извиня но аз бях на Трията чак в 13:40 а нямаше никой но може би не съм разбрала добре  Sad

Ние до 13,25 ч бяхме там

Срещата беше много хубава Grinning

# 80
  • Бургас / Славейков
  • Мнения: 743
Хм нали срещата беше от 13 часа или аз нещо не разбрах пак.защо ви е нямало в13.40 или е почнала по рано.А снимки няма ли?

# 81
  • Мнения: 1 035
Искам да се извиня но аз бях на Трията чак в 13:40 а нямаше никой но може би не съм разбрала добре  Sad

Ние до 13,25 ч бяхме там

Срещата беше много хубава Grinning

дааааа,айде чакаме снимките  Hug
а за уговорката за срещи4ка утре,аз май няма да мога да дойда  Rolling Eyes
не съм 100% сигурна,но може мъжо утре да не е на работа и ще ходим при бабите......но може и да е.  Laughing

# 82
  • Мнения: 1 035
Хм нали срещата беше от 13 часа или аз нещо не разбрах пак.защо ви е нямало в13.40 или е почнала по рано.А снимки няма ли?

ние се събирахме пред ТРИА,но отидохме на кафе на УЛТРА 3.... затова не ни е намерила Megita Sad

# 83
  • Бургас / Славейков
  • Мнения: 743
Благодаря че ме светна че нещо не ми се връзваше.Радвам се че сте си изкарали добре .Аз ще присъствам ли на някоя среща незнам ама то от моята дъщеря дето само спи .Хайде нищо другият път може и да се включим.

# 84
  • Бургас
  • Мнения: 561
http://snimka.bg/album.php?album_id=49140&photo=43

Ето от мен 2 снимки  Simple Smile
Надявам се скоро пак да се съберем- пък може и на дискотечка да отидем  Party

# 85
  • Мнения: 1 809
Гери,честито ти сладурче  bouquet/със закъснение Embarassed/Снимките са страхотни Wink
писах ти на лична Simple Smile

# 86
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Олелееее ама вие сте всички с бебета  ooooh! аз какво щях да правя  Embarassed
 Май ще изчакам със срещите с вас като гледам  Mr. Green Heart Eyes
 Много сте сладки  Hug

# 87
  • Мнения: 1 035
Олелееее ама вие сте всички с бебета  ooooh! аз какво щях да правя  Embarassed
 Май ще изчакам със срещите с вас като гледам  Mr. Green Heart Eyes
 Много сте сладки  Hug

мила,аз бях без бяса (беше на ясла) щеше да ми правиш компания  Wink
др път бъди точна и няма да съжаляваш....мн ни е весела компанията  Hug

аз утре няма да мога да дойда...ще ходим на село. ве4е знам със сигурност..... тъй 4е др път  Peace

# 88
  • Мнения: 252
Колко сме хубави newsm10 newsm53 smile3521

# 89
  • Бургас
  • Мнения: 5 632
Браво много сте хубави. Другия път и аз ще дойда да си имате един батко  Laughing По - добре беше Ваньо вчера, но ходихме в Сливен да взимаме бебето на Тани. Снощи му метнах една баня и установих, че нищо не съм забравила. Даже се справям по - добре от колкото с Ванката. Само дето като го взема това 3 килограмово човече все едно нищо нямам в ръцете си  Mr. Green Ама е хубаво. За първи път са на изписване, но от другата страна и като видях братовчед ми как се зарадва на Тони, чак ми се доплака. То било много хубава гледка. Нас като ни изписаха аз се радвах, че се махам от тъпата болница, а виж хората от другата страна какво красиво нещо изживявали.   hahaha bouquet

Общи условия

Активация на акаунт