Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

За Велинград от къде тръгват автобусите? Проверих на www.centralnaavtogara.bg. Велинград го няма въобще.

Моля, помагайте.
« Последна редакция: пт, 20 окт 2006, 19:31 от Синьорина Ломбарди »
Цитирай

Пловдив

Мисля, че няма директен за Велинград Rolling Eyes
От София до Пловдив и от тук до Велинград после, мисля че са на всеки половин час...за последното не съм сигурна Blush
Цитирай

Някъде на път....

Автобусите за Велинград тръгват от автогара Юг, която е в Дървеница. Има в 9.00 или 9.30 сутрин, после в 16.00 или 16.30 (не си спомням точно, че отдавна не съм пътувала с автобус), а в петък и неделя има и извънредни. Но... по-добре си провери лично - не съм съвсем сигурна за часовете, но за мястото- абсолютно! Лек път!
Цитирай

Там, където всичко е възможно!

Автобусите за Велинград тръгват от автогара Юг, която е в Дървеница. Има в 9.00 или 9.30 сутрин, после в 16.00 или 16.30 (не си спомням точно, че отдавна не съм пътувала с автобус), а в петък и неделя има и извънредни. Но... по-добре си провери лично - не съм съвсем сигурна за часовете, но за мястото- абсолютно! Лек път!

Точно така е! И аз не съм сигурна за часовете, но там е мястото.
Цитирай

Да,от автогара Юг - Дървеница   Peace За часовете и аз не съм сигурна,но се обади на автогарата и питай (номера го вземи от 144 че го нямам)
Цитирай

София

Много ви благодаря!!!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.