Един приятен проблем

  • 886
  • 9
  •   1
Отговори
Оф, момичета искам да споделя един мой доста приятен и радостен проблем- дрехите ми стават големи, ще си кажете тая пък какво се оплаква  Joy
Да ама не  Mr. Green  Тъкмо сваля примерно 4-5 кг за 2 седмици и с много радост си купя нови дрешки,но след още 2-3 седмици съм свалила още 4-5кг (нали си имам много ) Joy  и старите дрешки ми висят,а аз много мразя торбести дрехи!  Confused И така се получава един порочен кръг,в който почти нямам дрехи да нося...А пък ако кача не ща и да чуя за нови големе дрехи  Naughty  Crossing Arms
И ако финансово все още се издържа,то психически не мога....тамън си избера най-хубавото от магазините и се получава така че ни мога да го нося.... #Cussing out
Мислех си за шивачка  newsm78  Но дали може да ми смали блузи примерно  Embarassed
Сори за дългия пост  Embarassed  Embarassed  Embarassed
Моля дайте идейки  Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 9 092
Доста рязко сваляш килограмите Rolling Eyes
Избирай си еластични дрехи, поне на няколко месеца да сменяш гардероба...И ако тенденцията ти е към отслабване, то си купувай дрехи които са ти тесни (поносимо тесни и малки де).

# 2
  • Мнения: 239
Оф, момичета искам да споделя един мой доста приятен и радостен проблем- дрехите ми стават големи, ще си кажете тая пък какво се оплаква  Joy
Да ама не  Mr. Green  Тъкмо сваля примерно 4-5 кг за 2 седмици и с много радост си купя нови дрешки,но след още 2-3 седмици съм свалила още 4-5кг (нали си имам много ) Joy  и старите дрешки ми висят,а аз много мразя торбести дрехи!  Confused И така се получава един порочен кръг,в който почти нямам дрехи да нося...А пък ако кача не ща и да чуя за нови големе дрехи  Naughty  Crossing Arms
И ако финансово все още се издържа,то психически не мога....тамън си избера най-хубавото от магазините и се получава така че ни мога да го нося.... #Cussing out
Мислех си за шивачка  newsm78  Но дали може да ми смали блузи примерно  Embarassed
Сори за дългия пост  Embarassed  Embarassed  Embarassed
Моля дайте идейки  Heart Eyes

Сложи си огромни цици и силиконови имплантанти в задника и всичко ще ти е точно - хем ше си слаба хем повече дрехи няма да купуваш.

# 3
  • Мнения: 5 228
Аз си давам панталоните в едно шивашко ателие за стесняване - оказа се, че есенно-зимните панталони са ми големи. Стесниха ми ги много добре, не личи, че са преправяни. Блузи обаче не си представям как могат да се стенят.

# 4
  • Мнения: 948
Оф, момичета искам да споделя един мой доста приятен и радостен проблем- дрехите ми стават големи, ще си кажете тая пък какво се оплаква  Joy
Да ама не  Mr. Green  Тъкмо сваля примерно 4-5 кг за 2 седмици и с много радост си купя нови дрешки,но след още 2-3 седмици съм свалила още 4-5кг (нали си имам много ) Joy  и старите дрешки ми висят,а аз много мразя торбести дрехи!  Confused И така се получава един порочен кръг,в който почти нямам дрехи да нося...А пък ако кача не ща и да чуя за нови големе дрехи  Naughty  Crossing Arms
И ако финансово все още се издържа,то психически не мога....тамън си избера най-хубавото от магазините и се получава така че ни мога да го нося.... #Cussing out
Мислех си за шивачка  newsm78  Но дали може да ми смали блузи примерно  Embarassed
Сори за дългия пост  Embarassed  Embarassed  Embarassed
Моля дайте идейки  Heart Eyes

Сложи си огромни цици и силиконови имплантанти в задника и всичко ще ти е точно - хем ше си слаба хем повече дрехи няма да купуваш.
Айде пак са изказа неподготвен. #Cussing out

# 5
  • Мнения: 239
Ако ти имаш нещо против козметичните процедури много жени в този форум нямат. На мъжете им харесва когато жената се грижи за себе си. Не знам откъде този негативизъм.

# 6
  • Мнения: 948
Не съм казала, че жените са против козметичните процедури.И, да знам, че мъжете харесват, жените, които се поддържат. Peace
Негативизъм няма, просто се радвам на смелите ти разсъждения. Hug

# 7
  • Мнения: 3 611
хехе, купувай, сега ти се е паднало  Laughing

# 8
  • София
  • Мнения: 3 328
По-странното е, че и жените харесват поддържани мъже. Не само откъм външност, ами и откъм акъл. Така че - при проблеми с простатата - Простамол уно - просто бъди мъж, Жорка Laughing
По темата - мисля, че проблемът успешно може да бъде решен от сръчна шивачка - свиването на дрешките не е фатално, както отпускането. Стига да не се налага след това да бъдат отпускани, което от сърце ти пожелавам да не се случва, Водка_с_лед newsm10

# 9
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Наистина много бързо сваляш кила. Дай рецептата и на мен. Mr. Green
Иначе не знам какво да ти кажа, купувай по- еластични дрехи. Thinking
Аз за съжаление имам обратния проблем, и дрехите ми стават малки. Sad

Общи условия

Активация на акаунт