Ходи ли някой при д-р Любомир Субев?

  • 4 305
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 422
Една приятелка много горещо ми го препоръ4ва, то ясно 4е всеки си хвали педиатъра.
Моля ако някой ходи при него, споделете мнение, може и на лични.
Благодаря.

# 1
  • София
  • Мнения: 3 960
Ние сме при него, много съм доволна, доста чете, препоръчва късното захранване , лечението без антибиотици и пр.
Ако имаш въпроси, питай! Hug

# 2
  • Мнения: 2 237
И ние ходихме при него и наистина ми направи страхотно впечатление.Дъщеря ми правеше бактериални инфекции и я побъркаха от антибиотици но ефект нула.Човека намери точното лечение,отнесе се много мило с нас и в резултат на неговите предписания сега тя е здрава.Благодарна съм му и го препоръчвам от сърце !  bouquet

# 3
  • Мнения: 2 196
От 4г. водя Ани при него,до сега до АБ не сме стигали.
Внимателен е.
Винаги и по всяко време е на разположение.
Отговаря на всеки мой въпрос.
Благодарна съм му!!!  bouquet

# 4
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Добър е, спор няма. Негативно мнение за него не съм чула.

# 5
  • Мнения: 565
Има ли някой негов личен телефон? И на мен ми го препоръчаха и тъй като нашето педи е болно се опитах да се свържа с него току що , но ми вдигна някаква Попова, която явно го замества , когато не е дежурен.

# 6
  • Мнения: 4 978
Има ли някой негов личен телефон? И на мен ми го препоръчаха и тъй като нашето педи е болно се опитах да се свържа с него току що , но ми вдигна някаква Попова, която явно го замества , когато не е дежурен.

Имам само този мобилен, на който си звъняла - служебен е.
Ако можеш изчакай до понеделник, винаги е сутрин, от 9:00 ч.

# 7
  • Мнения: 819
Детето на моя приятелка е при него.Хвали го,ама като има зор все трудно го намира.Ама пак при него са си,може би е добър.

# 8
  • Мнения: 485
А в кой район на София е кабинета му? На нас ни трябва точно педиатър, който поне се опитва да лекува без антибиотици, защото вече няма нещо което да не сме пили...Има ли частен кабинет? Някой ако може да ми пусне телефона му на лични.

# 9
  • Мнения: 1 877
За този д-р знам хубави неща,на братовчедка ми децата са при него,но напоследък нещо не може да уцели диагнозата и едното дете кашля вече трета седмица,та накрая се стигна до антибиотик

# 10
  • София
  • Мнения: 227
Дъщеря ми е записана при него от както се е родила и до сега нямам оплаквания. Препоръчах го на 3 приятелки и техните деца от години са там- значи са доволни. До сега не ни е давал антибиотици, винаги сме пробвали първо с по-леки лекарства и слава Богу е ставало.Макар да има мн. пациенти помни дъщеря ми кога какви лекарства е пила, знае къде са й слабите места и
когато сме искали консултация и с други специалисти / ендокринолог, коремен, ортопед/ винаги ни е насочвал към добри специалисти /завеждащи отделения/, макар че не е било необходимо, а по наше желание сме искали просто да я видят. Дори събота и неделя когато е почивка на телефона му отговаря д-р Попниколова, с която работи и от която също съм много доволна.Ако те интересува нещо по конкретно- питай.

Общи условия

Активация на акаунт