Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 388 отговора

Sf

Добър вечер от първия завърнал се, моя милост  Embarassed
Срещата тече с пълна сила и сигурно ще продължи и в Караеоке бар Smile

Дойдоха много момичета и дори момчета и беше приятно, весело и задушевно Smile

Извинявам се, че си тръгнах така рано и обещавам тържествено, че ще бъда във форма за следващата среща, живот и здраве Smile

Обичам ви всички!!!

Благодаря за заглавието  Embarassed
« Последна редакция: сб, 21 окт 2006, 09:41 от кросамая »
Цитирай

Sverige

Ох, както си и знаех, чак ме прободе нещо...срещите винаги са супер ама пусто с моя късмет за тази...знаех си, че по-добре да не пиша нищо предварително и по-добре да ви изненадам, а не да се надявам надявам надявам и накрая ...  Rolling Eyes

Чакам снимки за да плакна очи само, м*мка му  Crossing Arms
Цитирай

The new Earth

Хайде сега чакаме и снимки!  photo smile3509 newsm53
Цитирай

София

И аз чакам снимки   Hug Very Happy
Цитирай

И аз чакам снимки и още отзиви   Very Happy
Не можах да дойда защото съм грипясала и носът ми не спира да тече,но следващия път ще се реванширам.
И аз много ви обичам !  Hug
Цитирай

Все на втория етаж

А дали случайно не си объркала месеца в заглавието? Laughing

И аз чакам снимки. Днес Веско е рожденник и пак пропуснах събитието. Confused
Цитирай

И на мен ми беше страшно приятно; мило и весело едно такова. Благодарности на всички, с които успях да побъбря, и извинения на онези, с които не успях!
Цитирай

София

Беше много весело, доволна съм, но аз се поуморих от търчане по Йоан, не зная защо реши да пълзи  и да почисти пода Embarassed. За него няма какво да приказваме -  в момента спи изтощен и доволен и на връщане искаше да ходим пак "на гости".

Анда направо се мести при многодетните родители - искам да ни осиновиш и двамата! Аз поне ще слушам много  35. А и на Еми ще можеш да ни прехвърляш, когато искаш да си почиваш от нас - малкият определено я харесва - то не бяха целувки, не бе чудо  Flutter.

Запознах се с хора, които не бях виждала и съм много доволна, а и видях такива, с които сме се виждали преди повече от 2 години - като бременни - аз тогава бях огромна меко казано или просто отдавна Smile.

Обичам ви момичета!   bouquet Hug
Цитирай

София

Ето малкото снимки, които направих:

20.X.06, Славяни, 24 снимки

Рано си тръгнах, но доволна.

До нови срещи  Very Happy

P.S. Може скоро да махна снимките от там, защото не мога да ползвам мястото за дълго. Сигурно ще ги преместя, но нещо датата.бг не иска да се свържем...
Цитирай

До хладилника, който обичам

Тцъ, тцъ, що в Славяни се събрахте, бре? Мчи то няма място там Жорето да паркира мерца както си требе с всичките му салтанати!
Цитирай

При хората, които обичам

Тцъ, тцъ, що в Славяни се събрахте, бре? Мчи то няма място там Жорето да паркира мерца както си требе с всичките му салтанати!

Shocked Ама и Жорето ли ще ходи?
Цитирай

София

Жоро не ходи в такива долнопробни заведения като Славяни. Ако срещата беше в Шератон или Министерския съвет, разбирам, но тук - бих бил удивена, ако е отишъл...
Кажете, беше ли там и колко сърца разби? Да не си направите подфорум "Жоро" и да си шушукате само.
Цитирай

Европа

Аз не мога да ги отворя.

Момичета ,радвам се ,че се видяхме . Hug
Не успях да поговоря с повечето от вас, но се надявам  следващия път да остана повече.  Peace
Цитирай

София

Аз не мога да ги отворя.
И аз не мога
Цитирай

Европа

.....Кажете, беше ли там и колко сърца разби? ......

35 Не беше там/или поне не се показа/ . hahaha
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 388 отговора