Какви мъжки парфюми харесвате?

  • 5 649
  • 51
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 013
Искам да изненадам мъжа си с подарък - парфюм. Помогнете ми в избора. Споделете вашите любими мъжки парфюми, пък аз ще ходя да мириша после. Уф, искам по интернет да го поръчам даже, не ми се разхожда по магазини.

Харесвате ли мъжкият Опиум newsm78 newsm78

# 1
  • Мнения: 239
Искам да изненадам мъжа си с подарък - парфюм. Помогнете ми в избора. Споделете вашите любими мъжки парфюми, пък аз ще ходя да мириша после. Уф, искам по интернет да го поръчам даже, не ми се разхожда по магазини.

Харесвате ли мъжкият Опиум newsm78 newsm78

Чисто научно погледнато все пак мъжете са най-секси с естествения си мирис. Това е доказвано, а и аз съм го доказвал. Винаги когато правя някаквъ ремонт по къщата и отида доле до Еврофутбола при кварталните друзья става един митинг от пичета ви казвам. А аз неглиже все пак скромничко. Понякога не обичам да съм център на вниманието и се мия и слагам парфюм именно заради това. Става дума за долче и габана, става дума за акуата, става дума за няколко други гей миризми, които вие не знаете. Човек понякога трябва да мирише на гей за да избегне досадно женско внимание. Затова като се пръсна нощем и най-често жените стават агресивни едва към 2-3 часа защото малко съм се поизпотил и камуфлажът ми пада. Тогава ми е тежко, а аз съм потентен все пак.

# 2
  • Мнения: 2 013
Научно погледнато - най-ми е секси, след като току що се е е изкъпал.
Викаш, акуата на долчето и габаната, ок, ще го имам предвид.

# 3
  • Мнения: 226
Hugo Boss,Kenzo,Tommy,K.Dior i mnogo drygi za koito ne se sesham v momenta newsm78

# 4
# 5
  • Мнения: 1 186
BLUE JEANS Peace-така ли се пишеше Embarassed Embarassed Embarassed
STR-син Peace

# 6
  • Мнения: 2 498
Gorgio Armani Acqua Di Gio-ей това за мен е мъжки парфюм номер едно....помирисвам го отдалече....мога да кажа, че е парфюм ТРЪГНИ СЛЕД МЕН.......

# 7
  • Мнения: 1 193
Преди месец моя мил мъж имаше рожден ден и му купих новия парфюм на Salvador Dali "LAGUNA" Peace

# 8
  • Мнения: 2 039
Kenzo Air -мммм....

# 9
  • Мнения: 4 150
GUCCI POUR HOMME.Свьрzва се с кожата и чак тогава се усеЩа мириzмата.Има дьх на тютюневи листа,билки и горчиво.Досега всеки (жени) ме питат с какво сьм се напрьскал...
http://www.douglas.de/DGCatProductPage.process?Product_Id=16776

Всички парфюми на Yves SL сьдьржат най трайният муск и остават да мириШат след часове.
Chanel Egoist сьЩо е хубав и траен парфюм.

# 10
  • Мнения: 3 611
Аква ди Джио на Дж. Армани


Ланвин ( не помня на кого беше)... едно синьо шишенце.... мнооого е як.  Peace

# 11
  • Мнения: 214
BVLGARI  TRUSSARDI  VALENTINO newsm10

Последна редакция: сб, 21 окт 2006, 16:05 от Emiliika

# 12
  • София
  • Мнения: 35 919
BVLGARI - Aqua  Peace

# 13
  • Мнения: 612
Искам да изненадам мъжа си с подарък - парфюм.
Харесвате ли мъжкият Опиум newsm78 newsm78

... Става дума за долче и габана, става дума за акуата ...
Жорко най-вероятно говори за Булгари Аква и отделно за Долче и Габана/ на снимката долу/. На мъжа ми му подарих Аква-та, ама той нещо не го харесва, искал по-мъжка миризма. А на мене от " по-мъжките" направо ми става лошо и ме удрят в главата тея тежки миризми. Опиума не знам как мирише.
Харесвам няколко мъжки аромата, но най-много харесвам този - парфюмът -   
всичко друго ми е парфюми.

# 14
  • Мнения: 1 186
Искам да изненадам мъжа си с подарък - парфюм.
Харесвате ли мъжкият Опиум newsm78 newsm78

... Става дума за долче и габана, става дума за акуата ...
Жорко най-вероятно говори за Булгари Аква и отделно за Долче и Габана/ на снимката долу/. На мъжа ми му подарих Аква-та, ама той нещо не го харесва, искал по-мъжка миризма. А на мене от " по-мъжките" направо ми става лошо и ме удрят в главата тея тежки миризми. Опиума не знам как мирише.
Харесвам няколко мъжки аромата, но най-много харесвам този - парфюмът -   
всичко друго ми е парфюми.
А.... ей това наистина е супер Peace

Общи условия

Активация на акаунт