Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Sofia, Strelbishte

След прдължителна хрема вчера ни изписаха Макситрол. Но тъй като беше по телефона  #2gunfire не разбрах дали отпушва нослето или лекува и трябва да се съчетава с други капки. Ако някой е ползвал тези капки моля нека сподели  Sad А също така и дозировката. Спомням си нещо от рода на по 1 капка сутрин и вечер. Но дали е така не съм сигурна. Педиатърката много бързаше и не ми разясни добре.  #Cussing out
Цитирай

Варна

антибиотични капки с кортикостероид. Бяха ни изписани при конюнктивит, но аптекарката още ме предупреди, че не би ги ползвала за детето си. За хрема сме ползвали само коларгол. Бързо оздравяване  bouquet
Цитирай

Sofia, Strelbishte

Да, те са очи, но може и в нослето да се капят. Само не знам дозировката, дано се вклюючи някой който ги е ползвал за хрема  Praynig
Цитирай

София

Предписаха ни ги,защото сме с алергичен ринит.Очни са,но се капят и в носа.
Цитирай

Ние ги ползваме отдавна, много са добри. Предписват ни ги в клиника УНГ и докторите казаха,че за деца са препоръчителни. На нас ни изписаха по две капки , след Виброцил, но нашата хрема е много тежка. По принцип се слагат само сутрин и вечер. Вероятно са ви изписали по една капка .
Цитирай

в крайния квартал

Току що изписаха Макситрол и на моето дете.
Не съм ги взела още но на рецептата пише 3 по 2 капки.
Цитирай

Mediterraneo

А какво ще ми кажете за Макситрол в ушите?
 Преди малко УНГ изписа на детето три пъти по 2 капки в двете ушички, защото са много възпалени. Ще пие и Зинат.
Цитирай

Макситрол,но кремчето съм слагала в нослето,на една клечка за уши,до където детето позволи2-3 пъти на ден.А то наистина е за очи,но го дават и за нос.Ефект newsm78 незнам колко имашет.к слагах и др.капки.
Успех!
Цитирай

София

Ние сме слагали 2*5 капки в носа Rolling Eyes
Така ни ги изписа УНГ.  Shocked
Цитирай

И на моето момиченце ги предписа лекар УНГ и вече няколко пъти си излекуваме хремата с тях.Много са ефикасни и добри.Действително са антибиотични.Но трябва да знаеш че каквито и капки да слагаш ако не изчистиш нослето преди това с физиологичен разтвор ефект няма, или е много минимален.Трябва да се отвори лигавицата на носа да диша за да може и капките да подействат.
Цитирай

Mediterraneo

А за капките, но в ушите, никой нищо ли няма да каже  newsm78  Все пак заради този въпрос повдигнах тема отпреди сто години  Crazy
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.