Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Деца от 1 до 6 г.
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 33 отговора

Сред звездите...

Скъпи мами,ще споделите ли как свикнахте Вашите бебчета да си мият зъбките без проблеми?А каква паста за зъби бихте ми препоръчали? newsm47 4470
Цитирай

София

Аз приучих сина ми да си мие зъбите, като всяка сутрин го водех с мен в банята и той ме гледаше как аз си ги мия. После му купих четка за зъби и без паста му я давах - той ме имитираше и си ровеше из устата с нея  Laughing. Накрая му купих детска паста и започнах да му ги търкам по малко и после му давам четката, за да продължи сам. Сега сме във фаза "имитация на мама как плюе" Mr. Green.
Относно вида на пастата - всяка детска паста за зъби е безвредна и е подходяща!
Цитирай

Купих на Тошко четка и детска паста.Гледаше когато аз си мия зъбите и ме имитираше.Това много му хареса .Особено с плюенето,когато дойде време да си плакне зъбките.
Цитирай

Oslo

Преди купуван разни детски пасти с вкус на плодове и дъвка, обаче на малкия му омръзнаха. Сега имам ново попадение- Дентал с вкус на шоколад- и се мие с голям кеф. Често сменям четките, за разнообразие, гледам да са с мек косъм и разни интересни детски мотиви.
Цитирай

Ми освен, че му купихме интересна четка zа zъби и се постарахме да му покажем колко интересно е миенето, и в яслата (1ва гр.) си ги миеха след ядене, сега и в градината е така. Сменям му четката ежемесечно, той си я иzбира. И с пастата е така, купувам от най_ малките, zа да има иzбор  Wink
Цитирай

За дребосъците е нова и интересна дейност. До скоро на Рая не можех да й взема четката... обикаля си с нея, дъвчи я, смучи я с часове ooooh!
Цитирай

София

Купих и четка и паста към годинката.Тя гледаше мен и ме имитираше.Сега сутрин и вечер  си мие зъбките, като съм й сложила едно столче, за да е на равнището на мивката:)Друг е въпроса колко си ги мие де Mr. GreenНо все пак сега създаваме тоя навик и се надявам в скоро време да ги мие както трябва:)
Цитирай

Там където е семейството ми

Ще се повторя но и аз като всички останали водих Боби в банята,когато си миех зъбите.Голям мерак имаше и все още има да си мие зъбките.Едно на ръка че отначало когато идваше момента да изплюе нищо не плюеше,защото нямаше какво да плюе. Very Happy
Цитирай

на кой му пука, майна

Купих му детска четка и паста с вкус на ягода, хареса му процедурата с миенето и вкуса на пастата и сега си знае, вечер след ядене е в банята да мием зъбките  Very Happy
Цитирай

Сред звездите...

И моята сладурана ме имитираше,ама до определено време...или вече не и е така интересно,или просто защото смених пастата за зъби...В началото се миеше Ненедент,ама я смених и сигурно е затова...или пък щото  ни никнат долните кучешки зъби... newsm78 Rolling Eyes
Цитирай

Някъде около годинката и купих четка и паста за зъби на Chicco.

Винаги мием заедно зъбите - така ме имитира  Very Happy и е най лесно  Wink
Скоро взех паста с Туити на Колгейт, но казва че и е люто  Rolling Eyes
Цитирай

Четка на аквафреш - първа фаза и паста астера с вкус на ягоди...
Много й харесва да й мия зъбите...отскоро почнахме...мляска и се облизва Laughing..взима четката и дъвче...
Цитирай

софия

а откога започнахте с процедурите Laughing?
Цитирай

Извинявам се, че използвам темичката на Иммортел, но и аз се изнтересувам от това. Гледам някви реклами на Ненедент. Какви да отзивите за тази паста?
Цитирай

USA

Сина ми си мие зъбите заедно с нас. За сега все още ползваме бебешкия гел за почистване на зъби. След 2 годинки ще му купум паста без флуор  Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 33 отговора